Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
8. jún 2009

som zvedavá aká budem vymletá nevyspatá 😝 🙄 😵

mimusa4
8. jún 2009

vonku je zamračené a zase ma ťahá spať, včera len trošku svietilo slnku 😒

cipsinka
8. jún 2009

no mimus na to ani pomysliet nechcem ja nemusim ani jest ani pit ale spaat???To musim v kazdom pripade,dufam,ze nase mimco bude po nas lebo mi lubime spinkat obidvaja tak ho varujem uz vopred 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
8. jún 2009

hlavne nech sa v noci vyspíme, hoc viem, že to chce papať aj vtedy aspoň 2x

cipsinka
8. jún 2009

my 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
8. jún 2009

ale tak zo zaciatku z toho asi budeme cele namakko tak ani spat nebudeme alebo sa nadychne a my uz budeme v stehu a pozerat ci je vsetko v poriadku,no aspon ja som taky panikar tak to sa seba samu neviem ani predstavit,prve co budem kupovat bude monitor dychu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
8. jún 2009

ja som už teraz zaspatá...budeme ako námesačné 😀 🙄

cipsinka
8. jún 2009

ani sa Ti necudujem,ze sa ti chce spinkat ja som vstala pred hodinou ale ziva sa mi ako slak 😠 😠 😠 😠 😠 je tu pod mrakom tak to asi preto a to idem este do obchodu musim ist kupit tvaroh a chlebik 😉 😉 😉 😉

mimusa4
8. jún 2009

neviem či monitor ešte viac nestraší, ale keď by som bola v dome tak vtedy by sa určo zišiel, ale teraz v mojom prípade ani nie 🙂

mimusa4
8. jún 2009

počuj a ako je to s robotkou, čo si spomínala?

cipsinka
8. jún 2009

tak mi budeme v dome tak ho chcem urcite 😉 😉 😉 😉 alebo tie vysielacky,ze ja budem v kuchyni a ono v izbicke ale to je vsetko take drahe 😖 😖 😖 😖 😖 😖

mimusa4
8. jún 2009

však to..radšej mu kúpim trojkolku 😀

cipsinka
8. jún 2009

ale ved potom to predam a aspon nieco sa mi vrati 😉 😉 😉 😉 Dobre mojko idem ja do toho obchodu lebo dnes mam varenia a pecenia vyse hlavy tak aby som to stihla,kedze ja som na inej strave tak musim navarit aj drahemu a aj sebe a este chcem aj tvarohovy kolac upiect tak padam pa 🙂 🙂 🙂

mimusa4
8. jún 2009

tak paaa ja idem variť niečo 😅

krasulka
9. jún 2009

a co ste pomreli? 😠

cipsi de sa flakas haaa??? mimu ako bolo na zahrade? Ja som zas zrala jahody cez vikend a zas som sa vysypala cela..kua a nedam si povedat a nedam..pazravost sa nevyplaca...svata pravda 😀

cipsinka
9. jún 2009

cau krasul ved ja tu vzdy nakuknem a tu nikdy nikto nie je takze ja som v tom nevinne 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cipsinka
9. jún 2009

a akurat som dopozerala modre z neba 😵 😵 😵 😵

cipsinka
9. jún 2009

a stavim sa,ze tu zas nik nie je 😠 😠 😖 😖 😖 😖 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
9. jún 2009

no,hovorim 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
9. jún 2009

kludne si to tu na ruzovo zatapetujem aj sama 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
9. jún 2009

ja som dnes prala ako diva uz mam zas vsetko poprate a uz sa mi to susi vonku,dufam,ze zacne prsat 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 a vo stvrtok si idem farbit hlaaaaaaaavku trosku viac dobledsia,no vlastne drahy mi bude farbit 😵 😵 😵 😵

cipsinka
9. jún 2009

seriem na to idem prec 😨 😨 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

krasulka
9. jún 2009

aaleeeeeeeeeeee

krasulka
9. jún 2009

cipssi posli mi nejake foto vase z dofci abo tak na mail sak ja ani neviem ako vyzeras 😀 😀 budes bloncka? 😅 😀

aj ja som prala aj zehlila, kurnik v zivote som tolko nezehlil odkedy je mala tak furt 😎

krasulka
9. jún 2009

baby videli ste krpcekovu Sabinku? aka je krasnucka a ja si nepomozem ale totalne cely krpcek 😵 😵 😵

krasulka
9. jún 2009

cipsi hybaj sem aha jak nam ladia farby 😎

cipsinka
9. jún 2009

som tu som pozerala foto joooj ta jej mala je na zozratie.Ozaj baby splnilo materstvo vase ocakavania?? 😕 😕 😕

Krasul ved ma vidis v pase 😅 😅 😅

cipsinka
9. jún 2009

a z dovovlenky nemam ani ziadne poriadne foto,vacsinou ako vzdy som fotila ja takze skoro na ziadnej nie som a tam kde som tak to ma drahy odfotil len akoze a vyzeram tam ako debil 😖 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
9. jún 2009

krasul no budem bloncka ale nie peroxidova 😖 😖 😖 😖 ale taka prirodna trosku bledsia od toho co vidis na foto 😉 😉 😉 😉

cipsinka
9. jún 2009

krasul 😠 😠 😠 😠 😠 😠