Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zunajda
31. jan 2009

ahoj dicinka!čo je to tu za zvadenica?......niekedy treba pomocť prírode a sme rozne osobky s roznymi názormi,tak si nekazme pekný večer........nechcem sa do toho pliesť,lebo ani neviem čo sa stalo,ale držím palčeky aby Ti tehu dopadlo na výbornú. 😵

dicinka1
31. jan 2009

zunajda dakujem ti si zlatunka....

samozrejme ze to prajem aj tebe..kasne tehotenstvo..az do uspesneho konca 😵 😵 😵 😵

babo este nekopka?jaj teda dievcatko... 😵 😵 😵 😵 ako ti to zistili?v ktorom tt ,co cakas? 😵

zunajda
31. jan 2009

nejaké silné kopance necítim,len slabúčko...........povedal mi to na sone v 16tt ale ešte to neberiem vážne.....potešilo by ma keby bola baba ale radšej nech je to zdravé.

dicinka1
31. jan 2009

jasne..to je najhlavnejsie...aby bolo zdravunke..ja kupujem vacsinou v zelenej farbe 😀 velmi sa mi paci ta pistaciovo zelena..a je to aj neutralna farba..a hlavne svetla..babo sa narodi pred letom...teda madz jarou a letom...takze kociarik bude krasne svietit 😉 😵 😵 😵

zunajda
31. jan 2009

ja som zaťažená na zelenú,všetky odtiene.........mladý už zo mňa šalie,on robí totižto v base a zelenej má plné zuby. 😉

misha666
31. jan 2009

ahojte... prisla som len tak kuk... ako sa mate kocky? ja len odfukujem lebo som sa napapkala fajne... rezen a zemiakovy salat potom kakavko a kolacik 😀

dicinka1
31. jan 2009

mnam misha nerob chute 😀 😉 jaj tebe sa to krasne krati..ako sa mas a babo? 😕 😵 😵 😵 uz mas veci nakupene?vsetky?

dicinka1
31. jan 2009

zunajda..v base?tak to ma teda dobru pracu..a bavi ho to?ci ani nie?co tam vlastne robi?

zunajda
31. jan 2009

ja budem musieť končiť,drahý sa tlačí k PC........pa pa ☹

dicinka1
31. jan 2009

ok zunajda..tak papa neskor... 😉

krpcek
31. jan 2009

ahojte. dici v teme didusa sa uz netreba vyjadrovat. 🙄 🙄 niektorych ludi proste nezmenis. je dost trapne, ak sa niekto vystatuje tym, ze pocat prirodzene (ak vobec pocal).

baby si uzivajte, ze este malicke nekopu tak silno, lebo moja potvoraka sa snazi vykopat si unikovy vychod. kazdu chvilu len zkriknem od bolesti - uz kope aj do rebier. 🙄 😀 😀 😀

dici a ty budes mat co? zabku? 😉 ked kupujes vsetko zelene? 😉 😀 😀 😀

misha666
31. jan 2009

dici...este nemam vsetko ...mne mamka slubila ze ked sa mala narodi tak mi pokupi este vsetko co nemam...ale ja som dnes kupila zavinovacku a supravicku...a uz mame aj kocik na ktory som hrda....mam ho aj v albume... mame sa fajn...mala ma uz tiez sem tam bolestivo kopne...ale to je vsetko len z lasky... 😀 inak ja so tiez zatazena na zelenu farbu ako si mozete vsimnut v albumiku 😀 😀 😀

dicinka1
31. jan 2009

krpcek..krasne si to napisla...ano bude to zabka....alebo nejaky vodnicek 😀

vam sa urobil ten pas cez brusko?mne uz hej..taka ciara...hneda 😉 je to srandovne..stale som to chcela mat... 😵

ja zvedava ci mojho bobika budem citit viac..lebo mam mohutnejsiu brusnu stenu 😉 😀
ale aj v sede ho citim...akokeby sa prevracali creva alebo co...najprv som nevedela ci su to pohyby..toto som citila asi v 17 tt...ale myslela som,ze ma nafukuje alebo co..ale teraz viem,ze su to pohyby..je to intenzivnejsie...a castejsie... 😵 😵 😵

krpcek
31. jan 2009

dici mne sa neurobil. dokonca nemam ani pupok vonku, ale to sa moze este zmenit.

dici tie pohyby budu coraz intenzivniejsie. 😵

kocky idem k telke, pa. mozno sa este zastavim 🙂

dicinka1
31. jan 2009

ok..tak zatial páčko 😉

dicinka1
31. jan 2009

misha krasny kociarik..kolko ze stal? 😕 😵 😵

misha666
31. jan 2009

tak idem aj ja pa 😒

misha666
31. jan 2009

dici... 20500sk aj s autosedackou... 😕 😀

dicinka1
31. jan 2009

cooooooooooooooooooooooooooooooooooo?????????? 😀 😀 😀

misha666
31. jan 2009

dici malo sa ti vidi ??? 😀 😀 😀 😀

krasulka
31. jan 2009

cafte, mishka 20.000??? ty brdo 😅 😅 😅 no ale ved to mas komplet vsetko takze da sa. co robite? V telke vobec nic nedavaju..jebem to ja aj taku kablovku 😀 😀 😀 😀

misha666
31. jan 2009

krasuli ahoj... tha my sme si na kocik odlozili peniazky co sa nam zvysili z dovolenky ked sme boli v lete a zvysnych 10000sme si dosporili psotupne takze to pre nas nebola ziadna velka polozka...a tiez nekukam telku bo nic nejde...mangel by chcel ist za PC ale ho nechcem pustit 😀 😀

dicinka1
31. jan 2009

ajoj krasul...ako sa ma Aimee? 😵

misha..teraz som to povedala manzelovi..a on na to..co je salena? 😀
vies netraba sanovat na kocik to je pravda...a ide aj o to,ci sa ti paci a ci ma vsetko to co ma mat,aby ti vyhovoval.. 😉

krasulka
31. jan 2009

no tak to hej....Ja budem mat kocik Tako, mne sa strasne pacia, ale uz od kamosky,ale je total jak novy a potom planujem kupit Peg Perego, ked uz bude mala sediet a tak. 🙂 🙂

misha666
31. jan 2009

dici...vies ono je to o tom ze ja som chcela kocik na ktory sa da nasadit autosedacka...a ktory by vyhovoval vysokohorskym podmienkam v ktorych teraz zijem...takze som si nemohla dovolit kupit len nejaky taky pofiderny s malymi kolieskami co by sa mi zloímil v prvej diere na ceste...tento je dobre odpruzeny a kolesa ma ako traktor hoci na fotke to tak nevyzera ... je ine ked byvas v meste a ked byvas na dedine ktorej cesty vyzeraju ako polne 😖 ja som s nim spokojna... dufam ze aj malicka bude 😀

dicinka1
31. jan 2009

misha..ked budes snim spokojna ty..bude aj mala..tiez sa mi pacia tie hrube kolesa...ako na traktore..

krasulka mi sme sa tiez rozhodli dobre vsak?tako natalia je krasny kociarik,a aj nam vyhovuje.. 😉

krasulka
31. jan 2009

misha presne, aj ked u nas v meste su chodniky a cesty presne ako take polne, rozbite, znicene, sama diera..aj ja mam na kocari riadne tereniaky a da sa aj hojdaaaat 😵 😵 😵

dicinka1
31. jan 2009

mam maly problem..boli ma pisulka..ale nie dnu..tu na vrchu..ako pod bruskom..akokeby som tam mala svalovku..alebo co..pritom nic tazke nerobim...co to moze byt?len sa bojkam,aby som predcasne neporodila...

co to moze byt?

misha666
31. jan 2009

dici... ja som nadsena z toho kocika... 😵 😵 uz by som v nom chcela malu hrdo vozit po tych otrasnych cestach 😀 😀 😀

inak kocky mojmu bratrancovi sa dnes narodil syncek (no teda jeho zene) 😀 😀 ma 3210g a 49 cm teramin mala 6.2 🙂 😵

dicinka1
31. jan 2009

misha pekne miery 😵