Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

a_n_d_u_l_i
17. júl 2010

@nelynka : ložisko? tak to by nemuselo být tak drahé, to nám loni se pokazil na klimatizaci kompresor, stálo to i s prací 14 tis. tak jsme to nechali opravit, ale auto sme už radši dali pryč ptž v té době během tří měsíců nás to auto stálo 50 tis. a koupili sme přitelovi nové......................... za to mě teď zlobí auto taky, ale je to jen ve stahování okýnek 😀 potřetí už letos, při placení benzínu musím vylízat ven 😀 ......................ale nové teď nechci je přecejen staré 2 roky, až budou děti tak si koupím teprve nějaké velké a bezpečné 😅

vevusiatko
17. júl 2010

@nelynka dakujeme za privitanie 😉

janka_a
17. júl 2010

ahojte...konecne som nazbierala akosi sil prist aj na net 😒 len tak-tak sa drzim na nohach, unavena som nenormalne pricom spim aspon 9hodin denne,nohy tazke opuchnute.. za posledny tyxzden som schudla 5kil,.
moj obvodak ma dokonca jula dovolenku- zastupujuci lekar ma odbil s tym ze to je zo stresu, z unavy..
moja menstruacia nikde- a navsteva u gynekologa dopadla tak ze sa k tomu lekarovi nevratim..marne som sa pol hodiny mu doprosovala ze chcem byt normalne vysetrena ze si to hoc aj zaplatim ako samoplatca- on ma odbil s vyvolavackou a ze sa mam ukazat ked pride menzes 😠
nasla som si noveho gyn. ale objednana som az na konci augusta- i to prednostne 😔

snad ste sa vy tu mali lepsie..

zuzu4444
17. júl 2010

ahojte to je ale horko a dusno 🙂

riana12
17. júl 2010

@janka_a chudatko ☹ a na pohotovost s nejakym, aj ked vymyslenym, by si zajst nemohla? 😒

a_n_d_u_l_i
18. júl 2010

ahojte, taky je u vás tak hnusně? ☹

nelynka
18. júl 2010

@a_n_d_u_l_i no to nebude az tak drahe,ked tn to bude len lozisko,bohvie co tam este najde..predsalen je to uz starsie auto..a ono to tak vecsinou je,ze ked sa nieco kazi tak najednou..

nelynka
18. júl 2010

ja si akurat idem na chinu na obed,tak sa tesim..a konecne zajtra volno..

nastasia
18. júl 2010

Janka a nemozes byt tehu nahodou ked si nedostala menzes? 😉 chod si kupit test mozno je to len tym ved vies, ze aj minule ked si bola tehu ti bolo takto zle...a riana ti dobre radi, zbehni na pohotovost. myslime na teba 🙂

riana12
18. júl 2010

ahojte 🙂

a_n_d_u_l_i
18. júl 2010

☹ pořád hnusně a fouká, jestli bude takto celý týden co budeme na chalupě, tak mě asi klepne 😠

riana12
19. júl 2010

@a_n_d_u_l_i u nas bolo vcera a aj dnes je, ze svieti slniecko a pofukuje chladny vetrik... takze celkom prijemne pocasie... mne naviac dneska uz asi aj MS zacala, takze o to som tomu radsej... 🙂
len ked vy idete na chalupu, tak je to o niecom inom... ked este je do toho aj zamracene, tak to ozaj nie je vyhra 😔

nelynka
19. júl 2010

ahojte
no nam sa uz pocasicko ustalilo, je chladno ale aj tak slniecko vykukuje, zachvilku zase budu take tropi jak boli predtym, toho sa nebojim 😀

riana12
19. júl 2010

@nelynka ty si dneska uzivas volnaska, co? 🙂 jaaaj, zavidim (v dobrom) 🙂 by som teraz len spala 😅

nelynka
19. júl 2010

@riana12 hej dneska ma volno..aj zajtra 😀
ja som bola vcera a predvcerom taka utahana ze len spat sa mi chcelo, nejak skacu tlaky bo som nebola jedina..

riana12
19. júl 2010

@nelynka no ja som si motolicu uziavala minuly tyzden, vzdy popoludni... potom vecer to prestalo... cez vikend to bola celkom pohoda...
v sobotu som sa trosicka opalovala, ale nie je vidno 😝 😅

nelynka
19. júl 2010

@riana12 ja som sa na slniecko ani nedostala este, ta snad cez dovolenku dozeniem..
som zvedava kolko nas to auto bude stat, ma porazi boha.

zuzu4444
19. júl 2010

cauko 🙂

riana12
19. júl 2010

@nelynka no ja som takto na slnko vyliezla po prvykrat v tomto roku... a asi to bolo aj posledny 😅
o vasom aute som citala, ale ja sa do toho nerozumiem, tak hodnotit nebudem... ale snad to zase az take zle nebude, ako vyzera 😕

riana12
19. júl 2010

@zuzu4444 ahoooj 🙂

zuzu4444
19. júl 2010

@riana12 ako sa mas? ale sa nam ochladilo, veru zasa az tak sa nemuselo 😉

a_n_d_u_l_i
19. júl 2010

@riana12: no dneska je docela chladno, ráno jsem jela nakoupit a nevylízám ven, už aby byly ty tropy zpět 😀

nelynka
19. júl 2010

@riana12 tak ono to asi nebude take zle, nebude to mozno ani drahe, ale smola je ta, ze sme hlboko pod rozpoctom uz teraz takze akurat cesta na slovensko a prasule fuc..ale mamka nieco naznacila ze mozno prihodi nejaku korunku a nabehne vyplatka tak mozno daco poriesime aj ked, z vyplaty poplatim ucty a uz nic nemam 😀 😀 😀

@zuzu4444 ahoj 😀 😀 😀

riana12
19. júl 2010

@zuzu4444 ja som aj za take ochladenie vdacna... u mna sa to totiz zatial este stale tvari ako MS... bola som dneska uz dohodnuta kvoli vyvolavacke, ale uz mi ju asi nebude treba...
samozrejme, MS = silne bolesti, zle od zaludka a bud navaly tepla alebo zimnica... 🙄 castejsie su to tie navaly, takze ked je takto chladno, lepsie to vsetko znasam 🙂

riana12
19. júl 2010

@a_n_d_u_l_i jaaaj, len tropy nie 😅 este tak cez vikend hej... to by bolo aj fajn sa opat na chvilu na slniecko vyvalit, ako som to v sobotu urobila... ale cez tyzden to nemusim... 😝 len vyjdem rano von, aj ked je len okolo 20°C, ale uz sa zacinam potit... popoludni idem z prace - vyleziem z budovy a uz som mokra ako mys... 😝

zuzu4444
19. júl 2010

@riana12 tak to ano, ja som MS mala v tych najvecsich horucavach, islo ma porazit

@nelynka ahojcek 🙂
@a_n_d_u_l_i veru aj ja by som uz brala tie tropy 😀

riana12
19. júl 2010

@nelynka bude to isto dobre 😉

riana12
19. júl 2010

@zuzu4444 pockaj do stredy, mne tu net hlasi 37°C 😝 😝 😢

zuzu4444
19. júl 2010

@riana12 coze tak zasa 37 nieeeee, staci 31, 32

riana12
19. júl 2010

@zuzu4444 ved si chcela tropy 😅
jaaaj, aky bozsky sviezi vanok nam tu do kanclika zavieva 😵 😀