Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

lilix
16. jan 2009

pochybujem, ze bude mat kojzarik chut sa este medzi vas vratit!!

zuzanockamt
16. jan 2009

lilix ... mas pravdu, ze vysmech tu nie je na mieste, ale uznaj sama, ze aj spravanie kojzarika nie je znakom dospelosti ... ked mam s niekym problem, tak si ho vyriesim s dotycnym, ale urcite to neriesim tak, ze si zmenim nick ... tolko moj nazor

didusa.risulo
16. jan 2009

ty kono, som si teraz precitala do zadu co to bolo s tou kojzarik ci merrykatrin,no ja sa doto nebudem miesat, bola som v podobnej situacii,takze bude drzat usta 🤐

lilix
16. jan 2009

zuzana, tak na toto ti odpovedat neviem, ci si krasulka a kojzi nieco vyjasnili v IP. fakt neviem.

cipsinka
16. jan 2009

ahojte 😵 😵 😵 😵

cipsinka
16. jan 2009

a k tej vcerajsej teme sa ja nejdem vracat,mna sa to netyka,tak uz na to reagovat nejdem 😉 😉 😉 😉 Kocky su dospele,tak si to uz hadam vyriesili 😉 😉 😉

cipsinka
16. jan 2009

a co vsetky strajkujete????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
16. jan 2009

ahoj ... dnes je zase nejako mrtvo ... ani moje buduce snazilky sa nesnazia pisat ... vsetci uz asi vikenduju

cipsinka
16. jan 2009

ahoj zuzu,no vikendik sa blizi,tak uz asi oddychuju 😎 😎 😎 😎 😎 A ty co ides porabat cez vikend??Som zvedava ako berni a misi spravili skusky 🙂 🙂 🙂 🙂 😕 😕 😕

zuzanockamt
16. jan 2009

ja cez vikend asi nic moc ... zajtra mozno pojdeme s manzelom niekam von do prirody a v nedelu idem na cely den k nasim,lebo maminka ma narodky
a baby urcite spravili,ved sa ucili a su sikulky ... snad sa pridu pochvalit 😉

cipsinka
16. jan 2009

idem pozerat s drahym film pa,vecer 😉 😉 😉 😉

krasulka
16. jan 2009

baby aby ste boli v obraze...mne sa nepacilo, ked kojzarik kopirovala z inych tem co som kde napisala z tem...Ona sa mi potom ospravedlnila ze si to neuvedomila ze mi to vadi a ja som jej tiez povedala ze uz sa nehnevam,ale z enejake sukromie musi byt aj ked je toto verejne forum.ze ja ked vam budem chciet nieco napisat tak vam to napisem sama...tot vsio..No a na zaklade toho kojzarik sem napisala ze uz sem nebude chodit..to vobec nechapem, lebo nic take strasne sa medzi nami nestalo..A zrazu sa tu objavila ako nova baba...ja som hned vedela ze je to ona...akoze nic na tom ze nech ma aj 5 nickov,ale kvoli takej debiline...ked sa nic vazne nestalo, este sme si aj napisali o tom IP... 🙂 A hrat sa na niekoho ineho ze som to je naozaj trapne, ako napisal Michal moj a detinske. Lilix, to musis uznat aj sama. Hlavne ked som si to s kojzarikom vyriesila. A nikto ju tu nikdy neosocoval, ani nic...tak to som nepochopila ked napisala ze uz tu nebude chodit...Ved jej tu nikdy nikto neublizoval ci ano? Iba som vam to chcela trosku objasnit, ale tazko mi je o tom pisat ked sa kojzarik nevyjadri.Ale urcite nas cita..

misha666
16. jan 2009

ahoj kocky...tak skuska urobena 😉 uz mam len jednu...a mozem pisat bakalarku a prat a zehlit veicky pre malu a pomaly sa psychicky pripravovat co bude,,, uz sa neviem dockat kedy si svoju dcerku podrzim v naruci...

je tu niekto???

krasulka
16. jan 2009

misha, super! gratulujem ti ku skuske a neboj ved uz sa dockame o par tyzdnov aj deticiek 🙂

krpcek
16. jan 2009

ahojte, pozeram, ze vcera to tu po dlhom case zilo. 😀 😀 😀 😀

ku traposinam sa nejdem vyjadrovat. musim sa smiat. 😀 😀 suhlasim s krasuliakom.

krasuliak
autor
16. jan 2009

kua este som ja najhorsi ☹ ☹ ☹ asi si zmenim nick 😀 😀 😀 😀 dufam ze mi to vide 😅 😅

lilix a to je pekne od nej ze tu ide niekoho zavadzat s druhym nickom?? ved je dospela tak nech sa neskryva a zareaguje ved hadam ju nikto nedrzi zaviazanu pred pc a necha ju len citat?!

zacni hladat kde to cele zacalo a potom skus znova zareagovat .

krpcek dik

cipsinka
16. jan 2009

misi gratulujem ku skuske,sikulka 😵 😵 😵

krpcek
16. jan 2009

no dnes tu neni taka sranda. 😀 😀

cipsinka
16. jan 2009

krpcek,nemoze byt stale nedela 😀 😀 😀

cipsinka
16. jan 2009

aj Vam blbne kon??? 😕 😕 😕

krpcek
16. jan 2009

nie. 😕

cipsinka
16. jan 2009

ja kliknen na nejaky album a ukaze mi,ze jedna foto a pri tom ich je tam 50 😒 😒 😒 😒 😕 😕 😕 😕

prettybaby
16. jan 2009

preco tu dnes neni sranda?caaute

krpcek
16. jan 2009

sasi 😠 😀 ty provokaterka. 😉

cispi nemas co ocumovat cudzie albumy. 😉

krpcek
16. jan 2009

idem do postele, ahojte. 😀

prettybaby
16. jan 2009

teraz ked som prisla? 😠

prettybaby
16. jan 2009

pozdravujem nelusik 🙂

nelynka
16. jan 2009

aj ja ta pozdravujem pretusik 😀

krasulka
16. jan 2009

pozdravujem pretusik a nelusik 😀 😀 😀

som sem uz len nakuk a aha ich 😎 😎 😎

berni
16. jan 2009

ahojte!