Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasuliak
autor
27. apr 2009
https://www.youtube.com/watch?v=_JjsHBOZce0

to bolo u nas 😀 😀 😀 😀 este ze som nebol v obchode 😀 😀

mirip
27. apr 2009

no zaujímavý zákazník 😀 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
27. apr 2009

a ani nazaplatil 😀 😀

mirip
27. apr 2009

ved práve, že my platíme a takýto to majú zadarmo to je naša dikriminácia 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
27. apr 2009

niki tak ja som v CR a tu staci pokial mas ako cudzinec odpracovanych za posledne 2roky aspon 12mesiacov, co ja som mala vpohode..takze aspon nieco mi vyatali..
co je pohoda, len to mam len na 5mesiacov a potom nemam narok ani na socialne a zdravotne poistenie takze marobota tlaci tak ci tak..
tak uvidime, snad nieco poriesime... 😀

cukrik580
27. apr 2009

to mate dobre, ja som mala abs. prax za 1700sk, a k tym testom, ja som si teraz objednala 10 ovu+2 tehu gratis za 8 eur+1.6 postovne...

krasulka
28. apr 2009

Ahojte zienky,

mirip, ake mas nadherne brusenko, pohladkaj za mna drobceka, dufam ze ide vsetko tak ako ma a krasne rastiete a aj ty sa citis dobre. Nadherne ti rastie, pupenko majinkate 😵 😵 😵

baby ja som dnes bolal kuknut u nas v skolke zlateho slavika, a super ma to naladilo, deticky boli krasne,super atmosfera, strasne mileeeee 😵

mimusa4
28. apr 2009

ahojte..tak teda dnes tu nič nefrčíííí, len obluda po obchode 😀

nelynka
28. apr 2009

mimiiiiiiiii ze 18tt to kde si nabralaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

mimusa4
28. apr 2009

ahoj nel... ta poviem ti? kde sa vzalo tu sa vzalo 😀
a čo ešte nespíš, ja sa už aj pomaly chystám 😝

mimusa4
28. apr 2009

aj idem už, ja som len mrkla že čo a ako..tak dobrúúúúúúúú 🤐

nelynka
29. apr 2009

uz som spinkala, len som ti chcela napisat..sranda ako to strase setko leti..
ked si spomeniem ako sme sa s mishou stretli v KE a dva tyzdne na to jej vysiel pozitivny test...a uz je malinka na svete...ach jaj, starnem 😢

mimusa4
29. apr 2009

ahooj..že stááárneš? a čo mám povedať ja? 😅

cukrik580
29. apr 2009

ahoj baby...ja uz som asi fakt strateny pripad, som 13DC a zatial nemam //anilen na ovulacnom teste...........vaaaaaaaaaaaaaa...ani naznak, nic, biela obloha... 😀 😀 😀 😀 😀 asi si pustim plyn 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tomuto uz sa ani zufalstvo neda povedat... 😀 😀 😀 😀 😝 😀 😝

nelynka
29. apr 2009

mimiiii, ty uz budes len mladnut pri babetku 😝 😀 😀

cukrik kolko dnove cykli mavas normlane?

cukrik580
29. apr 2009

normalne mavam 27-30, ale teraz naposledy som mala 33, ale to som bola prechladnuta a tak, tak to z toho...ale normalne tak 27-30

mimusa4
29. apr 2009

nel...joj tak to by bolo fajn 😀
cukrík, tak možno až o 2dni, alebo máš neskôr...

nelynka
29. apr 2009

tak pokial by si mala na 30DC tak to by ti uz malo pomalicky ukazovat, moze byt ze ovulku budes mat posunutu aj o tyzden, takze ti nemusi ukazovat este nic, a moze byt ze ovulku vobec mat nebude..tak si vyber 😀
alebo mas pokazene testy 😀

mimi to bude..nie by bolo..uvidis 😀

cukrik580
29. apr 2009

no...sak ja som chcela len vediet, ci ju vobec mam...a baby, mozem vam povedat, je to total "povzbudzujuce" zistenie...ja viem, mozno je skoro, ale cakala som aspon daky tien, nieco malinko, naznak, hocico a voooooobec nic 😀 😀 😀 😀 😀

neriesim...strateny pripad 😀 😀 😀

mimusa4
29. apr 2009

cukrík, ale sú aj také, nevravím, že to musí byť aj u teba, majú anovulačný cyklus..to chce len trpezlivosť

cukrik580
29. apr 2009

ha ha ha 😀 😀 😀 tak dik baby, ste zlate 😀 😀 😀

ale nie, teraz vazne...ja viem, ze su aj take pripady...a myslite, ze sa s tym da nieco robit??

mimusa4
29. apr 2009

cukrík nestresuj, si na začiatku, najprv skúšaj tie ovu testíky ak chceš a potom rieš iné, čo ani ti nebude treba, netlač na pílu

nelynka
29. apr 2009

cukrik jasne, ale pokial mavas mrchu normalne tak mas aj ovulaciu, len sa stane raz za cas ze mas ozaj dlhsi cyklus..vydrz, skus zase za dva dni a uvidis...ja myslim ze to budes len mat posunute..

keby si nemala pravidelne mrchu je velka pravdepodobnost ze ovulaciu nemas, a tym padom by si musela chodit na vyvolavacky..

cukruska1920
29. apr 2009

cukrik...a co mam hovorit ja 🙄

mimusa4
29. apr 2009

tak tak ako vraví nelynka...
testíky máš, tak to ber len tak že ideš si odsledovať kedy máš asi ovu, možno to bude chcieť 3mes. sledovania, ber to v pohodičke, lebo potom budeš z toho nervózna

cukrik580
29. apr 2009

cukrus, ty si z nitry????????????to som nevedeu 😀 😀 😀 ja taky tak

a uz si tehu, ci nie?? 😉 😉

nelynka
29. apr 2009

tak tak, mozno to bude chciet par mesiaco odsledovania 😉

nelynka
29. apr 2009

cukrus co sa deje?

cukruska1920
29. apr 2009

cukrik..hej z nitry... 😅 tehu niesom ale snazime sa...

nely... aaale je to uplne v riti... od potratu mam totalne blbe cykly..kramy mi trvaju 2 dni a su totalne slabe...tak mam pocit ze aj to je dovod preco neviem teraz otehotniet... ale 12.5 idem prvykrat k novemu doktorovi tak dufam ze nieco poriesi a ze mi pomoze...lebo uz som zrela na cvokaren... aspon ze som uz upustila od sledovania sa a od merania BT

cukrik580
29. apr 2009

no ved hej...a teraz myslim nja stahovanie a na to, ze kam toto vsetko dame a tak...takze ani nebude cas mysliet na vesá, co maju daco s mimi...ale az ked budem v praci, lebo teraz doma...katastrofen... 😅 😅