Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
31. júl 2009

Ahojte lask ymoje,

cukrus nazdaarek moja tak sa mas dobre? to je super len si ozaj uivaj to brusko to strasne rychlo ubehlo ja som prave dnes spominala ze ani neviem ako tych 9 mesiacov preslo, a mala uz ma 5 mesiacov teraz prec ☹ leti ti velmi velmi velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

cipsy: hrcnek ryze nasyp do hrnca kde mas trochu oleja, popraz ju trosku, zalej horucou vodou co si uvaris v kanvici, cca 3-4 cm nad ryzu aby bolo, stiahni sporak na stupen 2, za 20 minut vypni a neni toho aby nebola dobra 🙂 🙂 este spolu s vodou oveget a osol 😉

my sme mali dnes cucoriedkov eparene buchty a aj kolace z cerstvych cucoriedok mnaaam 😵 😵

evitkamalicka
31. júl 2009

krpcek, mala je uz velka kocka 😵

evitkamalicka
31. júl 2009

krasulik servus, ja som nedavno tiez dopiekla kysnuty kolacik so slivkami, tvarohom a mrvenickou

krasulka
31. júl 2009

zajtra ma byt zienky zevraj zase horucava asi pojdem k nasim sa bachnut do bazena 😎 😎

evitkamalicka
31. júl 2009

ozaj, musime sa pochvalit, Adamko uz druhy den chodi pekne za ruky 😵

krpcek
31. júl 2009

ja robim ryzu podobne ako krasul.

zoberiem si pohar (2decovi) nasypem plny ryze, na oleji oprazim, osolim a zalejem teplou vodou - tej davam 1,5 toho isteho pohara. a varim na stisenom ohni 15 min.
takze mierka je 1 : 1,5. 😉

evitkamalicka
31. júl 2009

krasulik veru leti to rychlo, my mame zajtra 10 mesiacov a ja v nedelu narodky 😅

cukruska1920
31. júl 2009

krpcek...keby vies ake hysaky som ja chytala na zaciatku ze mi nic neni 😀 ked baby pisali ze vracaju a tak a ja nic... som sa ,,stazovala" lekarovi a sa mi zacal smiat ze mozem byt len rada...

ahoj krasul...mne to praveze ide strasne pomaly 😝

krpcek
31. júl 2009

evit a vy ste uz aky veliky, a pozeram, ze uz aj zubky mate. 🙂

evitkamalicka
31. júl 2009

ja oprazim na oleji s troskou cibulky, zalejem vodou, dam jeden bobkovy list a varim kym my nezostane voda tak do polovice alebo do stvrtky ryze, potom odstavim, zabalim aj s hrncom do deky alebo supnem pod perinu a necham takych 10 minut a je mnam

evitkamalicka
31. júl 2009

krpcek uz mama 7 zubkov a osmy sa nam tlaci a mam podozrenie, ze aj ocaky nam idu

krpcek
31. júl 2009

cukrus ver, ze to strasne rychlo leti - takto za rok, budes spominat na to ako si cakala. . . .teda mne to ubehlo sialene rychlo.

by som bola kludne zase tehotna. 🤐 😀

evitkamalicka
31. júl 2009

ja sa uz tesim na dalsie snazenie 😵 , ale este musim cca rok vydrzat

krpcek
31. júl 2009

nam sa tiez uz tlacia - dnes som jej tak pozerala a uz to ma pekne napuchnute. 🙂

evit ja sa tesim na to brusisko. 😀

evitkamalicka
31. júl 2009

krpcek no tak co nevidiet budes mat doma šelmu

cukruska1920
31. júl 2009

ono ked uz budem citit kopkanie uz to bude lepsie ale takto ani neviem co je s nim ani nic...je to take nanervy...a dnes som prisla nato ze 12.8 zacinam 2 trimester 😀

krasulka
31. júl 2009

evit to vazne? to jak skoro nie? boze velmi sikovny je. 😵 😵 😵 a zubaty je riadne teda 😀 Moja mala ma spiodne dasienko napuchnute a biele uz asi mesiac aj cosi a furt nic nejde 😀 😀

krpcek ze zas tehu, co blaznis? ja s atesim na rok ked uz bude vacsia ze pojdeme na dovcu 😀 😀 😀 ale inak poskulujem aj ja po novorodeniatkach az neuveritelne ze aj ti drobci nasi boli taky krpati 😎

cukrus tak to mas super z eti nebolo zle ja som mala katastrofu, do piateho mesiaca den co den jak po opici 😀 krcala som vsade a zo vsetkeho

evitkamalicka
31. júl 2009

ale potom pozor na prsty, mna uz par krat Adamko tak fajnovo zahryzol ked som mu davala banan alebo chlebik

evitkamalicka
31. júl 2009

krasulik aj muz aj ja sme uz v 10 mesiacoch chodili, tak sme cakali ze aj on uz pomaly zacne, ale je hrozne podareny, doslova sa rozbehne take obrovske kroky robí

evitkamalicka
31. júl 2009

nas prvy zubok trapil 2 mesiace kym vysiel a potom ostatne uz tak nejako zaradom po dva naraz

krpcek
31. júl 2009

krasul my sme akurat dnes dohodli, ze pojdeme v septembri do tatier - musim niekam vypadnut, lebo tento stereotyp ma zabija. 😠

a ty si sa necitila s bruchom dobre? ja som sa nikdy necitila lepsie. 😀

evitkamalicka
31. júl 2009

no nic kocky, idem vyvencit psa, potom sa umyt a spat...dobru vsetkym

mimusa4
31. júl 2009

ahojteeee mamuškyyyy..
dnes som sa akurát pozerala na cukrusku v albume, že ako sa jej darí a ona už je 12tt, ty kokso ako to letí..síce mne to šlo spočiatku tiež pomaly a teraz nie a nie sa to zastaviť... 😅
eviit ten tvoj adamko je asi dobrý papoš ak ťa aj pokuše 😀
a malé dievčatká sabinka a ami to aké vysmiate dušičky 😀

mimusa4
31. júl 2009

tak ste šli preeeč ☹ ....v bruchu sa dejú čudné veci, asi to bude päta, lebo je to ostré a ťahá sa to hore dole a väčšinou po pravej strane hore...čo to tam ten pinďúr robí? 😕 😀

mimusa4
31. júl 2009

tak dobrú noc vám prajem 🙂

krpcek
31. júl 2009

mimus 😀 jeeeeej len si to uzivaj.

no nic idem do postele, lebo za chvilu satan vstava. 🙄

krasulka
31. júl 2009

jeeej mimuuu zaviiidiiiiiim 😀 😀 😀 to je paradne vsak?

krpcek ale veru citila som sa vyborne 🙂 🙂 🙂 🙂 az na ten zaver ale to je nic v porovnani s celym obdobim. 😵 😵 al ehlavn eze uz su na svete a zdrave no nie?

mimus ty vzdy tak dobre pises, ty by si mohl aaj knihy pisat myslim ze kazda veta by citatela zaujala.

a kde je berniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????????????????????????,,

nelynka
1. aug 2009

ahojte
tak ste si tu pekne vcera pokecali...
no, len skoda ze som nemala co dodat k tebe, ale aspon sa to tu rozhybalo trosku.. 🙂

mimusa4
1. aug 2009

dobré ráááááááááno.. 🙂
tak len aby ste tu chodili aj častejšie...ňáj ta ja ne taká drzá 😅 hej hej už vás počujem, že však počkaj dôjde aj na teba 😝 😀 ..no tak ale kus buzerace neuškodí neeeeeeee?? 😉 🤐
krasulka, knihy? ooooo aj som myslela na to že by som mohla z môjho života, bolo by tam toho jááájajaj...ale komu sa chce..ako som maturovala tak som bola sama zo seba prekvapená ako som napísala písomnú formu, mylsím tým slohovku..ako mi bolo oznámené, že najlepšie písané z triedy a potom, že druhá z celej školy..vieš ako som sa hanbila? každý na mňa kukal...a ja sa necítim vtedy dobre ak sa niečo točí kolo mňa 😅 ja som radšej v úzadí, to len tak pre istotu 😎 ..
krpcek, že satan vstáva 😀 😀 😀 ...buď rada, že je taká..než by bola ako kus me poondzej a kus me pusc. 🤐 😀

no tak pekne tu naklušte aj inokedy, lebo mi je smutno za vami a téma zapadá v taký čas prachom 😖

mimusa4
1. aug 2009

ahoj nel..konečne to kus ožilo 🙂