Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
10. okt 2009

a apropo este ohladom toho nakupovanie ved som stale v praci tak ani na nakupy moc casu nezbiiva 😅 😅 😅 😅 😅 😉 😉 😉

kojzarik
10. okt 2009

cipsinka este si uzivaj nakupovanie aspom z casu na cas , ked bude babo tak tolko casu nebude 😅

krasulka
10. okt 2009

Cipsyyy vsak sa neobhajuj, vieme ako to je ked sa vidi nico na zobru cenu no nekup to 😀 😀 😀

Mimuska nezavidim ti to zasivane, mna to velmi dlho bolelo kuakua..

Ozaj my sme do nextu nestihli ist a taak som sa tesila..tak zas za tyzden fnuk ☹ Ale super ze uz aj nam ho tu otvorili vo vedlajsom meste 🙂

Inak aj u nas kukame futbal ale ja tvrdim uz od rana ze prehrame..tak aj to tak vyzera. Mala kuka s nami este nespi potvorka,ale nastastie je dobrucka, ako babika, kuka na tie postavicky v TV 🙂 JA som jedl apistaciovy orech a ostal mi niekde v krku sakra..

Cipsinka, veru tuto oni maaalo pouzivaju fusaky, no a uvidim ako bud eu nas po novom roku lebo ak budu velke mrazy tak asi budem musiet kupit taky hunaty malej..uvidim. Ale paradna bude aj v tomto, je teply, a super farba xixi. Idem ju asi skusit dat spat, vsak oci ma ako vypichnute balonky ale cumii na to ihrisko, to je sila 😀

cipsinka
10. okt 2009

kojzarik ja si to vzdy takto poviem ako si to napisala,nech nemam vycitky ani cas potom nebude a ani prasule urcite 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
10. okt 2009

ahoj krasul 🙂 🙂 🙂 ale neee ja sa nemam preco obhajovat ved minam svoje loooove 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,len som sa zamyslela,ze ozaj tolko nenakupujem ako kedysi.DNes som mala ist ku kamoskam na navstevu ale sa to zrusilo a sa mi nechcelo sediet doma tak som vyrazila do sveta a urobila si pekny dnik 😵 😵 😵 😵

krasulka
10. okt 2009

Kojzi nahodou ja mam casu na nakupy od rana do vecera, len kto by to financoval ze? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Praveze s malou mam vyse casu na vsetko, sadne do kocara a idemeeeeeeee, ale asi ja zavisi kto ma ake babetko, nasa mala je v pohode s nou sa da ist vsade. 😉

cipsinka
10. okt 2009

krasul som zvedava na fotocky malej vo fusaciku,potom odfot 😉 😉 😉 😉

AJ ja chcem fotit len nemam koho ☹ ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 😀

mirip
10. okt 2009

ahojte dievčatá konečne to ožilo aj vo vašej téme 😵

krasulka
10. okt 2009

Tak som si citala co ste pisali stranu vopred a dobre vidim ze evitkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ty si snazilka? wooooooooow

aj ja by som kludne bola..ale kebyze mam istotu ze uz budeme vsetcia spolu na svk..tak vtedy by som hej ale ked to je stale taketo neiste ze dokedy tu michal ostane tak sa bojim..

krasulka
10. okt 2009

Mirip ahojky, a ty co tu strasis este s tou 40? haaa??? ako sa mas? posledne dnicky? ako to vyzera? co drahy bude pri porode?

evitkamalicka
10. okt 2009

krasulik ano som, tento mesiac sme sa zacali snazit akurat som v strede cyklu tak mrchu ocakavam/neocakavam 24.10. 😅

cipsinka
10. okt 2009

no ved presne to zalezi od miminka ale urcite by som nechcela cele dni travit v obchodnom centre s miminkom,radsej niekde v parku,pri riecke,na horach,jazerach a nie nakupovanim to si uzivam len ja a malicke ma z toho prd a aj to je pravda,ze to by sme vsetky peniaze len na oblecko oblieskali to potom nema vyznam driet v praci ked sa to na handry oplieska.Raz za cas je to OK,treba aj zmenu 😉 😉 😉 😉

cipsinka
10. okt 2009

ahoooooooooooooj mirip 😵 😵 😵 😵 😵

mirip
10. okt 2009

strašne, ja viem 40tt a od zajtra nabieha 41tt ale čo ked sa malému nechce ísť von 😕

kojzarik
10. okt 2009

no z mojim je to uz tazsie kedze sme odstavili uz kocik a chodime vsade peso sak uz mal vo stvrtok 2 roky

cipsinka
10. okt 2009

evit drzim palce nech ma cim skor Adamko surodenca v brusku 😵 😵 😵 😵 😵 .

Mimuska nas nejako napina s tymi fotkami,mozno Mirko vstal a chcel papu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krasulka
10. okt 2009

jeeej Evii, tak pevne verim ze budete uspesny co najskor paradicka, suuper, to zas budeme cakat na porod chachaaa, ze by sme otocili aj my est ejedno kolo? ale inak by sa mala otvorit nova tema baby uz sme cez 10.000 😅 aby to tu nezavreli.

lovacka
10. okt 2009

fiha evitka no ja si ani predstavit neviem dalsie tehu 😅

lovacka
10. okt 2009

tu je par nasich fotos tak mzoete kuk
http://www.facebook.com/jana.javorka?v=photos&r...

cipsinka
10. okt 2009

krasul uz sa temy nemusia obnovovat 😉

evitkamalicka
10. okt 2009

dakujem baby

krasulik a inac po novom sa uz nemusia otvarat nove temy po dosiahnuti 10 000 prispevkov, moze sa pisat dalej asi do nekonecna....sak uz by sa pomaly patrilo aj druhe kolo

krasulka
10. okt 2009

Lov tebe sa ani necudujem, ja ta ako obdivujem ze si to vsetko tak perfektne zvladla, fakt, klobuk dolu ale to vies. 🙂

cipsinka
10. okt 2009

kojzarik KEvinkovi vsetko najlepsie k 2.rockom 😉

cipsinka
10. okt 2009

ja som mimo obraz co sa LOv tyka 😕 😕 😕 😕 ☹ ☹ ☹

cipsinka
10. okt 2009

lov a to kde mam kliknut na foto??AKosi to neviem najst 😕 😕 😕 😕

lovacka
10. okt 2009

cipsi nevadi ja som mala take pestre tehu v nemocke a potom aj ten porod fuu 10 hodin maly 2x snura okolo krku 3x som odpadla pri porode ale nakoniec sme to zvladli a sme tu 😀

kojzarik
10. okt 2009

cipsi dakujeme

aj mi uz otacame druhe kolo ale akosi sa nedari

lovacka
10. okt 2009

cipsi mali by sa ti otvorit viacero albumov pockaj skusim
pod prvymi fotkami mas dole albumy a tam mas pocet fotiek len klikni na album

cipsinka
10. okt 2009

jaaj lovacka ano o nemocnici viem,to sme ta stale spominali,ze ako sa asi mate si nam aj z nemocky pisala to si pamatam.No,ale ten porod teda,ziadna slava 🙄 🙄 🙄 🙄

evitkamalicka
10. okt 2009

lov mne to tiez nejde