Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zunajda
25. jan 2009

hladala som ten článok,ale nejdem ho nájsť..........aj ja si myslím,že stačí priznanie otcovstva.My sme spolu už nejaký ten 6 rok,bývame spolu 2,5roka a sme toho názoru,že sa máme radi,či je alebo nieje nejaký papier...možno časom sa zoberieme,aby náš drobec nemal z toho chaos,ale zatiaľ to riešime takto.

zunajda
25. jan 2009

keď to nájdem,hodím to sem.........ale aj podľa mňa je to na hlavu.

cipsinka
25. jan 2009

nemam nahodou statu platit,ze ci mozem mat vlstne dieta?? 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝

Zun ved vy viete najlepsie,ked VAM to takto vyhovuje potom niet o com.Ja urcite svadbu chcem,v sept.ma drahy na narodeniny po piatych rokoch poziadal o ruku,no hadam sa uz k tej svadbe casom dopracujeme 😀 😀 😀 😀

krpcek
25. jan 2009

citaj cislo 8

cipsinka
25. jan 2009

Asi rozumnejsie je to vybavit pred porodom,potom uz aj ocko moze ist vybavovat a maminka moze oddychovat domka s drobcom 😉 😉 😵 😵 😵

zunajda
25. jan 2009

krpček dík,................s týmto problém nebude,nakolko budem ako slobodná matka s tým rozdielom,že žijeme spolu a otcovstvo sa zaprieť nechystá.Už teraz je šťastný ako blcha a ja ešte viac. 😵

zunajda
25. jan 2009

cipsi asi to tak aj urobíme,potom sa nikomu nebude chcieť behať to všetko vybavovať naraz....najradšej by som bola,keby už bolo po všetkom a drobca mali doma,.........teraz mi je dlho a neviem čo mám od radosti robiť......lenže to si do júla ešte počkám...........krpček si pamätám,keď si zistila,že si tehotná a už si v 32tt. 😵

krpcek
25. jan 2009

zuna to poznam . . . moj mi kazdy den chyta brucho a rozprava sa s malou. 😀 😀

misha666
25. jan 2009

ahojte kocky... ako sa mate? ja som dnes od rana ubolena...boli ma brucho ,nohy...a vkuse by som spala... a to musim trepat do hlavy vety a dokazy a dosledky.... budem si musiet asi popisat nejake tahaky,... dufam ze sa mi podari nieco opisat ked mi nesadne otazka akurat.... 😖

krpcek
25. jan 2009

a ani ste nerozmyslali nad tym, ze by ste sa zobrali?

krpcek
25. jan 2009

miska skus si na chvilu zdriemnut - sme to obcas pomaha. 😉

cipsinka
25. jan 2009

vsak zun,strasne to ide rychlo, nebojkaj ani sa nenazdas a uz nam budes davat foto na kona 😉 😉 😉 ,dobre baby idem ja nieco ukuchtit,zatim pa 🙂

krpcek
25. jan 2009

pa cipsi. 🙂

misha666
25. jan 2009

krpcek...keby sa dalo... velmi by som chcela urobit tu skusku... lebo uz chcem mat pokoj...je to posledna...

zunajda
25. jan 2009

kočky ja som to našla.........je to na koníkoví ale vo fóre paragrafy a práva slobodnej matky na dieťa,hneď prvý článok...
Som slobodna matka s priatelom spolu nezijeme v spolocnej domacnosti .Doteraz sme spolu zili takimto sposobom ale tezaz sa rozchadzame a chcela by som sa spytat ake mam prava ako slobodna matka na malolete dieta ,ktore nemam v opatere ,lebo som doteraz o niecom takom ani netusila ze po narodeni sa dietata slobodnej matke treba o to poziadat na sud a az potom je mi pravoplatne zverene do opatere.Aky je postup pri takomto zverovani a ci ma pravo otec dietata si ho kedykolvek brat a na akodlho chce lebo nemam este to sudne rozhodnutie ze je dieta v mojej opatere.Otec dieta tvrdi ze si ho moze bravat aj na noc aj na cely vykend a aj na cely mesiac ak bude chciet .Som povinna mu dieta dat alebo mam aj ja dake pravo .Dietat zije so mnou v spolocnej domacnosti od narodenia.Za akekolvek informacie dakujem ...........ako ste to pochopili?

krpcek
25. jan 2009

zuna, takze je to potom dobre mat. ale ja som to pochopila skor, ze ak sa chystas rozchadzat . . . no neviem . . .skus sa popytat nejakych slobodnych mamiciek.

zunajda
25. jan 2009

krpček aj sme rozmýšlali,ale načo vyhadzovať toľko peňazí na svadbu?.........aj keby sme chceli len malú,tak nás to veľa stojí......ja som z 5 súrodencov a každý už má rodinu,čiže s rodičmi nás je už 19..........kamarátky sa tiež chytali a teraz si vyber,aby sa niekto neurazil...........potom neskôr sa zoberieme pri 2 svedkoch a budem mať čisté svedomie.......to isté má aj priateľ.

zunajda
25. jan 2009

krpček nejdem si nad tým lámať hlavu,keď budem na matrike tak sa na to opýtam........Ty si mala koľko hostí na svadbe?

krpcek
25. jan 2009

zuna ved aj dnes to mozte urobit len so svedkami.

my sme mali 55 ludi.

ale my sme sa chceli brat este v lete a to takym stylom, ze pojdeme na dovolenky s kamoskou a jej frajerom a tam sa vezmeme a domov prideme ako manzelia. ale zostala som tehotna a navyse mi zomrel krsny, takze sme to nechali tak .. . a potom sme sa dohodli, ze sa zoberieme v zime.

cipsinka
25. jan 2009

zemiacky sa pecu 😎 😎 😎 😎

ZUn,no ja v ziadnom pripade nechcem velku svadbu,ani my nedame tolko penazi.Asi to spravime,ze iba rodica a dedkovci a svedkovia a tot vsjo 😉 😉 😉 😉 ,mne nejde o to sa procedurovat neviem v akych satach 😖 😖 😖 😖 (priklad moja svagrinka).Ja chcem byt s mojim milacikom rodinka a chcem sa volat ako on a hotovo. 😉 😉 😉 ,

zunajda
25. jan 2009

nehovorím,že sa nemôžme ale ako som už povedala zatiaľ nam to vyhovuje ako to je........aj ja som vždy túžila byť nevesta v bielom,ale nejak na to teraz ani nemyslím,....chcem len aby bolo maličké zdravé a narodilo sa v poriadku.........po tom prvom potrate som začala život vnímať trochu ináč a záleží mi na iných veciach ako predtým.

cipsinka
25. jan 2009

zun,mudro uvazujes,clovek ma vzdy robit veci tak ako to citi 😉 😉 😉 😉

krpcek
25. jan 2009

zuna inak teraz ked sa na to tak spatne pozeram - tiez by som pockala na svadbu az po porode . . . .kvoli veeeeela veciam.
mas pravdu, pekne si uzivaj tehulkovstvo a kasli na nejaky papier. . . .a inak ako to zvladas? byva ti zle? ci uz to preslo?

inak som citala co si mala v praci, ak si to sefovi dala na papieri, ze si tehotna, tak ta nesmie vyhodit.

zunajda
25. jan 2009

cipsi, Ty si šikulka....ja dnes variť nemusím,máme ešte zo včera....drahý sa okrem toho aj tak naje pri rodičoch lebo zabíjajú býka.........ja musím sedieť doma ☹

cipsinka
25. jan 2009

zun,aj ja sedim doma 😒 😒 😒 😒 ,co tu mam kamosky tak jedna je teraz na SVK a druha stale pracuje (non-stop) 😒 😒 😒 😒

zunajda
25. jan 2009

tehu si už užívam,zo začiatku to bolo strašné zvracala som ráno, naobed a aj večer...ale aspoň som veľa nepribrala 😉 .........v robote mi bývalo najhoršie,keďže som robila čašníčku v pizzerke a tie výpary mi dali zabrať...................môj šéf to je už uzavretá kapitola,na papieri to nemal,ale stačí,že videl tehotenskú knižku.on si myslel,že môže všetko a ja sa zlaknem,lenže to ma ešte nepozná.......mne narástol trošku väčší zobáčik.....ale aspoň sa vo svete nestratím.

zunajda
25. jan 2009

oni sú v tej mojej robote tak trošku na hlavu(teda aspoň vrchnosť)........prevádzkárovi som mesiac dopredu oznámila,že potrebuujem v určitý deň voľno,aby mi prispôsobil rozpis a on ako naprotiveň mi dal robiť........no hovorím,že na hlavu........ešteže mám kolegyne,ktorým nerobilo problém si vymeniť smenu,............pritom to nikdy nebol problém,pretože sme nemali zavedený dlhý a krátky týždeň a ja kým som nebola tehotná som robila 20dní do mesiaca,vtedy to šlo..........ale ako tehotnej vyhovieť už nemohli.

krpcek
25. jan 2009

aj mna sa snazil sef odrbat, ale ma smolu - tiez mam vacsi zobacik 😉 😀 😀 😀 😀

zunajda
25. jan 2009

dosť o mne......aj Vy by ste mohli niečo napísať o sebe.....hm???????? 😉