Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

prettybaby
23. feb 2009

ano dicus, ma🙂

danielitka26
23. feb 2009

a možno áno ...len to by bolo brut prekvapenie 🙂))))

prettybaby
23. feb 2009

no vidis🙂

nelynka
23. feb 2009

dani tak sa nechaj prekvapit 🙂)

danielitka26
23. feb 2009

aj keksík bol aj všeličo bolo len mi to nejde do hlavy že ako ked nás lekári odpísali :((

prettybaby
23. feb 2009

prepac, neviem o co ide, lebo sem uz nechodim.

nelynka
23. feb 2009

dani ani ja neviem o co ide, ale kolko parov lekari uz odpisali a predsa sa to podarilo?

dicinka1
23. feb 2009

pretty,jeeeeeeej..ale sekne jej to..taka moderna mamina 😉 😵 😵 😵

bozinku sa tesim jak mala 😵 😵 😵 😵

danielitka26
23. feb 2009

ale neverím lebo už som sa dvakrát takto nadchla a nič z toho ...aj dve čiarky boli a nič :((

danielitka26
23. feb 2009

odchádzam od vás papa ..

prettybaby
23. feb 2009

danielitka, ked uz ja som zacala verit po dlhej dobe, musis aj ty
papa baby, pekny vecer

dicinka1
23. feb 2009

dany si este tu?

nelynka
23. feb 2009

papa dani a pretusik zlatusik..pekny vecer

cukrik580
23. feb 2009

krasne babo...som take pekne este asi ani nevidela.....taaak...uz maju potom...a my mozme ist hajat...

dicinka1
23. feb 2009

tolko dni stresu..a cakanie,ze? 😀 😀 😀

mimusa4
23. feb 2009

ahojte, tak ja som to tak prepásla?
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem hurááááááááááááááá máme krasolínku, huráááááá, jéééééj no paráda..

KRASULKOVCI veľa šťastíčka do vienka aj zdravíčka a veeeeľa lásky od rodičov, ktorí ťa budú ľúbiť a všetko na svete pre teba urobia ...
krasulka ty si oddýchni nech si potom svieža
krasuliak no už môžeš ísť piiiiiiť, grstulujeeeem tato..

😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
23. feb 2009

už som kukla aj foto, jej aké pekné vlasaté 😀 tfuj tfuj tfuj 😀

danielitka26
23. feb 2009

dici prosím...čo si chcela??

krasuliak
autor
23. feb 2009

dakujeme vsetkym krasulka napise ke bude moct som taky ststny a priznam sa ze mi aj slzy vyhrkli 😨 😨

prve video ready

https://www.youtube.com/watch?v=5-XYnRP1dRY
dicinka1
23. feb 2009

krasuliak..je naozaj nadherna 😵 😵 😵 😵

musi to byt neopisatelne krasny pocit mat svoje dietatko,ze 😵 😵 😵

krasuliak
autor
23. feb 2009

neda sa to napisat slovom co citim je to nieco uzasne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dicinka1
23. feb 2009

😉 😀 😀 😀

cukrik580
24. feb 2009

je perfektna.....je dokonala.....

krasulka
24. feb 2009

Cafte kocky, sa hlasim konecne aj ja 😵 😵 😵 😵 dakujem vam vsetkym za gratulacie. Mala je uzasna stale musim na nu divat a hladkat ju a pusinkovat..take jemne licka ma a uska, taka babika. Dnes je uz uplne ina, uz odpuchla 😀 😀 😀 potom odfotim ked pride krasuliak lebo zobral fotak vcera.

Ale nemozem sediet, lebo som nastrihnuta a zasita a dost to boli kua ☹

baby urcite rodte s EPI, poviem vam to je tisic a jedno, mne ju dali az ked som bola na 5 cm, lebo som mala vyvolavany porod a sa bali aby sa to tou epi nezastavilo, takze bolestisom si uzila kazde 2 minuty doooooooost...potom dali epi a to bola neskutocna ulava..Akurat som ju nemohla vytlacit lebo ju tahala ta snura okolo krku tak jej trosku pomohli pumpou a potom uz to islo lahko 🙂 Krasuliak bol uzasny, strasne super! Neviem si predstavit ze by tam nebol, asi by som to zvladala ovela horsie. Dakujem Krasuliak!!!!!!!!! 😵 😵 😵

evitkamalicka
24. feb 2009

Krasulik no ahoj maminka, este raz gratulujem 😵

danciana
24. feb 2009

Ahojte Krasuliakovci... Sledovala som vás od samého začiatku a chcem vám zablahoželať ku zdravej a krásnej bábike... Nech vám rastie do krásy a robí iba radosť!!!!! 🙂 😉 🙂

cukruska1920
24. feb 2009

Ahoj kasulka...gratulujem k miminku a zelam vam vela vela zdravicka, stasticka a nech vam vyrastie do kraaasy... a potom nech si krasuliak nachysta samopal 😀

cikyta
24. feb 2009

Krasulka+Krasuliak...Pripájam sa ku gratulácii ku tak krásnemu dievčatku.Pozerala som fotky aj video a zalialo mi oči slzičkami z tolkej nehy a krásy z vášho bábätka. Nech sa mamička drží a naberá vela sily na zregenerovanie a maličká nech je zdravučká a peknučká ako je doteraz!
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
(Tak hrozne sa bojím svojho pôrodu,ale ked som videla vaše dievčatko,nejako to všetko opadlo a práveže sa neviem dočkať! Ja to budem musieť mať bez EPI,ale už mi to ozaj nevadí. Vaše dievčatko mi dalo neopísatelnu silu!) DRZKAJTE SA CELA RODINKA 😉

mimusa4
24. feb 2009

jéj až som sa roplačla 😵 a videjko super, ešte chcem také veeeľa 😀 takže rodičia gratulujemeeeee 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krátky oznam o mojej kontrole:
takže máme akciu srdiečka, t.j. 7tt4d TP máme 9.10. tohto roku potom syndr. miz.dvojčaťa..a foto nemám bo, že nejedeeeeeee ale však neva, hlavne že sme ok no nie? kontrola už len u mojej dr. a ukázať sa potom čo sme stvorili takže to je asi všetko..
😀

cipsinka
24. feb 2009

dobre ranecko dievcence,

mimuska 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,tak super kontrolka dopadla suprovsky 😵 😵 😵 😵 😵