Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

berni
23. feb 2009

😀 cipsus dobre odpustam 😀 😀 😀

uz som tu lezim v postielke a tak Vam pisem, cakam kedy bude Aimee na svete

musim tu byt s Vami lebo ma mimus zase zbije ze kde som 😅

lucia2244
23. feb 2009

cafte zienky a muz,hmmm vela so citala vase fora a velmi sa mi toto zapacilo,mam taky problemik,asi ako 100percent z vas........nieveim ci som alebo nieeeee.....presne cez moje plodne dni sme isli asi 3krat na ostro a ja mam take zvlasne obcasne pichanie v posbrusku ale uuuuuuplne ine ako ked mam dostat mrchuuu,take jemnejsie a len tak chvilkami,ale este si nexcem robit testik,lebo mam dostat mrchu az za dva dni......jaaaj to cakanie ma zabija.....ake priznaky mam este sledovat,lebo som citala,ze citlive prsia a nevolnosti pridu az po vynechani mrachy......diki moc za reakcieeee.....

berni
23. feb 2009

no krasuliak je uz s krasulkou 😎

cukrik580
23. feb 2009

bboooooze...ta mala b ude super natahovacka...este ani na svete hadam nie je a uz natahuje....ach jo...

nelynka
23. feb 2009

lucia s tym 100% si si sa teda netrafila...ja taky problem nenam a ani dlho mat nebudem..🙂))
a to ci si alebo nie, urob si test, uz by ti mohol ukazat..a ked nie pockaj na mrchu..

berni
23. feb 2009

lucia kazda zena to ma inak, kazda z nasich holiek mala ine priznaky a priznaky prisli vacsinou az ked nedostali mrchu, tak ze nic ine ti neostava len cakat...vsak dva dni to nie je nic hrozne 😉

nelynka
23. feb 2009

berni aj aj si myslim ze uz tam je davno s nou, uz to dlho nepotrva, ja som uz taka zvedava na malickuuu 🙂)

cipsinka
23. feb 2009

ani ja sa nepridavam k tomu 100% 😅 😅 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐

berni
23. feb 2009

nelus no aj ja som strasne zvedava, no musi sa narodit na 18 20 😎

lucia2244
23. feb 2009

diki moc babenky.ste ma moc ukludnili...................

berni
23. feb 2009

ani ja nie som 100% 😀 😀 😀 😀
nie ale ani ja nepatrim medzi 100% 🙂

nelynka
23. feb 2009

berni...tak uz ostavas len ty..este niekto netipoval? posledna moznost.. 🙂))

nelynka
23. feb 2009

tak uz sme tri co nesme 100% 🙂) a mne stale nejdu smajliky 🙂)

cipsinka
23. feb 2009

luci 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕

berni
23. feb 2009

luci vygoogluj si priznaky... ale napriklad ja tie priznaky mam stale pred mrchou tak sa nerozculuj....

momentalne nie je tu ani jedna tehulka, aby ti pomohla......

berni
23. feb 2009

nelus nevadi, kym ti klavesnica funguje tak je to este OK 😀 😀 😀 😀

kojzarik
23. feb 2009

baby a je mozne ze malicka je uz na svete len este nestihli dat vediet lebo su velmi stastny 😅

nelynka
23. feb 2009

luci...priznaky si nesleduj, priznaky su blbost!!! ja som ziadne nemala ked som bola tehu a ked som nemala som mala vsetky, priznaky su len vsugerovane...ti vravim, sprav si test alebo pockaj na mrchu a uvidis...

cipsinka
23. feb 2009

berni ja tiez mam pred kazdou mrchou tehu priznaky,boli ma podbrusko,som straaaaaaaaasne citliva,miesam slane,sladke,kysle,horke,teple studene................a uz nejdem pokracovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia2244
23. feb 2009

sak mozno ani ja nie som xixixixixixi,ale mi uz z toho riadne sibeeeee 😉 😉 😀 😀

nelynka
23. feb 2009

berni veru hehe 🙂))

kojzarik aj to je mozne ale to by hned isto krasuliak siel pisat, no nic, pockame este ked uz cakame od stredy nie? 🙂))

berni
23. feb 2009

kojz no jasne vsetko je mozne, mozes odbehnut do nemocky a sa opytaj a daj nam vediet 😎

krpcek
23. feb 2009

tak ako uz baby spomenuli, priznaky sa u mna prejavili az ked som vedela, ze som tehu.

nelynka
23. feb 2009

baby trosku na odlahcenie..ktore sa vam pacia najviac??
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

lucia2244
23. feb 2009

cipsinka,no presne toto mam ja.....ale nikdy predtym som nic take nemala,kramy prisli s hnusnou bolestou a po 7dnoch off....

krpcek
23. feb 2009

baby, ale tak snad nam pride povedat co najskor. lebo oni po porode budu este dve hodiny na sale - ale to nas nemusia tak dlho natahovat. 😀

cipsinka
23. feb 2009

a tiez vzdielam nazor nely,ze priznaky su vskugerovane,ja ked poviem Matovi,ze sa citim ako tehotna,ze este aj brucho mam nafuknute,tak on mi len odpovie,uz zas si tehotna 😀 😀 😀 😀 😅

kojzarik
23. feb 2009

mozem ale skor ako za hodinku by som nic nevedela a asi by mi ani nic nepovedali, ale ja tam mam este jednu kamosku co pojde rodit tak drzim palce dvom

lucia2244
23. feb 2009

nelynka,podla mna č.14favoritky

cukrik580
23. feb 2009

ja tipujem 23.02.09 o 23:02:09 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀