Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
22. máj 2009

dobre baby idem naspat do postielky stale som sa teraz budila nevedela som sa dobre vyspat,lebo mam spaleny cely chrbat ale to som este nezazila to mam podla mna uz popaleniny 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
23. máj 2009

jo joooooooooooooj ved tu cely den nik nebol???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 A ja,ze kolko budem musiet citat a tu nist 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 idem pohadzat aspon foto na strechu kym si drahy cita 😉 😉 😉 😉

mimusa4
24. máj 2009

ahoj..cipsi čo si ty robila, že si sa tak spálila? haaaa? a ako bolo doma? a dobre si pochopila z albumu 😉

nelynka
24. máj 2009

mimuuuuus....nezabudni nech sa malinky narodi 4. oktobra prosim prosiiiim 😀 😀

mimusa4
24. máj 2009

a to prečo nely? to neviem či sa podarí 😅

nelynka
24. máj 2009

mimuuus drahy mi bude mat meninky..
tak som cela ze by sa krpcekovi alebo mishe podarilo na nase vyrocie a obe to stihli o par dni skorej alebo pozdejsie 😀
tak aspon ty mi urob radost 😀 😀 😀

cipsinka
24. máj 2009

mimusik no huraaaaaaaaaaaaa,konecne niekto som si myslela,ze si celu stranu potapetujem sama 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 jeeeejko tak GRATULUJEM ku chlapcekovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
24. máj 2009

nely uvidíme, ale sľúbiť nemôžem 😉 ...necháme sa prekvapiť 😵
cipsi dík..aaale kašli na tapety...no čo ako bolo, čo ste robili?

nelynka
24. máj 2009

mimus a ake mate tie mena vybrate??

cipsinka
24. máj 2009

mimus bolo uuuuuuuuuzasne pocasicko nam vyslo,nikto ma nenasral tak dovolenka ako vysita 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
24. máj 2009

boli: miroslav, samuel, david, lukáš, matej, matúš, ľuboš, oliver, šimon..
..ale...môj už len čo na to pozrel, tak všetko vyškrtol a ostal mirko a k tomu dokreslil srdiečko 😀 ...tak neviem, či mu nebudem musieť urobiť radosť, ale však ešte je časuuuu 😉

a čítala som že fero je ok, tak paráda, držím palce, všetko v pohodičke stihnete 😵

mimusa4
24. máj 2009

ta cipsi pekne si to zhrnula 😠 😉 ...a čo boli ste na výlete? tuším si spomínala zoo 😕

cipsinka
24. máj 2009

mimus ja ked budem mat syna tak bude bud Matusko alebo Davidko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,ale aj ten Oliver je krasne meno ale to moj drahy eee 😅 😅 😅 😅 😅 .

Dnes idem pisat mojej byvalej manazerke mail o robotu tak mi drzte paluchy 😉 😉 😉 😉

nelynka
24. máj 2009

mimus Mirko je pekne meno, volali sa tak moji 2byvali..a treti bol Marek (som zatazena na M) 😀 😀 😀
ale z toho co si pisla sa mi paci este David to je pekne meno a Matej...a Matus to tiez ujde..

ale ja neviem ked budeme mat chlapca ako sa bude volat..raz sa mi snivalo ze sa nam narodil chlapcek - Tomasko tak uvidime, ale to uz kamoska ma co porodila vo februari...
tak to som zavrhla..dalej sa mi este pozdava Daniel ale to uz ma zase dalsia kamoska, tak ja neviem ☹

nelynka
24. máj 2009

no mimi vporiadku ako vporiadku..vysledky mal dobre, ale aj tak chut nikde a podla lekara vraj to v hormonoch nie ej ale aj tak mu doporucil injekcie za 2500kc na pol roka, akoze doplnkovy testosteron..
tah neviem ci z toho daco bude hehe 😀

cipsinka
24. máj 2009

aj mne sa hrozne paci Tomasko ale to je moj brat tak nist 😒 😒 😒 😒 😒 .

Nely nie v Zoo sme neboli.Zobrali sme svokru na tri dni na ORavu a s nou sme pochodili dost vela,boli sme sa kupat v Oraviciach v meandri,pochodili sme tam trosku kopceky,potom sme boli v Polsku na nakupoch zas som sa vyblaznila konecne som si kupila kozacik po ktorom som tak hrozne tuzila a dakujem bohu zan,lebo je stvoreny pre irske pocasie.Potom svokra odisla a my sme este ostali na Orave boli sme este bez nej v mendry u znamych v Martine to bol tiez skvely dnik. 😵 😵 😵 😵

No a svadba bola tiez fajn,taka tradicna 😉 😉 😉 😉 😉 SUper sme sa napapali a aj trosku potancili kym mi nespuchli nohy 😖 😖 😖 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mimusa4
24. máj 2009

ťažko sa vyberá meno keď viem, že to je na celý život, aby som potom neľutovala xi..

cipsi to na tom letisku? 😎
nely neboj bude dobre..treba len čas a najviac trpezlivosť..ešte si užijete 😉

nelynka
24. máj 2009

cipsi musis hodit fotky z tej svadby som zvedava velmo na vas ako ste boli obleceny a drahy v tom obleku co ste kupili a setko vies. aj na nevestu som zvedava setko 😀

mimusa4
24. máj 2009

juj ja som aj zabudla, že ste mali ísť na svadbu..a čo je kozacik?

cipsinka
24. máj 2009

tam nemalo byt vysvetlenie nelke ale mimuske ten nas prazdninovy plan 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
24. máj 2009

to niiič ja pochopilaaaaaa 😀

cipsinka
24. máj 2009

mimus kozak (kabatik) 😉 😉 😉 😉

mimusa4
24. máj 2009

jááááj..

cipsinka
24. máj 2009

mimus dik za pochopenie musis uznat,ze tri tyzdne bez netu a pisania robi svoje teraz budem ako hotentooot minimalne dva tyzdne,takze aj chyby mi prepacte 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .

Mimus nie na letisko ale do tej pocitacovej firmy 😉 😉 😉 😉 .

Nelus no potom dam nejake foto ale nevesty nie,lebo je tu aj vela levicaniek a nahodou by sa dozvedela,ze som jej foto dala na net tak by sa mohla urazit,take veci ja nerobim,mam kopu fotiek aj ich deticiek ale nemam odvahu to tu davat 😅 😅 😅 😅 😅 O tyzden bude aj CD zo svadby juuuuuuuuuuuj ale som zvedava 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mimusa4
24. máj 2009

počítačová? 😕 😕 😕 😕 😕 tak to neviem, si niečo spomínala? ale hlavne nech sa podarí

nelynka
24. máj 2009

cipsi tak mi posles len na sukromny mail ked tak, ja by som ju veli chcela videt aka bola a ake mala satky, sak ma poznas 😀 😀

cipsinka
24. máj 2009

mimus predtym ako som pracovala na letisku som rok pracovala v jednej pocitacovej firme 😉 😉 😉 😉 .

Nely 😀 😀 😀 😀 😀 ,oky ked najdem nejaku foto tak ti potom poslem ale nepomyl si ju z druzickou,lebo som foto ukazovala kamoske a ona jeeeej aka krasna druzicka s klobucikom,ona je strasne malinka oproti jej muzovi 😅 😅 😅 😅

mimusa4
24. máj 2009

tak končím musím ísť do obchodu...asi večer prídem

nelynka
24. máj 2009

cipsi dobre, budem pocekat 😀 😀

mimi tak pekne nakup nieco mna mnam a vela zmrzlinky.. 🙂

cipsinka
24. máj 2009

s druzickou 😅 😅 😅

pa mimus 🙂 🙂 🙂 🙂