Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
24. jan 2009

Cau misi,ako sa spinkalo s plnym bruskom?? 😀 😀 😀 😀

misha666
24. jan 2009

ahoj cipsi...celkom fajn... aj teraz by som spala 😔 a tiez mam plne brusko 😀

cukruska1920
24. jan 2009

cipsi...tak slubujem ze ked tu budes tak sem budem chodit 😀

cipsinka
24. jan 2009

beriem Ta za slovo cukrus 😉 😉 😉 😉 Baby aj mne sa chce hrozne spat,normalne sa mi okale zatvaraju 😔 😔 😔 😔 ,rano sme tu mali krasne pocasie 😎 😎 😎 😎 😎 ,ale uz sa zatahuje 😖 😖 😖 😖

cukruska1920
24. jan 2009

nam este teraz svieti slniecko ale tiez uz take vseliake ale cely den bolo krasne.... ty si este v Irsku?

cipsinka
24. jan 2009

Aj ja som si dala kolacik,ale len tak decentne,nech je na vecer 😉 😉 😉 😉 ,ale aj tak sa snazim obmedzovat sladke 😉 😉 😉 .Drahy mi vola,ze co bude na veceru a ja,ze kolac 😀 😀 😀 😀 a on,heeeeeeeeej,no tak super 😅 😅 😅 😅 ,neviem ci to bral,ze fakt super,alebo,ze och boze kolac na veceru??? 😀 😀 😀 😀 😀 Ved ma varene v praci,tak vecera mu staci lahka,no nie??? 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
24. jan 2009

cukrusik ano som este v IRL 😒 😒 😒 😒 😖 😖 😖 😅 😅 😅 😅

cukruska1920
24. jan 2009

cipsi.... keby som mojmu naservirovala kolac na veceru tak neviem neviem...on ked nema maso tak tomu on nehovori jedlo 😝 😀

cipsinka
24. jan 2009

moj nie je az tak masovy,on je skor na sladke 😝 😝 😝 😝 ,ale on ma super jedlo v praci,nech nie je moc rozmaznany,lebo mu varievam kazdy den,este si na to zvykne 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 ,ale nie ja mu nejaku dobrotku navarim 😉 😉 😉 😉

cipsinka
24. jan 2009

ozik,ved na veceru sa nema prezierat 😝 😝 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅

krasulka
25. jan 2009

Dobre ranko, peknu nedelu zelam. U nas krasne svieti slniecko, hned clovek ozije ked vidi take pekne pocasko z okna. Konecne som sa pustila do kolaca, idemrobit Jablkove pite kolac, dufam ze sa podari, lebo dost casto sa mi to trha ked ho prenasam na plech to cesto 😒

cipsinka
25. jan 2009

caute 🙂 🙂 🙂 🙂 ,to tu nik nechodiiiiiiiiiiiiiiii 😒 😒 😒 😒 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

cipsinka
25. jan 2009

Aj my tu mame krasne,uz par dni,ale ja som stale doma 😒 😒 😒 iba ked ma drahy volno tak ideme von 😎 😎 😎 😎

zunajda
25. jan 2009

ahoj cipsi!.........Co je to za koláč?.........V BB po slniečku ani stopa. ☹

cipsinka
25. jan 2009

ajoj zun,myslis co robi krasulka??

krpcek
25. jan 2009

ahojte.

krasulka drzim palce. 😉 😉 😉

cipsinka
25. jan 2009

ak myslis ten,tak sa mi zda,ze to je,ze cesto na to jablcka a potom take mriezky z cesta na to jablcko. 😅 😅 😅 ,pochopila si trosku,lebo to vysvetlujem ako hotentooooooooot 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
25. jan 2009

cauky Luci 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 ,co mas nove??

krpcek
25. jan 2009

cispi . . . boli ma krk. som chora jak pes. 🙄

zunajda
25. jan 2009

cipsi prepáč,..........chybička se vloudí,...........myslela som krasulku a Teba som chcela pozdraviť. 😉

cipsinka
25. jan 2009

zun,no problemos pochopila som 😉 😉 😉 😉

Krcek si sa zle vyspala ked Ta boli krk?? 😒 😒 😒 😒 😒

cipsinka
25. jan 2009

Mi je cudne,ze Miske este nevymazali ten prasaci usmev 😀 😀 😀 😀 😀

krpcek
25. jan 2009

nie cipsi, uz vyse tyzdna som chora. boli ma hrdlo a mam nadchu. 🙄 🙄

to, ze zle spavam ma uz nerozhadze. 😀

zunajda
25. jan 2009

Baby neviete ako to je keď sa z drahým nebudeme brať,(teda žiadna svadba) ale priezvisko bude mať po ňom?Niekde som čítala,že by som mala mať nejaký papier,že som jeho opatrovníčka.Nie je to hlúposť,keď si ho porodím,tak som asi jeho matka,nie?.........Našla som to včera na nete ale teraz to neviem nájsť.

cipsinka
25. jan 2009

zun,mala by si ist na matriku a vybavit papier otcovstva,ze tvoj drahy je otcom Vasho miminka 😉 😉 😉 😉 ,,myslim,ze to staci 😅 😅 😅

cipsinka
25. jan 2009

ale o tom,ze si jeho opatrovnicka som este nic nepocula 😕 😕 😕 😕

krpcek
25. jan 2009

zanu myslim, ze len musis ist pred porodom na matriku a priznat drahemu otcovstvo - to potom odovzdas v nemocnici a oni do rodneho listu napisu teba ako matku a jeho ako otca. a este sa tusim musite dohodnut na priezvisku a to tiez musim byt pisomne. ale to ti najlepsie vysvetlia na matrike.

ale o opatrovnictve som nepocula.

cipsinka
25. jan 2009

krpcek,tak sme sa zhodli 😉 😉 😉 😉

krpcek
25. jan 2009

takze to tak musi byt. 😀 😀

cipsinka
25. jan 2009

To je teda riadne na hlavu,ze prodim si svoje vlastne dieta a musim mat papier,ze som jeho opatrovnicka,trosku chore nie?? 😅 😅 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐