Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zuzu4444
2. sep 2010

@lienka1304 jaaaj lebo ja som dnes 10 DPO a zajtra mam chut si spravit test len tal pre zvedavost

riana12
2. sep 2010

@janka_a co ja by som dala za 4-6 vyucovacich hodin??? my sme tahavali pondelok-stvrtok po 8h, iba v piatok sme mali 6...
@lienka1304 sup fotku 😀 😉

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 dufam v to ze najdem🙂. viem doba je zla a tazka hlavne co sa tyka prace.. ale skusim a ked nenajdem tak pockam ten rok a pojdem do skoly🙂

janka_a
2. sep 2010

@riana12 niektore dni mam volnejsie ale ten utorok mi ich "krasne" vynahradzuje 😒

lienka1304
2. sep 2010

@zuzu4444 no tak ja som sa uz nevedela dockat... psychika robi svoje... 😒 zajtra by ti uz podla mna malo ukazat pekne... ked budes mat 10 - ovy... daj vediet, ze jak si dopadla potom...

lienka1304
2. sep 2010

@janka_a no ved to... ze doba zla... ale myslim, ze uz ked zacnes pracovat, tak ta do skoly niekto len veeelmi tazko dokope... 🙂 ja som rozmyslala, ze si urobim iba bakalara, ale ani neviem jak a o tyzden mam uz zapis na magistra... 🙂 a tesim sa do skoly... budeme mat novych spoluziakov z nitry, tak som zvedava, ze aky budu.. ci budu sprtiiii ... 😀

zuzu4444
2. sep 2010

@lienka1304 noo 10-kovy nemam, iba 25-kovy tak to sa mi este asi neoplati testovat, ale ked ja som tak zvedava strasne 😀

riana12
2. sep 2010

@lienka1304 tak ja si robim aj skolu a chodim od matury normalne do prace... a neviem sa dockat, az budem mat po skole... ale zatial je to len Bc. a v dohladnej dobe Ing. neplanujem... jednak je to zaberaz na zorganizovanie si casu, ucenie po nociach, ziadny oddych, lebo dovcu si miniem na skolu... dufam, ze takto o rok sa uz budem vytesovat, ze mam "po" a ze si konecne naplanujem nejaku krasnu a dlhu letnu dovolenku na dalsie leto... ale to az v roku 2012 🙄 skor nie, pomoooooc 😝

lienka1304
2. sep 2010

@zuzu4444 no myslim, ze by ti este 25 - ovy nic neukazal... 11-ty den... no neviem... kupila by som si na tvojom mieste 10-ovy... ja som kupovala a v jednom baleni boli dva testy za 3,30... a predvcerom som si dokupila este ten mamatest /no ale dnes som ho zbytocne zneuzila... 🙂 / a tiez som taka zvedava jak ty... ja by som uz bola najradsej, keby sa mi ukazali uz kraaasne dve ruzove //... 🙂

riana12
2. sep 2010

@zuzu4444 len ty pekne pockaj... ak mas len 25-tkovy, tak je zbytocne tak skoro testit... 😉

zuzu4444
2. sep 2010

nooo ja viem, budem musiet pockat este aj tak uz viem odpoved dopredu

zuzu4444
2. sep 2010

@lienka1304 aku znacku si mala?

riana12
2. sep 2010

@zuzu4444 tak si test usetri na neskor... 😉

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 ja sa dokopem sama do skoly🙂.. verim si ze to dokazem🙂 mame to v rodine ist az po case do skoly...

lienka1304
2. sep 2010

@riana12 no na tie dovolenky sa stazuju aj baby, co su o rok pod nami... zamestnavatel im povedal, ze si musia urobit skolu, ale nedal im studijne volno, ale presne ako ty, musia cerpat dovolenku... je to v dnesnej dobe blbe podla... 😒 ked chces nieco dosiahnut, tak musis na sebe makat na ukor svojej rodiny a znamych, lebo inak nemas sancu..
ja som to tieto tri roky tiez nemala ruzove, lebo my sme uplne prvy rocnik, ktory otvorili na veterine.. a kedze pre nas ziadne skripta neboli, tak som bola vo vedeckej kniznici ako doma.. a tiez toto "volno" co nam kazdy hovoril, ze mame prazdniny, som musela robit nielen pre seba veci, ale este aj pre ostatne baby a profaci to tiez chceli od nas.. ze si to pozru a ze sa podla toho budu riadit pri pisani skript.. no ale od nikoho som ani cent nevidela... 😒

lienka1304
2. sep 2010

@zuzu4444 rapi clear.. zelena skatulka...

zuzu4444
2. sep 2010

@riana12 ok 🙂

lienka1304
2. sep 2010

@janka_a jaj... tak potom dobre... ved skusit treba v zivote vela... ja som pracovala pocas celeho maturitneho rocnika v kase a prisla som na to, ze tak skoro do roboty ist nechcem.. lebo za take susne sa tam zodret.. dakujem neprosim..

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 ja som si tiez presla brigadami viacerymi.. .a veru nie je to med lizat.. ale ked clvoek v dnesnej dobe nieco chce mat tak musi zacat od nuly a postupne sa najde aj lepsie praca ..aspon dufam🙂

riana12
2. sep 2010

@lienka1304 no je to hlavne na moj ukor... rodina si zvykla uz za ten dlhy cas... ale ja som v jednom kole... najnovsie mi moj gyndos dobre nadal, ze nech si mienim co najskor nejake volno urobit, lebo ze zle dopadnem... 😝
ale povedala som si, ze este zamakam teraz a potom uz si budem volna uzivat a dovca bude len a len pre moj oddych...

lienka1304
2. sep 2010

@janka_a no tak hej.. od nuly zaciname a na nule koncime... 🙂 nie? kedy zacinas normalne v skole?

lienka1304
2. sep 2010

@riana12 no moja mamina sa rozhodla v 40, ze si urobi atestaciu /je diplomovany fyzioterapeut uz teraz/ 😅 ... a tiez si velmi nespominam, ze kolkokrat do roka sme niekde spol boli... chodila do prace, do skoly a este podnikala.. ale teraz uz je ok.. vidim ju dva tyzdne v mesiaci od rana do vecera... nakoniec sa rozhodla, ze pojde robit do rakuska opatrovatelku.. a robi to uz sedem rokov.. tiez toho vela za tie dva tyzdne nestihne, ale ja uz si neviem predstavit, zeby bola kazdy den doma... 😅 rozhodla sa, ze ked skoncim skolu, co bude asi za dva roky, ked nepojdem na doktoranske, tak ze skonci.. no co ja tu s nou cele dni budem... 🙂

lienka1304
2. sep 2010

no baby... tak som si este raz pozrela mamatest.. a je tam nieco... ked sa na to pozriem tak z dialky, tak je tam tiez slabulinka ciarka... ja odpadnem... uz nech je pozajtra... 😀

zuzu4444
2. sep 2010

@lienka1304 ukaz nam ho

lienka1304
2. sep 2010

@zuzu4444 nie je to poriadne vidno... zblizka vobec az ked dam dalej, tak sa tam nieco risuje... jaaaa umrem.. uz nech viem, na com som.. myslim, ze dneska pojde priatel z roboty kupit este jeden test a skusim to rano... ci to silnie..

zuzu4444
2. sep 2010

@lienka1304 skus, skus

riana12
2. sep 2010

@lienka1304 urob fotku a daj ju do negativu a supni sem 😉 😅

lienka1304
2. sep 2010

@zuzu4444 fotim tu jak dracica a nic... ☹ budete si aj vy musiet pockat... 😉

lienka1304
2. sep 2010

@riana12 a ako sa dava do negativu?

lienka1304
2. sep 2010

neda sa mi ju odfotit... bud je to prilis z dialky, ale je fotka rozmazana... ☹ je mi luto... akonahle budem mat fotitelnu ciarku tak to davam... hoci aj o pol noci.. slubujem slubujem...