Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cukrik580
20. feb 2009

to nie je sranda...ved my sme tu napatejsi viac hadam ako vy...tak drzime palceky...to by bola sranda, keby to bol chlapec...xixi 😀

krasuliak
autor
20. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to si ma teraz pobavila to by asi vyfasoval aj facku hned akoby sa narodil za to ze sa robil dievcatom!! 😀 😀

no nemozeme byt stale vazny asi sa jej nechce do tohto zvrateneho sveta a ani sa jej necudujem

ale lenn nechapem ked ju jej gyn.poslal do nem.na ukoncenie porodu preco to trva uz 3 DNI ?? 😒 😒

ja uz chceeem stiiiskat moju chudinkuu ☹ ☹

krpcek
20. feb 2009

krasuliak toto uz naozaj prehanaju. 😠 co im sibe, sak uz rodi 3 den!!!!!! 😠 😠 uz davno mala mat po sekcii.
zajtra tam narob poriadky a hotovo. 😉 😉

krpcek
20. feb 2009

na co jej potom vyvolavali ten porod, ked ju nechali uz 3 den trpiet? to ju mohli nechat tak a pockat kym sa to spusti same.

cukrik580
20. feb 2009

no aj moj bratranec mal mat dievcatko a ja som im kupila modre dupacky a dnes ma nas martinko pol roka...xixi...sak uvidis, co na teba vykukne..xixi

cukrik580
20. feb 2009

ale to uz fakt nie je s kostolnym poriadkom si myslim...nasu nikusu chytili rano o stvrtej bolesti...do desiatej rucala doma do vankusa a pred tristvrte na jedenast sme mali martinka...taky pekny datum, ze 20.08.2008 xi...

krasuliak
autor
20. feb 2009

jej gyn si nechcel zobrat na triko ze ma opuchnute nohy a vysoky tlak tak sup s nou do nem na ukoncenie ale ukoncenie sa nejak nepodarilo a tlak ma v poho takze mohla byt kludne doma!! ved termin ma az zajtra!!

cakame do zajtra a ked nic tak si pohovorim ja s dr! 😠 😠

cukrik580
20. feb 2009

radsej si si mohol s dcerenkou pohovorit...alebo so syncekom 😀

krasuliak
autor
20. feb 2009

no ved ja som aj chcel 😉 😉 ale.. krasulka nechcela vrrr

cukrik580
20. feb 2009

ozaj...teraz ma tak napadlo...nasej nike pomohlo, ked sa vecer predtym ako porodila...ako by som to tak slusne chapajuco...no pototo sa...mali sa radi...a na druhy den porodila...dufam, ze som to zrozumitelne povedala...a pochopil si... 😅 😅 😅

krasuliak
autor
20. feb 2009

odpoved som uz napisal pred tvojim prispevkom 😉 😉

krasuliak
autor
20. feb 2009

tanec hula hula sa tomu hovorii !!! 😅 😅

cukrik580
20. feb 2009

jaj taaaaaaaaaaaaaaaak...tak som si myslela spravne... 😀 skus si ist lahnut...mozno budes spat desat minut a krasulka ta zobudi, ze preco spis, ked ona rodi.....

cukrik580
20. feb 2009

napriklad...hula hula...ach jo...a ja mam chlapa u svokruse buducej...ma zohrieva iba dunco...teda max sa vola...

cukrik580
20. feb 2009

no dobre....idem ja veru do hajan....chcela som upratovat este ako som prisla domov.....ale akosik som to prehnala na nete...tak musim davat budika.....bo zajtra donde asi nadejna svokrusa mrknut nase byvanicko...este u nas nembola...tak nech si o mne nemysli...púapa...a uz porodte......

dicinka1
21. feb 2009

jeeeeeeeeeezis,ta ma normalne ide roztrhnuuut..ta ja sa tesim jak blazon...ze rano vstanem a hned ku pc..a mala krasulka este nic?Ta by som tych doktorov rozmetala v zuboch...keby som bola na krasulkynom mieste...ako sa ona musi trapit..ved uz mala aj bolesti...jooooj,krasulka vydrz este...

misha666
21. feb 2009

ahojte...no ja normalne bezim za PC hned z postele ze si kuknem foto a miery a nic ☹ krasuĺka vydrz 🙂 myslim na teba 🙂

mimusa4
21. feb 2009

ta to už nenormálne...že nič nenííí?? 😲 😠 ....

mimusa4
21. feb 2009

krasulkovciiiii, podajte hlásenie...lebo som nervná, to je hrozné čumieť do monitoru a nič nevedieť 😒

mimusa4
21. feb 2009

kukuk no čo ako?

dobre tak ja čakám..

dicinka1
21. feb 2009

mimus jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ake krasne vecicky mas pre babo 😵

dicinka1
21. feb 2009

normalne moj manzel sa pytatl teraz na krasulku ci uz porodila 😀 😵

cukrik580
21. feb 2009

este nic?????? 😨

prettybaby
21. feb 2009

ahojte,myslim na krasulku 🙂napiste mi IP, ked uz bude zazrak na svete🙂dakujem papa

berni
21. feb 2009

no ahoj!
ja som myslela ze sa vratim zo skoly a uz budeme mat malilinku na svete... a nist... 😕

Aimee vsak pomoz mamke 🙂

cukrik580
21. feb 2009

uz mam aj upratane aj vsetko a stale nisth??teeeeda....ale nas napinate...ach jo

krasuliak
autor
21. feb 2009

cafte tak stale nic cakame a cxez vikend to ani nebude lebo lenivci dr si nechcu kazit vikend tak ziadna tabletka sa nekona ale myslim ze v pondelok to pride uz musi!! mam uz nervy ale nechem tam robit zbytocne bordel ked mi to krasulka zakazala 😠 😠

cukrik580
21. feb 2009

musis posluchat...

dicinka1
21. feb 2009

krasuliak ☹

normalne mam nervy...preco ju tak trapia ☹

dicinka1
21. feb 2009

videli ste co sa stalo v banovciach nad bebravou?tam kde byvaju krasuliakovci?havaria autobusu ☹ zase 😠 😠 😠