Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

riana12
5. okt 2010

@nelynka uz aj mne sa MS rozbehla... dosla dneska rano, lieky mi nezaberaju, je to na odstrel ☹

e.lle
5. okt 2010

@skriatek aha, to ja taký problém som nemala, takže asi preto nič neriešil 🙂 určite treba byť trpezlivá, ale... to sa ľahko hovorím 😉 ja beriem babyplan len, inak nič iné.. netereba sa zase predopovať podľa mňa

dadqa86
5. okt 2010

@nelynka Dam vediet nebojte sa na sono idem o 14:00hod tam mam byt sa bojim 😒 ,ale ja silno verim ze vsetko bude v poriadku 🙂

e.lle
5. okt 2010

@dadqa86 bude určite všetko oki, držím palčeky 🙂

riana12
5. okt 2010

@dadqa86 neboj sa, urcite to bude vsetko v pohode 😉

dadqa86
5. okt 2010

@e.lle 😉
@riana12 Dakujem vam baby 😉

skriatek
5. okt 2010

@e.lle presne ten chcem zacat uzivat aj ja, lebo si myslim, ze mi urcite nejake vitaminy chybaju, lebo v noci mavam krce v lytkach a co sa tyka ostatnych liekov, tak dufam, ze doktor vie, co robi

zuzu4444
5. okt 2010

@dadqa86 aj ja drzim palce

dadqa86
5. okt 2010

@zuzu4444 Dakujem akurat sa chystam tak ked dojdem vam hned napisem a dam vam vediet 🙂

micha.bello
5. okt 2010

Ahojenky všem,
tak se opět po včerejší noci zařazuji mezi Snažilky. Klárce budou v lednu 2 roky. Mám ji s předešlým partnerem a se současným přítelem budeme snažilkovat o společné miminko. Včera jsme leželi vedle sebe v posteli, už asi 2 týdny dost mluvil o dětech a s tím spojených věcech... já mluvila o obavách abychom to všechno zvládli, on říkal že určitě ano, že jediné co nám brání v tom mít dítě jsou naše rozpaky, abychom je hodili za hlavu. A včera se mě ptal, jestli bych si dokázala představit že bychom měli společné miminko, řekla jsem po chvilce váhání: "Ano, myslím že bych si dokázala představit že bychom měli miminko." pak se na mě dlouze zadíval a zeptal se: "Takže se můžeme dneska začít pokoušet o miminko?" načež jsem se usmála a dala mu pusu. Nejspíše pochopil. Od včerejšího večera jsme tedy začali... :o) Klárka se mi tehdy zadařila po necelých 4 měsících, tentokrát tomu nechám volnější průběh, minule jsem každý měsíc těsně před MS dělala pokaždé 2 testy a ten druhý měsíc snažení jsem byla už hodně zklamaná. Tentokrát by mi stačilo otěhotnět cca do příštího léta, máme celkem ještě čas. Už teď se moc těším. Přítel je celý nadšený a těší se více než já, přece jen je mu 30 a prý si celou dobu přál mít šťastné manželství a děti... jeho první manželství bohužel skončilo rozvodem a já mu chci alespoň protentokrát dát pocit jistoty a rodinné štěstí. 🙂 Moc ho miluji. 😉

micha.bello
5. okt 2010

😎 Jinak nové foto jsem si dala. :o)

zuzu4444
5. okt 2010

@micha.bello tak ta vitam 🙂

micha.bello
5. okt 2010

zuzu4444: Děkuji a ahojky, vy se snažíte s přítelem o první miminko? Budu muset přečíst pár předešlých stránek abych věděla kdo se snaží a jak dlouho o miminko a byla v obraze.

zuzu4444
5. okt 2010

@micha.bello nooo my sa snazime aj nesnazime, nechavame tomu volny priebeh, a takto uz to je rok ale nie intenzivne snazenie

dadqa86
5. okt 2010

Takze akurat som dosla s ultrazvuku vsetko je v poriadku sme v 8 tyyzdni aj 5-dni malicke sa nam pekne hybalo a aj srdiecko krasne bilo...fotecku este nemam,ale nebojte sa dockate sa som stastna ze nam to konecne vyslo toto som potrebovala pocut a vidiet vo Svrtok si idem po Tehu knizku a aj pre nejaky papierik ze budem na rizikovom tehotenstve....Ale som stastna ako blcha si to budem uzivat naplno ako sa len da 😵 😵 😵 😵 😵

riana12
5. okt 2010

ahojte, no mne je dneska dobre blbo... aj som chcela z prace odist, ale akurat vtedy to preslo... teraz sa to vracia zase... 😠 😝

riana12
5. okt 2010

@dadqa86 krasne spravicky 😉

zuzu4444
5. okt 2010

@dadqa86 juuuj teskam sa s tebou 🙂

zuzu4444
5. okt 2010

@riana12 co MS sa uz rozbehla vplnom prude?

dadqa86
5. okt 2010

Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵

riana12
5. okt 2010

@zuzu4444 no rano prisla... cele rano a cast doobedia som si myslela, ze tu v praci asi zomriem... chcela som aj domov ist, bola som rozhodnuta, ze sa vypytam od veducej a razom to vo chvili preslo... ale nejaku dobu predtym som si davala ibik a magnezko s dvoma salkami caju, ci jedno s druhym tak zabralo, neviem... zistila som, ze algifen ani max. davka mi nezabera... 😒
teraz bolesti opat prisli, ale uz mi nezostava dlho do konca prac. casu, asi pojdem o polhodku skor, lebo sa tu za PC len skrucam...

zuzu4444
5. okt 2010

@riana12 ta mrchana hnusna 😠

nelynka
5. okt 2010

dadqa tak vidis, z celeho srdiecka gratulujem.. 🙂

Mne vcera drahy zase, ze sa kolegovi narodil syn (za posledne 2 mesiace uz druhemu) tak som ho zdrbala, nech mi to ani nehovori a zbytocne ma nedrazdi,ked sam nevie co chce a ked chce aby mi praskli nervy tak prosim...

Rius tak mne to preslo vcera az po dvoch valetoloch a 40 kvapkach algifenu..fuj..

Mcha.bello u nas to je na dlhy pribeh, ale ked to spocitam, antiku neberem 3,5 roka takze co sex to vlastne snazene, v skratke...

Zuzu a ty ako sa mas??

riana12
5. okt 2010

@nelynka ja som sa tiez dobre vytrapila - 54kv. algifenu, ibalgin, horcik, magneziova mineralka, zensky caj... aj sa cudujem, ze ma po algifene a ibalgine nevystrelo...
a uz viem, ze na algifen kaslem... este tak predposlednu MS to zabralo, teda tak na polku, lebo do tej polhodky som citila zmiernenie bolesti, ale nevyrovna sa to ibalginu, ten ma trocha lepsi ucinok... ten mi ale zase zabera az po vyse hodiny 😒

helenka333
6. okt 2010

@dadqa86 jééééééééééj GRATULUJEM zo srdiečka, to je krááásne, užívaj si tehulku každú chvíľku môže to byť krásne, dúfam, že sa čoskoro pridám aj ja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

e.lle
6. okt 2010

@dadqa86 jeeeeeeeeeeej blahoželám 🙂 kráásne správy

e.lle
6. okt 2010

@skriatek ja nemám žiadne ani bolesti ani "stavy" ani nič.. ani som môjmu doktorovi neoznámila, že sa snažíme - bude bude, nebude budem to riešiť potom s ním. nejak sa nad tým nezamýšlam teraz 🙂 snáď som neni lajdáčka 😅

dadqa86
6. okt 2010

@helenka333 Dakujem urcite si to uzivam naplno ako sa len da len mi je este zle 😒 ,ale dufam ze to coskoro prejde....Verim ze sa coskoro pridas aj ty medzi nas 😉
@e.lle dakujem velmi pekne 🙂

snehovavlocka
6. okt 2010

@dadqa86 tak som rada,ze si na ten utz sla 😉 aspon teraz vies a uz si ocividne pokojnejsia😀 tak drzim palce,aby to tak dobre slo az do konca(alebo skor do noveho zaciatku)

skriatek
6. okt 2010

@e.lle no ja som k doktorovi musela ist, lebo moje telo po vysadeni antikoncepcie akosi zamrzlo a asi este uplne neodmrzlo :D