Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
30. júl 2009

tak ja som si hned myslela ze keca, len mit o nedalo sa neopytat skusenejsich 😀

krpcek
30. júl 2009

mne sa tiez este mala neprevracia. sice sa je to uz par krat podarilo, ale to bola skor nahoda . . a dost sa zlakla.

nelynka
30. júl 2009

babule idem ja kukat manzelky...tak sa lucim papik

krasulka
30. júl 2009

no vsak to az tak okolo 4 mesiaca sa pise aj normalne a u nas aj tak bolo 🙂 to tak zacalo ze zacala riadne vysoko nohy dvihat a potom sa tak odkopla na bok a potom uz sup a je na pupku 😀 😀 😀

krpcek
30. júl 2009

😀 😀 😀 ja ju teraz ucim sediet, tak sa jej obcas stane, ze sa smykne bokom dole a padne na pusu, oprie sa o rucky a uz je na brusku, ale to je potom krikuuuuu, ze uz nesedi a okamzite ju zdvihnut posadit.
no a teraz ma najnovsie zabavku stat na nohach. 😀

krasulka
30. júl 2009

no ja malu moc nedavam sediet lebo jestale taka akoby gumova est enevie sediet spriameno, tka len v kocari ju necham tak v polosede alebo na rukach ked ju mam na kolenach tak sedka ze ju drzim ale v kocari nie uplne sediet kym sa sama neudrzi tak to neni dobre na chrbticu.

krasulka
30. júl 2009

nely ahojky zatial 🙂

kiwinka
30. júl 2009

heej babulky, ja som asi blb,,ale nedokayem si vzpocitat kedy asi doslo k pocatiu :P haha
posledna MS bola 25 juna a skoncila 28 juna. teray sme v 5tt..takye k pocatiu doslo asi kolkeho????? 😀

mimusa4
30. júl 2009

no neeeeeeeee...no čafteeeee...ja ti dám, že už rodiť 😠 ešte nechceeeem a aj sa bojíííím 😅

krpcek
30. júl 2009

no mne na kolenach tiez krasne sedi.

ona to vie, ale radsej stoji a ko sedi.

kiwi kolko dnove si maval cykly?

krpcek
30. júl 2009

mimus nemas sa coho bat. 😉

mimusa4
30. júl 2009

kiwi žeby v polke júla? 😕

kiwinka
30. júl 2009

28 asi :P xi
21 dni nic a pootm tyzden menzes...
aj na HAK som tak bola nastavena

mimusa4
30. júl 2009

no sa ti povie ak to máš za sebou

kiwinka
30. júl 2009

v polke jula? 🙂 to tak vychadza mimusa?

krpcek
30. júl 2009

nie zaciatkom jula.

ja som mala poslednu mrchu 20.6. a otehu som 7.7. ale ja som mavala dlshie cykly30-32 dnove.

mimus fakt to nie je take strasne ako sa o tom hovori. neviem, ale podla mna niektre zenske prehanaju - ja som si to odkrutila v prlnych bolestiach, ale steny som neskriabala. 😉

mimusa4
30. júl 2009

neviem asi..to je podľa mojich počtov 😉

kiwinka
30. júl 2009

diky krpcek,,takze zaciatok jula, hej? 🙂

krpcek
30. júl 2009

kiwi pravdepodobne ano. kedy si zistila,z e si tehu?

a na co to potrrebujes vediet? co zistujes kto je otec? 😉 😀

mimusa4
30. júl 2009

😀 😀 😀

mimusa4
30. júl 2009

krpcek a ty ako vieš že ten deň?

krasulka
30. júl 2009

podla mojho vypoctu to vyslo na 9 jula 🙂 vsak skus na www.tehotenska kalkulacka. sk tam zadas prvy den poslednej menzes a vyrata ti to 🙂

krpcek
30. júl 2009

lebo u nas to bolo pred rokom perne. 7.7. som otehu a 12.7. sme mali zurku na ktorej som po odpaleni vsetkych zucastnenych zostala sama z dvoma chlapmi az do tretej rana - tak potom drahy srandoval, ze este uvidi, ci to je jeho - ale mala je cela po nom, tak nemoze namietat. po mne ma len pery a oci.

krpcek
30. júl 2009

mimus podla sona z 12tt. 🙂

kiwinka
30. júl 2009

ze som tehu som zistila presne 24jul :P lebo mi mala dojst mrcha 21jula a nikde..tak som sa testla 24jula a boli tam 2 ciarky :P
a dnes som bola u dokiho,,ze sme v 5 tt, pomaly do 6tt... kedze posledna mrcha bola 25jun a koncila 28jun :P
mna len zaujima kedy doslo k oplodneniu no :P
lebo na zaciatk usme sa snazili ako divyy,,a ked sme to trosku zredukovali ten sex tak sa nam podarilo,,proste ma zaujima priblizne aspon ten stastny den :P pomozteeeeeeeeeeeeee 😒

mimusa4
30. júl 2009

ta ja som dili už ako sa to počíta 🤐

mimusa4
30. júl 2009

nevedela som že to tak vedia

krpcek
30. júl 2009

ja som to zistila 25.jula.

takze to bude tak nejak. zaciatok jula urcite.

krpcek
30. júl 2009

mimi vsetko vedia. 😀

juj baby uz ma nejako klati. za chvilu zase kojim - hlavne, ze sa nalievam cervenym vinom. 😀

kokso ja sa tak tesim, ked dokojim - hned sa pojdem niekam zotat s kamoskami. 😀

kiwinka
30. júl 2009

lekar mi nepovedal HM..zabudla som s anato opytat a sam mi nepoevdal skratka :P xi
musim sa spytat pri najblizsej prehlaidke sakra ,,ale oki krpcek diky,,spolieham na zaciatok jula,,len vtedy ani velmi neboli plodne dni sakris,,az okolo nejakeho 11teho..