Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mirip
27. jan 2009

misha dobrá fotka 😀 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
27. jan 2009

6 corr na gcloch new street Ballinrobe Co.Mayo som zvedavy

misha666
27. jan 2009

mirip dik...to ma teraz najviac vystihuje 😀

cipsinka
27. jan 2009

fiiiiiiha krasuliak,len som rozmyslala,ze to sa asi pokazi,tak my sa obetujeme 😉 😉 😉

mirip
27. jan 2009

tak si opeknela alebo tak ješ? 😀

dúfam že si sa neurazila

misha666
27. jan 2009

ani nejem ani neopeknela len tak vyzeram 😀 😀 😀

mirip
27. jan 2009

no takže aktuálna fotka 😎 aspon ťa neopustil zmysel pre humor, inak tehule by ste ma mohli popluvať pre šťastie ak bude sono ok tak hed začíname odznova po 4mesiacoch

krasuliak
autor
27. jan 2009

cipsi jasneee 😉

krasulka
27. jan 2009

misha, a z kadial si objednavala tu ciapku s menom z Bess.sk? Aj ja somna to kukala, je to super! Nahodou to prasiatko je mile 😵 😵

Misi a nebojis sa objednavat podprdu bez skusania? Ja by som si veru netrufla na tieto vemena

mirip
27. jan 2009

aj krasuliak vidím že má aktuálnu fotku 😀

inak je zvláštne že na to adminky kašlú, ja som si tiež dala prvýkrát také chutné babatko a hned mi to vymazali že sa má dávať len vlastná fotka

misha666
27. jan 2009

krasulik...hej z bessu...

a co sa tyka podprdy tak minule som si kupila za 600 sk kojenecku 85B ta mi je teraz na prsiach oki len ma trosku tlaci na obvode...ale teraz som si objednala uz 90C a za 280sk to ked uz budem mat mliecko...a za taku cenu krasulik v obchode nekupim kojenecku podprdu 🙂

krasulka
27. jan 2009

mirip to vazne? No veru ja uz som tu videla kadejake fotky v profiloch a nezmazali..asi ako komu sa im hodi. Ale videla som aj taky album kde jedna baba mala plny album nejakej kolekcie siat..a tiez nezmazali..hmmm

Mirip, tak ja prva TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT, nech sa cim skor nalepia na teba 🙂 🙂

mirip
27. jan 2009

ved aj ja krasul a mne zmazali a mala som také pekné urehotané babatko mu trčali dva zuby tach sa chichúnalo a mi ju zmazali že ešt raz tak mi zatrhnú prístup..asi už zmenili pravidlá

mirip
27. jan 2009

dík krasul , dúfam že sa podarí ešte tento rok

kika86
27. jan 2009

Ahojte kočky, mozem sa k vam pridat? 🙂

krasulka
27. jan 2009

Mirip, jasne ze sa podari 🙂

kika ahoj, jasne ze mizes, vidim ze si cerstva maminka 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem.Ako to zvladas?

Misha tak to hej, to bola super cena!

cipsinka
27. jan 2009

tak uz som napapana 😉 😉 😉

Ahoj Kika 🙂

mirip
27. jan 2009

ok dievčatá ja na dnes končím, idem spať brú noc všetkým 😉

krasulka
27. jan 2009

Mirip dobru nocku 🙂 🙂 Ak by sme sa do sona nestretli tak vela stastia! 🙂

cipsi, aj ja som zmakla jeden chlebik 😵

cipsinka
27. jan 2009

Aj my sme dnes boli na nakupoch,sice neplanovanych,ale bolo super 😵 😵 😵 😵 😵

kika86
27. jan 2009

Ahojte Cipsinka a Krasulka 🙂

Krasul, akurat mame za sebou 6 tyzdnov... Ako to zvladam? Lepsie nez som cakala, malinka je moje vsetko a robi mi len radost, aj ked sa najdu chvilu, ked s nou siju vsetci certi 😀 Keby som vedela, ze je to take nadherne s tymito detmi, tak ich mam uz v 18-ke 😀 😀 😀

cukruska1920
27. jan 2009

Ahojte kukucky

cipsinka
27. jan 2009

kika krasne si to napisala,naozaj mat zdrave dietatko je KRASNE,inak ja som v SUranoch studovala na OA 😅 😅 😅 😅

Cauky cukrus 😵 😵 😵 😵

cukruska1920
27. jan 2009

ahoj cipsik...ako?

cipsinka
27. jan 2009

cukrus fajn,dnes mam draheho doma,tak mi je veselsie a ty?? 🙂

cukruska1920
27. jan 2009

dnes som bola na stretku s babami s konika tak bolo faj....moj starky uz chrni tak ja si tu tukam

misha666
27. jan 2009

baby ja vas zastrelim teraz si musim ist dat daco jest a to uz mam umyte zubky 😠

kika86
27. jan 2009

Cips, tak to mas pravdu, lebo to je najdolezitejsie, aby bol dietatko zdrave 🙂 A odkial si, ked si studuvala v Suranoch?

Ahoj Cukruska...pozeram, ze aj ty si z NR kraja 😉

cipsinka
27. jan 2009

Kikus ja som sa narodila na Orave a potom sme s rodicmi isli byvat na dedinku nedaleko Levic.Teraz si ideme prestavovat domcek mojej babusky,takze zas sme s drahym na Orave,no momentalne v Irsku. 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
27. jan 2009

misi 😀 😀 😀 😀 😀 je to nakazlive,ze??? 😝 😝 😝 😝 😝 😝