Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
17. júl 2009

ja neviem, mna poslednu dobu take veci dokazu rozculit boha, co inokedy by som ich mala vysoko na haku..
a teraz proste ma vytocia a som vytocena cely den potom

mimusa4
17. júl 2009

všimla som si, že si poslednú dobu taká nesvoja...musíš si nejako vylepšiť deň, len neviem ja ako 😅

nelynka
17. júl 2009

mimi neviem ako, nic ma netesi dlho, kus mam dobru naladu a poto, hocico co ma vytoci a zase som mimo... 🙄

mimusa4
17. júl 2009

akurát som pozerala na váš domček, peknýýýý..a máš takú istú hojdačku ako ja 🙂 v ktorej sa stále hojdám ak som tam..
už aby sa ti podaril nejaký flek, potom sa budeš cítiť lepšie..

nelynka
17. júl 2009

jj kupili sme v tescu za 1000kc 😀
uzasna, na nu sa furt vyvalim a opalujem 😀 😀
pojdem za chvilku do banky zamenit ivra a potom suplnem do bazena uz je horuco strasne 🙂

mimusa4
17. júl 2009

jáj tak bazén ja budem až s malým na bud. rok, len ešte ho treba vyčistiť, síce nie je veľký, len tak asi do pol stehna max. a cca lebo neviem len odhadujem 2x3m ale na člapkanie ok

nelynka
17. júl 2009

to staci uplne 😀
my mame ten nadzemny 3,95 priemer kruh a 1m na vysku a je zapusteny v zemi..
ale je super, si tam supnem nafukovacku a tak ma opali jak nikdy 😀 😀

mimusa4
17. júl 2009

tak na vode chytá najsamlepšie, my máme taký hmm. akryl? asi sa tomu tak nadáva a tiež je zapustený v zemi..

nelynka
17. júl 2009

hej hej viem...
veru na vode najlepsie chyta tam staci hodka a som jak ciganka hehe, idem ja do tej banky a kupim ti ak najdem trafiku nejaku knizku aby som mala co citkat ked sa budem opalovat..tak sa lucim zatim papa

mimusa4
17. júl 2009

tak mi ju kúp, aby si mala čo cikať 😀 😀 😀 😀 😀 beeež

nelynka
17. júl 2009

ne cikat 🙂) citkat 😀 😀 😀
pa

krpcek
17. júl 2009

ja som tiez hovorila, ze malu na ruky nenaucim. . . no nejako sa nepodarilo, kedze mala furt len revala a revala, tak sa nedalo robit nic ine len ju nosi. ale uz sa snazim ju to odnaucit. . .ked sa zacne dozadovat na ruky,necham ju trosku poplakat aaz potom ju utisim.a ked len mrnci, snazim sa ju nejako zabavit, aby nezacala plakat . . .no poviem vam, ze je to na nervy.

misha666
17. júl 2009

mimus hej byvame v Ke uz asi mesiac.

cipsinka
17. júl 2009

kuk 😉 😵

nelynka
17. júl 2009

kuk

cipsinka
17. júl 2009

cauky nelus 😉

nelynka
17. júl 2009

ahoj cipsu, ako dopadlo rande?

cipsinka
17. júl 2009

bolo tutovo chlebarne sa nam skoro dve hodiny nezavreli 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 ona je moja krvna skupina veeeelmi dobre si s nou rozumiem mame rovnake nazory na zivot a rovnake priority 😉 😉 😉 😉

cipsinka
17. júl 2009

dnes mi akosi nic nechuti jest aj obed som vobec nejedla iba par malych cokoladok a to je vsetko akosi mi je zle 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
17. júl 2009

treba sa napapat, ja som obalila rezne a idem dat varit zemiacky na kasu a okoli siestej zacnem pomalicky vyprazat a zemiacky varit...nech ked pride fero je to este teple

cipsinka
17. júl 2009

my si dame len dnes Pizzu nechce sa mi varit 😝 😝 😝 😝 😝 a to som si bola kupit aj rezanceky na kuraciu polievocku a zeleninku balenu som si kupila vcera ale nechce sa mi 😅 😅 😅 😅 😅 😔 😔 😔 ,urobim zajtra dobry obedik,mam aj mlete masko tak nejdem nejaky super receptos na MMB 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
17. júl 2009

a zajtra musime ist do mesta a to som sa tesila,ze budeme mat papucovu kulturu 😅 😅 😅 😅 ,ale dodrbkal sa mi mobil dnes 🙄 🙄 🙄 🙄 ale to taky staruch stary tak zajtra si idem kupit motorolku co som si uz navnejsie vyhliadla aj ked je ruzova no ale neva a mozno natrafim na nejaky iny 😵 😵 😵 😵 😵,no a tak sa musime trepat zas do mesta 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ale tak no v ramci prechadzky 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
17. júl 2009

nooo mlete mesko to by hned stary ze cevabcici 😀 😀

cipsinka
17. júl 2009

no cevabcici by som si dala to som jedla naposledy na strednej v skolskej jedalni 😀 😀 😀 😀 ale ja to neviem robit musim najst recept nejaky 😝 😝 😝 😝

cipsinka
17. júl 2009

bavime sa o jedle tak normalne mam chut na nieco dobre teple,ale to zas dlho trva kym sa spraviii a ja som lenochot 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
17. júl 2009

co je na tom tazke??
mas mlete mesko, osolis, okorenis, opaprikovis, buchnes vajco, kus struhanky na zahustenie, urobis sulocky a opekas na oleji ako keby si opekala fasirku...
a podavas najlepsie so zemiackami cibulkou a horcicou

cipsinka
17. júl 2009

ja som nepovedala,ze to je tazke 😅 😅 😅 😅 😅 ,len,ze som to nikdy nerobila tak som ani nevedala co do toho ide,kedze som to uz 4 roky nejedla 😅 😅 😅 😅 😅 Tak podobne som robila minule fasirky a zjedli sme par a potom som vsetko vyhodila sa mi z toho spravili cierne uhliky 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😢 😢 😢 😢

nelynka
17. júl 2009

tak som ti napisala a mozes vyskusat..a prazit to staci len trosku ze to chyti zlatavy nadych ale z kazdej strany ty ze to je ovalne...

cipsinka
17. júl 2009

no skusim to 😉 😉 😉 Normalne mi bolo minule tych fasirok luuuuto taka skoda,ale to sa ozaj nedalo jest strasne stvrdli a sa zmensili no horor tak som vybrala len nejake pekne ,,exemplare,, a to sme vyjedli 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
17. júl 2009

Inak uz som sto rokov nevidela Evitkumalicku uz akosi nechodi na kona 😕 😕 😕 😕 😕