Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

medi
5. jan 2009

🙂 hihi, kojzarik.. ja budem mozno tiez nedobrovolne prekvapena:o) ked mi to ziadny lekar nie a nie zistit 😠

didusa.risulo
5. jan 2009

kojzarika aj ja , chcem prekvapko pre nas aj pre rodinu

inak neviem kde to nabral maly, mozno pocul ako sme sa mozno bavili s muzom, ale to bolo davno ale je pravda ze on ma pamat dobtu ozaj, hocikedy zacne rozpravat''bracek Samo''to meno ale S susle,taky je podareny, chcela by som Samuela ale radsej babu, no a maly si to zapamatal

kojzarik
5. jan 2009

to je dobre ze si to zapamatal musi byt velmi zlati mne mali dnes furt opakuje slovko sezik ( sniezik ) 😀

didusa.risulo
5. jan 2009

baby na chvilusa omlcim,maly mi zaspal, tak musim umyt dlazku,ale hned som tu

dicinka1
5. jan 2009

baby,vy ste take zlate..tam ma viete potesit..velmi sa tesim na tie pohyby...

medi?ty uz v 18 tt?tak to je super...ja mam par kg naviac,tak ja to vraj ucitim trosku neskor...

to sramotanie citim,ked som v polosede a mam ruku na brusku..troska pod bruskom a citim,ze sa babo akoby otacalo...akokeby ste si dali ruku pred seba otocili ju dlanou smerom nadol a druhou rukou si hladkali dlan...take citim...ako keby mi hladkalo brusko zvnutra..

didusa..skusim to,co mi radis..

lilix
5. jan 2009

jake pekne veci tu kocky preberate. . ach

dicinka1
5. jan 2009

lilix,toho roku..nezabudni..spomenies moje slovo..cmuuuuuuuk 😉

ja chcem vediet co cakame...ale aj tak to nie je 100 % ked mi to povie doky..preto kupujem veci aj modre aj ruzove..ale hlavne zlte a zelene...a su to aj moje farby..a kedze sa narodi skoro v lete..tak tie farby aj pasuju..a budem mat taky aj kocik..zeleno-zlty..mam ho aj v albumiku..chcem len ten...

kojzarik
5. jan 2009

dicinka to neni v tom aj ja som mala par kg naviac konkretne som mala az 77 ked som otehotnela a citila som pohibi uz v 18 tt ale u kazdeho to je inak vela zalezi na babatku ake je velke a aktivne na pohib mne sa mali hibal hlavne v noci 😠 mozno preto teraz dospava do 9-10 hod 😀

lilix
5. jan 2009

OK toho roku a basta fidli. ziadne odvravanie. len aby to nebol maly skorpion, lebo amen tma. ak by malo byt po mne trucovite. si uzijem.

krpcek
5. jan 2009

ahojte, neviete nic o krasulke?

kojzarik
5. jan 2009

nie ja neviem nic naposledy sa mi ozvala vcera ze uz nema kontrakcie viac neviem

medi
5. jan 2009

no jo, dici ja som tiez nikdy nebola modelka 🙂 mam 177 a asi 68 kg som mala na zaciatku, a teraz uz aj na to len so slzou v oku spominam 😀
nemyslim si ze to ma nejaky suvis s tym kedy pocitis prve pohyby.
ano, ja som ich citila od 18tt, ale tiez som si nebola ista ze to je ono. az potom ked to neskor zosilnie si budes aj ty ista ze to ono bolo, uvidis. to je na tom to najlepsie 😵 tiez ked som dlhsie sama doma tak si lahnem a hrame s mimim na stuchance:o)) ale len take nezne 😵 😵 😵

kojzarik
5. jan 2009

medi ja mam len 163 a vazila som 77kg teraz mam 62 ake chcete dat meno babatku?

dicinka1
5. jan 2009

krpcek avoooj...ja zatial neviem nic noveho 😒

medi..ochvilku si idem polezkat,tak skusim tak jemne stuchnut co to zrobi 😉

lixix spravne 😉

kojzarik...ja mam v pase mena....

medi
5. jan 2009

kojzarik, s menami to este bude u nas tazke.. nejak sa s priatelom nevieme dohodnut, ale mam taky pocit ze mi to robi naschval, tak z lasky 😀 ja by som strasne chcela elišku elišenku. neviem preco, kym som nebola tehotna tak ma take meno ani len nenapadlo.. a teraz vzdy ked myslim na mimi, tak len eliška a eliška 😀
dokonca som si ju uz po styroch mesiacoch asi aj u priatela vydupala. akurat vcera mi dal oficialne povolenie na elišku 🙂
tak pre chlapca necham jeho vybrat mwno. mne by sa pacil napriklad matúš. aj lukáš, tomáš, jakub, filip, adam.. no jemu sa z toho nezda nic. tak neviem neviem 😀

dici, potom napis, ze ci si ho zobudila 😵

dicinka1
5. jan 2009

ok..baby,ja sa zatial lucim..papinky..

eliška ako z rozpravky princezna ze mlejna 😀

didusa.risulo
5. jan 2009

no baby maly sa mi uz aj zobudila ze ipinkany-vyspinkany a ze santovat sa ide -sankovat, tak som ho obliekla a uz aj isli von,som sa kukala manzel ho taha na boboch, teda uteka a malemu sa to tak lubi,musime vyuzit sneh, stale snezi inak ale bohvie dokedy bude sneh

kojzarik
5. jan 2009

eliska je pekne aj kamoska dala take meno moj mali dostal meno Kevin to tiez vybral manzel ja som mala nachistane Karin-Alexandra

didusa.risulo
5. jan 2009

no ked ide o kila, tak ja mam 158 cm menej nie mozno centimeter dva este hore, a pred riskom som mala 75 kilov,teda ked som s nim otehotnela, do porodnice som isla ako 90 kilova,no hruza,teraz mam tiez vela ale menej ako 90kilov 😀 a pred riskom co som potratila som mala 63,ale to som jedla nenormalne do 11tt a to som isla na 72 kilov, takze nic moc, no ale ked otehotniem teraz a budem mat 2 deti, som skalopevne presvedcena, ze schudnem,snivam aspon o 65 kilach 😒

medi
5. jan 2009

kojzarik, uz som kevina aj videla.. riadny fesak 😀 krasne fotecky mate.

dicinka, ja mam princeznu ze mlejna velmi rada.. aj ju pustam mimimu. velmi by som chcela elisku, ale priatel viac chlapca. tak sa tesim, lebo ci bude jedno ci druhe, budeme radi 🙂 ty by si chcela radej chlapca ci dievcatko? ci je ti to jedno?

kojzarik
5. jan 2009

mne to bolo jedno ci chlapec alebo dievca manyel chcel dievcatko este aj po porode sa spytal doktora ze ci si je isty ze je to chlapec a ze ci tam nahodou neni schovane este aj dievcatko 😀

lilix
5. jan 2009

baby ja som dnes nic v praci neporobila. neboznite ma nikomu!

kojzarik
5. jan 2009

lilix neboj 😀

kojzarik
5. jan 2009

chodte kuknut pridala som dve fotky ked som bola mala a povedzte mi ze ci sa na mna mali podoba

lilix
5. jan 2009

no kojzarik, skor som si pozrela foto ako to, co sa pytas, a prebehlo mi hlavou, maly sa na teba velmi podoba..
jedna kolegyna ma tu chodi furt otravovat, uz mi lezie pekne na nervy. stale povie, ja viem, jasne, viem, ale hlavna vec, keby vedela, tak sa nechodi stale pytat. nie? to jej sebavedomie ma zabija. kokso 😠

kojzarik
5. jan 2009

vela ludi vravi ze na muza 😀 ale tak mne je to jedno len nech je zdravy

lilix
5. jan 2009

a ty sa podobas na mamku podla foto. je ine vas vidiet a poznat na zivo a ine hodnotit z fotky. na muza sa mi napr. vobec nepodoba.

kojzarik
5. jan 2009

to je tiez pravda

dicinka1
5. jan 2009

medi...ako je mi to jedno,len aby bolo zdrave..ale radsej dievcatko 😵 😵 😵 😵

kojzarik
5. jan 2009

a co si myslis ze budes mat ja som od zaciatku citila ze je chlapec