Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

dicinka1
14. feb 2009

ajoj kojzarik..ja fajn... 😉

cipsinka
14. feb 2009

ahojte kocenky,

krasneho Valentina zelam a hlavne plnoooooooooooooooooo lasky od Vasich poloviciek,ale nie len tento den ale celyyyyyyyyyyy zivot 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dicinka1
14. feb 2009

aj ja prajem krasneho valentina 😉 cmuuuuk 🤐 🤐 🤐 🤐

nelynka
14. feb 2009

ahojte, aj ja vam prajem vsetkym pekneho Valentina 😀

krasulka
14. feb 2009

Halooo krasneho valentina aj vam kocky..

Neviete co je s berni? 😕 😕 😕

misha666
14. feb 2009

avojte... moj chlap valentina neuznava...dnes mi nechcel dokonca kupit ani zmrzlinku... 😢 a aj ma dnes rozplakal 😢 sak sme teraz citlive 😅 ale ja ho aj tak velmi milujem 😵 ved je moj 😵

mimusa4
14. feb 2009

ahojte prajem krásneho valentína a podľa možnosti tak aj každý deň 😵
ani ja neviem čo je s ňou s našou bernuľou..žeby sa učila?

krasulka
14. feb 2009

berniiiiiiiiiiiiiiii pod seeeem ☹ ☹ ☹

hotelacka
14. feb 2009

Krasneho Valentina Nam vsetkym...!!!

Mishi nezufaj, ja mam draheho do vecera v sluzbe, takze tiez si nerobime Valentina..ale hlavne je, ze Ta miluje stale /ci je alebo nie je Valentin /

Vsetkym cakajucim maminkam posielam pusinku : CMUK
a Vsetkym snazilkam Valentinske tehu bacilky::::: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

/dajte vediet, na ktoru sa nalepili ako na prve 😉 /

mimusa4
14. feb 2009

no čo ženy kde ste? vonku vkuse sneží, tak som zvedavá koľko toho bude do rána.. 😅

nelynka
14. feb 2009

mimi aj ja chcem sneh ☹

mimusa4
14. feb 2009

čaw a čo tam nie je?

mimusa4
14. feb 2009

idem ja skúsiť kukať tv, ale nič moc tam nie je 😒

nelynka
14. feb 2009

mimi nie nie je, ani vlocka ☹

dicinka1
15. feb 2009

bre ranko 😵

krasulka
15. feb 2009

Ahojte tak aj u nas do rana krasne nasnezilo 😵 😵 😵

danielitka26
15. feb 2009

ahojte u nás stále sneží akurát včera nesnežilo ale vo štvrtok aj v piatok snežilo včera nie ale o osmej večer začalo a sype stále ...máme tu asi 40 cm 😝 😀

cipsinka
15. feb 2009

ahojte,no ako ste prezili Valentin,mne drahy priniesol naaaaaadhernu kyticu a parfem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .
Tu je dnes priam naaaaaaadhenrne pocko,slniecko krasne svieti 😎 😎 😎 😎 😎 a je uzasne teplucko,mam pootvarane vsetky okna a som v kratokm tricku 😉 😉 😉 😉

lovacka
15. feb 2009

ahojte babulky
prisla som vas len narychlo pozdravit.uz sme z nemocky domka boli sme tam mesiac a teraz lezkame domka.vcera sme boli na utz a vazime 464 gramov a mame pipika 😵 😵 😵 Tak uz len to dotiahnut do uspesneho konca a v juny aby nam uz robil radost Filipko 😵 😵 😵

cipsinka
15. feb 2009

lovacka ahojky,jeeeeeeeeeeeej takez chlapcek supis.Boooozinku az mesiac v nemocke?? ☹ ☹ ☹ ☹ ,ale uz ste domka tak to je dolezite 😵 😵 😵 😵 😵 a si na Slovensku??

lovacka
15. feb 2009

ano nastastie mse sli na Sk takze dufam ze sa tu o nas dobre postaraju

krasulka
15. feb 2009

Ahoj Lovi...jeeej konecne chlap v teme 😵 😵 😵 uz sa patrilo zatial tu prevazuju dievcatka 🙂

krpcek
15. feb 2009

ahojte, ako tak pozeram, je to tu sama tehula.
som postrehla, ze aj danielitke tak svieti TT - tak gratulujem. 😵 😵

lov mesiac v nemocke? to by si ma tam mohli rovno nechat, len previezt na patologiu - to by som fakt neprezila. 😅 nenavidim nemocnice - dufam, ze pri porode nebudu ziadne komplikacie a budem co najskor doma.

krasulka tebe uz za chvilu doleti krasuliak - sa tesis co? 😉

krasulka
15. feb 2009

daniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kokoooos ja som slepaaaaa.......juuuuuj ty si tehu???? oooochhhhhhm to je uzasne! Pod sem nam podat blizsie infoooooooooooooooooooooooooooo 😵 😵 😵 😵 Gratulujeeeeeeeeeeeeem

krpcek ahoooj, no za to sa aj ja modlim, nech je vsetko v poriadku...nech sme cim skor prec z tadial. Veru Michal v utorok prileti tak snad uz ho mala pocka..dufam..nech si to uzije pri porode 😀 😀

krpcek
15. feb 2009

krasulka to by bolo krasne, keby mohol s vami odrodit. 😵
a on nemusim absolvovat taku predporodnu pripravu? lebo u nas v porodnici musi, ak chce byt pri porode.
a na kolko pride Michal domov?

krasulka
15. feb 2009

krpcek, malo by to byt aj tu..ale uz som hovorila tams tymi sestrami zeje v zahranici a ked bol doma cez vianoce tak vtedy to oni akurat nerobili...tak mi povedali ze pustia ho aj bez toho, ze ho potom tak v rychlosti informuju co a ako..ale aj ja uz som ho oboznamila ake su fazy porodu a co sa kedy bude diat..Mne povedali tie setry ze to hlavne pre to robia tie prirpavy, lebo ze vseljaky dilinkovi auz boli pri porode..ale tak moj Michal je nrmalny, rozumny muz a viem ze bude respektovat lekarov a vseto 😉

krpcek no dovolenku v robote dostal na 2 tyzdne 😒 😒 😒

krpcek
15. feb 2009

krasulka jasne, ze si to moze aj na nete nastudovat.

no tak to mu dali fakt tak, ze akurat odrodite, privezie ta domov, par dni pobudne a ide spat - moc si to neuzijete. ☹ moja budem vam velmi drzat palce, aby ste sli rodit cim skor, ako pride Michal, nech ste co najdhsie ako rodinka. 😉

ozaj a ty v stredu udes na vyvolavacku alebo cisara? nejako som to nepostrehla,ze co to ma byt. 😒

krasulka
15. feb 2009

no diky moja, hej je to take o hubu s tym jeho volnom..no ale lepsie ako nic...

ja idem zajtra na CTG, na tie pasy, v stredu mam poradnu pokial neporodim do stredy, no a na poradni mi povie co dalej..ale minule mi povedal ze ked do tej stredy neporodim tak ma posle na ukoncenie tehu do nemocnice..takze tak nejak..

Ale mam brutal total opuchnute nohy, neviem co si zajtra obujem..lebo uz ani tenisky nenatiahnem.strasne...

a ty sa mas ako, super ze uz ma 34 tyzden ukonceny, uz len nech preletia take 2 - 3 tyzdne a sup sa rodit aj ty! Uz mate vsetko?

krpcek
15. feb 2009

krasulka tak pojdes v slapkach. 😀 😀 😀 sice to bude asi dost divne vo februari, ale povies, ze je to najnovsi hit sezony a mas pokoj. 😉 😀 😀

my sa mame fajn - sme boli vo stvrtok na poradni, mala je o 10 dni mensia ako by mala byt podla PM, ale co uz - to neovplyvnim, hlavne, ze je v poriadku.
ja by som chcela rodit az 1.4. 😀 alebo teda skor az po 24.3. to mam pisomne maturi z uctovnictva, ked tie napisem, uz si mala moze robit co chce. 😀

dicinka1
15. feb 2009

avojte 😉

dany..gratulujem..tak aj tebe to vyslo?supeeeeeeeeeeeer 😵