Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
24. máj 2009

a kde je nas bernusik,tu som ani nevidela odkedy som prisla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

krasulka
24. máj 2009

Ahojte lasky,
ako ste vikendovali? kto ide rodit najblizsie? dicinka? 😉

cipsi dobra fotka, ja ta tak lubim 😵 😵 😵

krasulka
24. máj 2009

jeeej mimus akeho krasneho chlapceka mas v brusku 😵 😵 😵 to 3D sono to je fakt skvely vynalez ze? ako sa mas? a pocuj, to co si dovolujes mat take male brucho ? 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 ale krasne mas, brusinko 🙂

evitka, nakukas sem obcas? videla som to video maleho, pisala som ti uz? strasne je podareny ako lezie za tymi hrackami, velmi sikovny je! 🙂 my mame novinku ze mala uz si krasne drzi hrkaly a aj si ich cmula a jeduje sa ked sa jej nemestia do ust 😀 😀 😀

krasuliak
autor
24. máj 2009
nelynka
24. máj 2009

jaka je baculataaa..zlataaa 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
24. máj 2009

jako maminka 😀 😀 😀

nelynka
24. máj 2009

presne, ten nostek cela mamka...zlata je 😀 😀 😀 😀

krasuliak
autor
24. máj 2009

ale som myslel ze baculataaaaaaaaa 😅 😅 😅

https://www.youtube.com/watch?v=TyPsB37vX-U


druheeeeee

nelynka
24. máj 2009

jaaaaaaj boze jak uz vyraastlaa..

no hej sak aj baculata ale aj ten nostek cela mamka 😀 😀

krasulka
24. máj 2009

krasuliak zato ty si model co? a to si ani nebol tehu 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

nely diky, je to uzasne ked vidis ze sa na teba dietatko podoba 🙂

nelynka
24. máj 2009

krasulik to verim ze to je super pocit...xixi
no moja mala ked bude po mne tak tiez bude pekna baculka xixi...
ja som tiez bola gulocka ked som bola mala 😀 😀 😀

mimusa4
24. máj 2009

ahojte, tak len na rýchlo som tu, keď niečo tak vypínam pc..xi..idem už spať ráno treba ísť na poradňu, akurát som vyšla z vane... 🙂
krasulka že ťa aj vidno..malý sa bude podobať asi na mňa, však uvidíme, ledva sme urobili aspoň takú fotku..inak všetko fajn, a že malé brucho..no čo ti povie 😉 , .... ale budem fotiť znova o týždeň, tak snáď podrástlo..mm mi vraví, že sloník 😅 a ja že však počkaj to nie je všetko, to ešte len narastie 😀

a malá je zlatučká, čistá mama, to je jasné..krasuliak po tebe bude mať hmmm. neviem čo, ale niečo sa určo nájde 😀 😉 😅

no idem už spať tak sa majte zajtra sa stavím...papa

berni už by si mohla aj ty zavítať!!!!!!!!! 😠 🙂

misha666
24. máj 2009

ahojte kocky... ako sa mate? my sme mali vcera krstiny...bolo super...hi 🙂 sranda bola
...inak kupili sme si byt v KE lebo so svokrou sa uz nedalo ...hroza des 😠 tak do troch tyzdnov sa budeme stahovat... musime cakat na kuchynsku linku na mieru 🙂

krasulik mala je krasna...fakt je cela ty 🙂

nely dufam ze ked prides do KE tak zajdes na kavu 😉

nelynka
24. máj 2009

ahoj mishiiiiiiiii
jaaaj gratulujem ku krstinam a aj ku byticku, jasne ze dojdem uz sa tesim velmo velmovelmo...len mi musis napisat adresu aby som tam trafila juuj 😀 😀 😀 😀

misha666
24. máj 2009

nely...sofijska na tahanovciach...hned oproti Metru 😉 musim uz bezat do sprchy bo draheho boli nozka a chce aby som ho v postielke pomojala kym zaspinka...tak papa kocky...bru nocku 🙂

nelynka
24. máj 2009

potom este pisneme presne ked pojdeme ju?
cislo na teba mam, uz teraz sa tesim jak mala boze aj malinku uvidim jaaaj 😀 😀 😀 😀 😀
aj ja uz idem, tak bru nocku 😵

krasulka
24. máj 2009

jeeej miska, uz mate byt? no gratulujem, sak potom pofotis dufam 🙂 ako sa mate s malinkou? vsetko v poriadku?

mimus no mala ma po otcovi palce na nohach a to fakt 🙂

nely a dufam ze si nezabudla ze aj my sa na teba tesime!!! 🙂

a teta berni je asi zaneprazdnena.

krasuliak
autor
24. máj 2009

sak aspon palce 😅 😅 😅 ale aj nos 😝 😝 😝

misha666
24. máj 2009

no kocky drahy zachrapal tak vam popisem,,,

nely kedy mate naplanovanu cestu? dufam ze uz budeme vo svojom 🙂

krasulik...s malinkou super...len nosik stale odsavame...a z uska jej vytiekol hnisik tak som bola z toho trosku preplasena...lebo vobec nebola zla, zeby som postrehla ze ju boli alebo co, trosku bola v noci nepokojna,ale nie zeby plakala len sa vela krutila a pucila ...ale moja mama hovori ze ked to vytieklo tak uz je to oki... je zlatucka...fakt vobec neplace len ked je hladna alebo ju tlaci na brusku co nie je az tak casto...a niekedy ked nechce spat,ale to ju pomojkam a zaspi... a rozprava uz vo velkom...mi normalne odpoveda ked sa k nej prihovorim ze uz pekne reaguje...agggggg ggggg agg gg pusta jedna radost...a uz aj tak kvici ze akoze sa raduje...a bije si v lehatku po hrackach a usmieva sa na nch...dnes sa krasne usmievala na oca ked ju steklil s fuzami...no je to uzasne ked vidim ako napreduje krasne 😵 😵

nelynka
25. máj 2009

ahojte

krasulik ja viem ja s tym setkym pocitam ze sa musim pozastavovat..Pezinok, Banovce, Kosice, ach ja aby som sla domkov aspon na mesiac 😀 😀

mishi neviem kedy pojdeme, je to vo hviezdach..chcem zacat konecne nejaku pracu, idem dneska volat do jedneho obchodu co a ako podmienky, plat a tak a ci by mi boli ochotny dat smenu ako ma Fero a uvidime... 🙂

dicinka1
25. máj 2009

krasulka..no hej asi ja...nech to uz mam za sebou...to je dlhe cakanie..urcite mi date za pravdu 😉

cipsinka
25. máj 2009

ahojteeeeeeeee zlaticka moje,ako to tu ozilo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krasulka 😵 😵 😵 😵 😵 aj ja vas lubkam s Ami,je krasnucka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

misiiii gratulujem ku bytiku je to radost,ze??? 😵 😵 😵 😵

lilix
25. máj 2009

ahojte, kocky kuknite si albumcek cukrusky...pssst 😉

nelynka
25. máj 2009

lilix co tam ma ako byt?

lilix
25. máj 2009

ja nic ja muzikant, nic neprezradim..

nelynka
25. máj 2009

tak ako sory prides robit rozruch ze kuk do albumu a tam velke prd..
tak rovno vybal ze si tehotna a bude

lilix
25. máj 2009

si otvor plestiaky, nepisem, ze sa kukni do mojho, ale do cukruskynho 😝

nelynka
25. máj 2009

ja som citala cukruska psst..

tak o cukruske uz vieme davno...teda aspon ja urcite..a keby ona chcela pride to sem napisat sama

mimusa4
25. máj 2009

ahojte..mischi gratuleujem k bytu, tak už bude pokoj, budeš si užívať 😉 ešte mrknem či nemáš novú foto.. 😕
cukruska, tak zatiaľ potichučky gratulkujeme 😵
krasulka že palce na nohách 😀 ...ale aj ja mám také po mojom otcovi, síce ale ja sa na neho podobám celkom 😅

koczurka
25. máj 2009

Ahoj Dicinko!
Pamatuješ si na mně z diskuze hyperstimulační syndrom? 😅 Jsem ráda že jsi v pořádku.
Strašně se to táhne teď že?Já taky čekám a pořád nic,nejraději bych to měla taky už za sebou.
Mám docela strach z porodu,co ty?Máš pěkné album. 😉
Ty budeš mít malou princeznu a já malého princátka. 😉
Tak se opatruj a přeju ti pohodový porod. 😉 😵