Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

micha.bello
9. nov 2010

@ituka37: A co ty, jak dopadlo tvé víkendové testování? Dělala sis testíka? 🙂 Určitě tam jsou krásné, tučné //. 😉

misss
9. nov 2010

@snehovavlocka Aaaale pomalicky..kupili sme novy kocik, lebo ten co mame nam uz bol tesny... 😀 ..inak nove nic.. 🙂

@pajjaa a co take by si potrebovala vediet?? 😉

snehovavlocka
9. nov 2010

@micha.bello 😀 a uz si bola u dr.odkedy si tehu?

snehovavlocka
9. nov 2010

@misss keby nesla zima,aj ja by som dcere vymenila kocik,ale takto z neho len odmontujem cast pri nohach,lebo uz jej je kratky😀 mozno bude mat dlhe nohy po mne😀😀😀

micha.bello
9. nov 2010

@snehovavlocka: Nebyla... 😒 Sestřička mě objednala až na toho 24.11. takže na potvrzení zda je miminko tam kde má si budu muset 2 týdny počkat. Říkala, že tento týden by tam stejně nic vidět nebylo, příští týden v Po a Út měla plno, ve čtvrtek a pátek příští týden si asi dr. vezme dovolenou takže nejvhodnější termín byl až toho 24. Bohužel. Do té doby se budu stresovat a doufat, že se nejedná o mimoděložní protože do té doby by mi s největší pravděpodobností praskl vejcovod... ale nebudu přivolávat nejhorší... bojím se. ☹

dadqa86
9. nov 2010

@snehovavlocka No to asi niesu...hmmmm no ja nad tim tiez rozmyslam,ale zatial ma nic nenapada,ale verim tomu ze ma urcite nieco napadne 😉

pajjaa
9. nov 2010

@misss ahojky🙂 no nedela se mi tam vubec ten cerveny kriz abych zjistila ovulaci a taky tam mam jen tabulkku kde se zapisuje hlen a BT. Kamaradka mi rikala,ze se tam ma nekde zapisovat i cipek? :O Ale nevic me asi vadi to ze se mi tam nedela ten cerveny kriz,abych poznala ovulku

jennika13
9. nov 2010

Ahoojky nwm to isto ale som asi tehotna 🙂 mam ale len 19 rokov a neviem ci to este chcem na internete som nasla nejaku tabletku na potrat ale zevraj ma nejake vedlajsie ucinky aj ked babatko by som chcela ale kto vie co na to povie priatel ☹

dadqa86
9. nov 2010

@jennika13 Ahoj...No moj nazor je ze ja by som v zivote na potrat nesla to dietatko zato nemoze a ked to prislo tak to prislo...Ale urcite by som si ho nedala vziat to urcite nie

jennika13
9. nov 2010

Dakujem ti moc za radu ale bojim sa ze babatko pri sebe nebude mat otca..s priatelom sme spolu 2 roky a ma 21 rokov

dadqa86
9. nov 2010

Tak ak by aj nesuuhlasil tak sa snim aspom dohodni ja viem ze to je tazke,ale existuje aj taka varianta ze bude chodit navstevovat malinke ked uz hi nebude chciet spolu stebou vychovavat...

jennika13
9. nov 2010

@dadqa86 som uz rozhodnuta miminko si nechvam a diki za tvoju radu 😉

jennika13
9. nov 2010

Pridala som si ta medzi priatelky si ako prva 😀

dadqa86
9. nov 2010

@jennika13 Nemas zac moja ked budes potrebovat radu mozes sa kludne opytat... 😉 aj ja si ta pridavam 🙂

snehovavlocka
9. nov 2010

@dadqa86 😀😀 si sikula,mozno si prave zachranila ludsky zivot....😉 potlesk

dadqa86
9. nov 2010

@snehovavlocka Napisala som len to co som uznala za vhodne to malicke predsa zato nemoze a ked sa to uz stalo uz sa to neodstane... 🙂

dadqa86
9. nov 2010

Baby chcem sa vas opytat nemate aj nahodou skype? 😅

misss
9. nov 2010

@pajjaa a kolko cyklov uz merias?o tom cipku som fakt nepocula.. 😖

ituka37
9. nov 2010

@micha.bello ahoj ahoj, nie lebo vo štvrtok som dostala MS, takže od podnelka teraz začínam s clostilom 😒 čo už, inokedy 🙂 a ty čo nove?

micha.bello
9. nov 2010

@ituka37: To je mi líto, já myslela když ti tak dlouho meškala MS, že už je jasné těhu. ☹ U nás žádné novinky, krom citlivých prsou a přes den lehké (některé rána dokonce hodně velké) nevolnosti nepociťuji příznaky těhu. Na potvrzení jdeme toho 24.11. Už abych ho měla za sebou. Jsem lehce nervozní. I když teď už začínám být méně... 😵

snehovavlocka
9. nov 2010

@dadqa86 😉

ituka37
9. nov 2010

@micha.bello no zrejme to boloa cysta lebo som mala dosť velke krrrrče, hlavne v prvý den v noci a ráno...ale verím, že do tých vianoc to tam bude, možno do silvestra 😉

dadqa86
9. nov 2010

@snehovavlocka Mas peknu fotku 😉 a onee nemas skype?Nahodou

snehovavlocka
9. nov 2010

@dadqa86 v mojich dimenziach je skype asi nemozny,ale ak sa k nemu dopracujem,isto dam vediet😉

dadqa86
9. nov 2010

@snehovavlocka Oki neviem ci som sa ta uz aj nepytala ci mas skype hehe a co porabas?

pajjaa
9. nov 2010

@misss zacla jsem ke konci minuleho mesice,dnes uz druhy den menstruuji tak zase az po ms,ale chtela bych nejak zjistit tu ovulku,min mesic jsem si delala ovu.test ale rika se ze ovulace je v pulce cyklu a ja ji mela podle testu 7.den od prvniho dne ms tak nevim teda kdy ji budu mit ted???

nkaps
9. nov 2010

ahojte už aj ja sa k vám pridávam 🙂 ms mešká mesiac a testy vyšli 🙂 🙂 🙂

ituka37
9. nov 2010

@nkaps GRATULUJEM 😀

nkaps
9. nov 2010

ituka 37, díky držím ti palčeky, daj vedieť keby dačo 🙂

snehovavlocka
9. nov 2010

@nkaps vitaj😉😀 a tiez gratulujem
@dadqa86 pytala si sa....u mna je to komplikovane,takze skype nemam