Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
27. feb 2009

nam sa zlomil susiak,tak tam mam len spodne pradlo povesane a dalsiu pracku som dala von,lebo by som to nemala kde susit,musim kupit novy susiak.Rano bolo krasne,slniecko svietilo 😎 😎 😎 😎 a ako som dala prat druhu pracku prisli maraky,ale aj tak som to riskla a dala von,fajn tu fuka tak by to mohlo rychlo uschnut 😉 😉 😉 😉

mimusa4
27. feb 2009

len aby si potom nenaháňala vonku veci 😀

mirip
27. feb 2009

no mimusa to by zautjímalo čo sa robí na NT screeningu.........

tuším sa pozerajú aj nejaké kostičky či nie je podozrenie na downov syndróm ale inak neviem

cipsinka
27. feb 2009

este som chcela dat jednu pracku,ale to si uz netrufam bezat za tolkymi vecami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
27. feb 2009

ale to ako sono, že? a odber krvi ešte

mirip
27. feb 2009

cipsi ty čo ešte netehula?no teda.....

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 špeci pre teba

mimusa4
27. feb 2009

to by bola bitka, že to moje a suseda, nie to moje tepláky 😀

krpcek
27. feb 2009

bola som si vyvesat pradlo. 🙂 uz mam vsetko pre malu poprate. konecne,

na NT - to sa robi myslim, okolo 12tt - bude sonom pozerat babo a brat krv - z toho vyjde nejaka hodnota a to vam potom zapise do knizky. je to vysetrenie na downa. a potom este v 16tt bude robit nejake AFP testy na downa.

cipsinka
27. feb 2009

mirip,dakujem si zlatucka si ich zavarim a ked ich budem potrebovat tak ich otvorim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
27. feb 2009

ja tiež rada prispejem

ttttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 ttttttttttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 tttttttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵
ttt 😵 😵 ttttttttttttttt 😵 😵 ttttttttt 😵 😵 tttttttttttt 😵 😵 tttttt 😵 😵 ttttttttttttt
tt tttt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tttt 😵 😵 😵 tttttttt 😵 😵 😵 😵 ttttttt 😵 😵 😵 😵 t 😵 😵

aj pre tie čo tu nie sú 😵

mimusa4
27. feb 2009

aha díky krpcek

cipsinka
27. feb 2009

chytam,ale nieco necham aj bernuske a mna uz vobec nenapada,ze kto este nie je tehu okrem nas dvoch 😅 😅 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 🤐

krpcek
27. feb 2009

cipsi pretty. ☹ nely . . .

mimusa4
27. feb 2009

ja vieeem ... naša pretynka, tak aj jej niečo

mimusa4
27. feb 2009

presne aj nelynka

cipsinka
27. feb 2009

mirip inak ty si prva co iba mne poslala TTTTTTTTTT,normalne som z toho stastna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
27. feb 2009

bozeeeeeeeeeeeeeeeeeee,ja som sisina,sorrky baby,ospravedlnujem sa 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

krpcek
27. feb 2009

mimi uz aj ty zacinas tlstnut. 😉 😀 😀 😀 pekne ti vytrca brusino.

mimusa4
27. feb 2009

no však to ja ako som včera pozrela fotku tak som sa až zhrozila, ež čo to? 😲 , vieš ja zvyknutá taká suchotinka celý život, síce za posledné roky som niečo nalepila, ale teraz? jáááááj a potom 😀

krpcek
27. feb 2009

ved to, ze co bude v lete. 😀 😀 😀 😀 to my tu s krasulkou a miskou uz budeme mat modelkovske miery a ty budes sudok tlacit pred sebou. 😀 😀

mimusa4
27. feb 2009

noooooooo 😀 a ako budem funieť v tej horúčave, asi si dám cirkulovať vodu po sebe, žeby som vydržala 😅

mimusa4
27. feb 2009

idem ešte do lekárne, lebo potom sa mi nebude chcieť 😝

cukrik580
27. feb 2009

ahojte babenky

krasul, aky pekny boztek

cipsinka
27. feb 2009

no super zacalo prsat tak som musela letiet pre to pradlo 😠 😠 😠 😠 😠

Krasulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cukrik580
27. feb 2009

.ach jo...asi mi zacina sibat....som dnes sedela v praci na stolicke, nic som nerobila len som tak pozerala do blba a myslela na babo a kolegyna prisla za mnou a ze ma 10 minutt ohlasovala a co ja viem co a ja som bola totalne mimo...aj hlava a brusko ma straaaaaaaaasne dnes bolelo, som si az tabletku musela dat, bo som myslela, ze skapem...ach jo

mirip
27. feb 2009

nie je zač cipsi sú ešte čerstvé tak dúfam že ich budem dávať do 42tt a nič sa nestane......... 😉

cukrik580
27. feb 2009

ok...musim ist...idem ku kamoske na kaficko...kuknut malu lili...5 mesacnu...potom pride drahy pre mna a pojdeme asi kuk kamosku na kofcu k nej do prace a potom jupiiiiiiiii...na snazenie...a potom pojde spat k mamine, lebo rano idu riesit este daco s aftickom...

jesi
27. feb 2009

ahojte kocky poradte mi mrcha mala prist 24.2 a este nic bradavky ma bolia na dotyk a vytok mam taky do biela

dicinka1
27. feb 2009

jesi,ja ti neviem poradit ☹ 😒

krasulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..jaka sladka pusinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....ta vasa mala to je cislo..je krasna 😵