Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

janka_a
25. aug 2010

@riana12 bojim sa toho ze si bude mysliet ze do niecoho tlacim ze mam od nasho vztahu konkretne ocakavania..

riana12
25. aug 2010

@janka_a aha, tak radsej nehovor nic... a ked bude mat zase reci o babatku, tak ho len vypocuj a svoj nazor si nateraz nechaj pre seba... casom si mozno ten nazor utvori aj sam a nebude mat dovod ta z niecoho "obvinit"... a mas to...

janka_a
25. aug 2010

@riana12 snad vydrzim byt ticho alebo surovo drzat hubu a krok.. ved cely september sa neuvidime tak snad to prehrmi.-.

dadqa86
25. aug 2010

@nelynka :Mnoo sak prave ze je tam to mozno stale 😀 neda sa nejako vymazat? 😀

dadqa86
25. aug 2010

@janka_a :Ahoj...no veselo ako veselo 😀 😝

janka_a
25. aug 2010

@dadqa86 navonok smiech vo vnutri trapenie?.. 😔

dadqa86
25. aug 2010

@janka_a :Presne ako si to napisala moja to si vystihla... 🙂 😉

nelynka
26. aug 2010

@janka_a a kolko ma priatel rokov? ze nevie co chce???
ja tomuto nechapem, tiez obcas neviem co chcem, ale pokial mi neklope na krk 30ka tak som relativne v klude, moj manzel bude mat 32 a kym sa my dostaneme k nejakemu dietatu mozno davno prekroci 35ku a ked bude dieta maturovat bude mat na krku 50ku.. a nezblazni sa.. ako si to zariadi tak to ma, hlavne ze vy davaja sa mate o com rozpravat a uzivate si chvile kym ste len dvaja..
ale ono niekedy je lepsie, ked sa o buducnosti ovori, ja trebars nedokazem povedat ze RAZ budeme mat dieta, ja potrebujem vediet konkretky cas, dokedy.. trebars za dva roky a tak..
alebo RAZ sa vezmeme, mne to nestaci, ja potrebujeme vediet trebars buduce leto, za 5 rokov..nikdy..
to su pre mna odpovede..
podla mna chlap, ktory nedokaze hovorit o buducnosti s tebou, nema vo vztahu co hladat..
a okrem toho, ked mu aj nieco povies, tak tym na neho netlacis, chlapom treba presne povedat co chces a ako to chces, inak si to sami nedomyslia..bohuzial, tak to je ☹

luciaa86
26. aug 2010

Ahojte.Tak my sa uz snazime cca 6 mesiacov a stale nic...dokonca tento mesiac som nemala ani ten hlien co mavam v plodne dni.Sobotu som bola u gynekologa zatial povedal ze je vsetko ok..dal mi graf a mam si merat bazalnu teplotu.O 2 mesiace mam prist aj s tym grafom a ze mi bude robit nejake vysetrenia,testy...vobec neviem co mi tam bude robit tak som sa trocha zlakla...a povedal ked uz tam bude vsetko ok skoromanzela posle na spermogram....tento mesiac som si robila aj ovulacne testy a test 12dc mi vysla ta testovacia ciarka skoro rovnaka ako kontrolna tak ja vobec neviem a od vtedy bola ta druha len taka slabucka strasne..myslite ze som mala vtedy ovulaciu aj ked tento mesiac uplne bez hlienu?

riana12
26. aug 2010

@nelynka ja som inak presne ako ty, ze najradsej by som vedela aj konretny datum...
ale mohla som si s tym, s prepacenim, rit vytriet, lebo moj byvaly bol presne ten typ, ktory sa na mna dokazal oborit za akukolvek otazku, ktora si vyzadovala odpoved s konretnym terminom, hodinou... a nemuselo sa to tykat spolocnej buducnosti a pod...

@luciaa86 a merias si uz teplotu? no ovulka mohla byt, aj ked si hlienik nemala... a teraz si kolky den cyklu?

nelynka
26. aug 2010

luciaa ovulku si kludne ale kludne mohla mat..hlien nie je zaruka ze mas alebo nemas ovulku..
mne sa kolkokrat stalo ze hlien nebol a ovulka jak svina 😀
a 6 mesiacov? boze..to je prdka, priemerny par sa musi snazit asi rok kym otehotnie.. 😉 takze este mas kludneho pol rocka 😉

rius, presne tak, a moj mi povie, ze uvidime..ale ta ja si to vzdycky setko naplanujem po svojom a on sa musi prisposobit, az teda na jednu vec,,vieme aku 😠

nelynka
26. aug 2010

@riana12 kua ale mi mrzne net boha jak najaty dneska..nechapem co s tym je..

solinkarka
26. aug 2010

Cawte baby.tak mi stale snazilkujeme a stale nic pocula som ze mnohym pomohlo uzivanie kyseliny listovej..tak som sa chcela spytat ci je to volne predajne v lekarni a kolko to asi stoji...dakujem

riana12
26. aug 2010

@luciaa86 inac, teraz stale vsade pisu to iste dokolecka a to, ze sttisticky potrebuje par cca 102 stykov pocas tych spravnych dni, kym sa podari zene otehotniet... takze asi tak... 😉

@nelynka asi vsetci odusuju internetuju... doma mam nejaky divny net v poslednych dnoch, sak sa ani hry na FB nemozem hrat 😠 😠 😠 (to je teda katastrofa, cooo? 😀 😀)

riana12
26. aug 2010

@solinkarka jasne, je to volne predajne pozri napr. http://www.docsimon.sk/tovar/medpharma-kyselina...

a skor tie vitaminky sluzia, aby sa embyjko dobre vyvijalo, pomaha predchadzat vyvojovym vadam z nedostatku kys. listovej, nie je na samotne otehotnenie...

solinkarka
26. aug 2010

@riana12 dakujem pozrela som..myslis ze sa to moze uzivat aj pocas ms?? asi hej ked je to len vitamin nie??🙂

riana12
26. aug 2010

@solinkarka jasne, mozes to uzivat vkuse 🙂

solinkarka
26. aug 2010

ok diky..ty tiez snazilka?:D

luciaa86
26. aug 2010

@riana12 teraz som 24DC takze uz zachvilku cakam menstruaciu...citim ze ju dostanem..tie typicke priznaky 😒 bolest v prsiach podbrusko...chut na sladke 😀 atd....len pred 2 dnami ma strasne steklilo v podbrusku a pichalo zaroven...bolo to divne lebo este nikdy som nemala taky pocit.. @nelynka sak jasne ale s prvym sa mi podarilo otehotniet hned na prvy raz :D tak preto

nelynka
26. aug 2010

@riana12 nahovno, boha, kym otvori jednu stranku pol dna to trva kuaa..
a bude to tym asi ze vonku je hnusne a zima ta aj signal mrzne 😀 😀 😀

@solinkarka kyseliny listovej sa vobec bat nemusis, prave naopak, ked sa snazite uz davno si ju mala uzivat..
ja ju dokonca musim uzivat vo vyssom mnozstve ako je v klasickych vitaminoch, ale to zo zdravotnych dovodov 😀

solinkarka
26. aug 2010

@nelynka dnes zajdem so lekarne a poradim sa...a neni lepsi ten Calibrum babyplan? v tom je uz aj ta kys.listova nie?

nelynka
26. aug 2010

@luciaa86 no jasne, lenze to nemozes automaticky pocitat ze pri druhom to pojde rovnako lahko..
vcera som zrovna citala clanok ze vela parov si mysli, ze ked prve slo na prvy sup tak druhe bude to ste a strasne sa mylia..
a je to pravda..ved dneska je zazrak ked sa ti podari prve na prvy sup nie to este dlasie a dalsie...
aaa...

nelynka
26. aug 2010

@solinkarka to mas uplne jedno.. v calibrume su aj ine vitaminy..aj mamavit je dobry..to mas uplne ale uplne jedno ake vitamny si vyberies, vo vsetkych je to iste.. ci budes brat len cistu kyselinu listovu alebo taky komplex, na otehotnenie to vplyv nema..na to ma vplyv len psychika a zdravie 😀

solinkarka
26. aug 2010

no veru...hlavne ta moja psychika musi byt v pohode lebo uz mi zacina z toho hrabat..tak veeelmi tuzime po mimi ☹ snad sa do konca roka podri 🙂

solinkarka
26. aug 2010

@nelynka no veru...hlavne ta moja psychika musi byt v pohode lebo uz mi zacina z toho hrabat..tak veeelmi tuzime po mimi ☹ snad sa do konca roka podri 🙂

luciaa86
26. aug 2010

@nelynka jasnee aj ja som otom citala a ja sa o druhe babo snazim s mojim druhym partnerom skoromanzelom cize nie s otcom mojho prveho dietata... 🙂 ved uvidim o 2 mesiace ci je vsetko OK pojdeme obaja na testy kedze moj lekar je strasne starostlivy :D a nechce nic zanedbat tak povedal cim skor pojdeme na testy tym lepsie pre nas 🙂

nelynka
26. aug 2010

@solinkarka a kolko mas rokov? vyzeras velmi mladucka na fotke.. a ako dlho sa snazite 😀

nelynka
26. aug 2010

@luciaa86 toho nazoru som aj ja, cim skorej tym lepsie..
fuh, to si si teda s prvym otcom moc neuzila, ked drobec ma len tri roky..co sa stalo? az nechces nemusis o tom hovorit, ja som len zvedava moc.. 🙂

riana12
26. aug 2010

@solinkarka ja som nesnazilka, ja tu len oxidujem 😀

riana12
26. aug 2010

@nelynka doma mamm obcas chut cely notebook, tak ako je, bud otrieskat o zem a zahodit do kosa alebo rovno ho vyhodit von oknom a nech si ho potom smetiari pozbieraju 😀