Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

evitkamalicka
10. okt 2009

mimusik maly je krasny 😵

cipsinka
10. okt 2009

uz su fotkyyy???????????Idem kuk

cipsinka
10. okt 2009

booozinku aky je nadherny ved ten ani akoby v brusku nebol 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 ,ziadny otlacok nic krasna tvaricka nadherna 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
10. okt 2009

no tak som tam niečo nahodila 🙂

kojzarik
10. okt 2009

mimusa aky je nadherny 🙂

lovacka
10. okt 2009

krasny je mimus podaril sa vam 😉

lovacka
10. okt 2009

http://www.facebook.com/editphoto.php?aid=20369...
tak skuste toto mne ide aj to predtym otvorit este ma napada ze asi musite byt prihlasene na facebooku 😅

cipsinka
10. okt 2009

lov tie tvoje fotky tam nie suuu ☹ ☹ ☹

mimusa4
10. okt 2009

díky dík dievčatá, tak ja idem spať, aspoň kus až sa zobudí môj malý človek 🙂 už som na tom tak 🙄 😅
papa

cipsinka
10. okt 2009

lov ten prvy link co si dala tak som sa prihlasila a iba tvojich priatelov vyhodilo a ten druhy link mi pise,ze strana nedostupna ci cosi take 😅 😅 😅 😕 😕 😕

cipsinka
10. okt 2009

mimus dobru noc a nech sa malicky casto nebudi 😉 😉 😉

lovacka
10. okt 2009

ako to
cipsi pridaj si ma medzi priatelov a potom budes moct asi vidiet fotos idem kuk do nastaveni nechapem ako je to mozne

evitkamalicka
10. okt 2009

lov aj ja som prihlasena a nejde to

lovacka
10. okt 2009

no skuste teraz mala som len pre priatelov nastavene

evitkamalicka
10. okt 2009

lov tak uz to ide, maly je fesak

lovacka
10. okt 2009

uz som sa zlakla ze som to nejako zablokovala
evitka dakujeme 😉

cipsinka
10. okt 2009

lov uz aj mne to islo 😵 😵 😵 😵 😵 ,Filipko je krasnucky a aky plavez z neho 😵 😵 😵 😵

cipsinka
10. okt 2009

plavec 😉

cipsinka
10. okt 2009

Ako som sa docitala futbal sme skoncili tak ziadne oslavy nebudu a o co vlastne islo o postup do MS?? 😅 😅 😅

lovacka
10. okt 2009

hej hej v utorok ideme zase strasne ma rad vodicku tak sa tesim
inac vcera sme boli v banke a maly bol na rukach u manzela a zenska ako ratala prachy maly ju sledoval normalne ruky jej tak sledoval ze bola tak zdeptana a ked doratala tak maly taky pohlad na nu hodil ze nevedela ani jak sa vola a tak sme stali a cakali a ona ze este vam pomozem a ja ze hej vratte nam obciansky 😀 😀 😀

cipsinka
10. okt 2009

futbal sme prehrali som chcela napisat nie skoncili,uz som unavenaaaaaaaaaaa vstava som o pol osmej a to k tomu v sobotu tak uz nevidim idem hajat pa

evitkamalicka
10. okt 2009

cipsi asi o postup ja tiez neviem....sakra ja mam take chute, asi si idem dat s piskotovo-smotanovej torty este

lovacka
10. okt 2009

ja som prave zozrala balik keksov 😝

krasulka
11. okt 2009

Mimuuuuuuuuus aky je naadheernyyyyy boze a aky drobunky, krasny chlapcek, vela vel azdravicka a lasky mu zelam do zivota, uzivaj si tieto chvilky miminkovske lebo straasne rychlo to uleti a bude mat pol rocka ani nevies ako 😵 😵 😵 Drzte sa 🙂 a dokumentuj kazdy okamih, nech mame co obdivovat. 🙂

Baby ja som dnes spala do pol desiatej xixi, michal zobral malu dol eo siedmej ked sa zobudila tak ma nechali este spat, jaaj ako to super padlo 🙂

krpcek
11. okt 2009

mimus aky je zlatucky ten tvoj drobcek. 😵
ja uz si ani nepamatam, ze sme boli taky malicky. . . normalne by som si chcela teraz chytit take malinkate babo.

berni
12. okt 2009

ahojte holky.. 🙂

uz sa mam lepsie.. som po.. uz viem aj troska sediet,len sa mi dajak hlava toci.... tak si musim zase hned lahnut...dalo sa to vydrzat... a dufam ze to bude len a len lepsie...

mimusik malicky je fakt nadherny uz sa tesim kedy ho mozem prist pozriet... dam sa dokopy najprv ...

holky mate vsetky nadherne babatka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evitka drzim palce k snazilkovaniu nech to vyjde tak ako chcete 😵 😵 😵

prettynke zas drzim palce k porodu, isto zvladne 😵 😵 😵 😵 😵

cipsus a tebe zatial vela zlacnenych veci v obchodoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja sa este ukazem ... precitam si vas atd... len uz si musim ist lahnut ☹

mirip
12. okt 2009

ahojte kto vie či už aj pretty neporodila, má síce termín až po mne ale kto vie ked v oktobrovkách sa už vo velkom rodí, to len my máme dnes termín a sa nám nechce von 🤐

evitkamalicka
12. okt 2009

mirip a ty co tu este strasis, sup rodit

mirip
12. okt 2009

ja by som aj šla ale naša žabka ako ju voláme si asi zvykla na pobyt tam dnu a sa jeje nechce von

nelynka
12. okt 2009

ahojte babulky, tak dlho som tu nebola a ako vidim tak mimka uz ma drobceka pri sebe..
kraaasavec valibuk... 🙂