Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
28. jan 2010

kazdy pes je do bytu len pokial su to velke plemena je s nimi treba hodne ale hodne behat a vychadzkovat...
a najlepsie ich nosit na cvicak aby mali nejaku cinnost a je to OK..
nasa bola pol roka s nami v byte a bola uplne vpohode..a to sme chodili vonku raz zacas na dlhsie, pretoze sa hrozne vsetkeho bala, a zije, teraz je cez den na dvore a v noci chrapu s nami v posteli 😀 😀

aj u nas krasne zase nasnezilo, das 15cm snehu zase, fuka jak odusu jak keby vesali 😀 😀

sisi8881
28. jan 2010

ahojte baby.....tak ako?

bjoucik.15
28. jan 2010

ahoj tak dnes je tu fakt hnusně! Jela jsem z Prahy dom a takové šílené sněhové jazyky na silnici. Jela jsem 60 a klouzala jsem jak na klouzačce 😠 Jinak teď se tu rozsněžilo a fouká otravnej vítr... no je kráásná zima 🙂

Pes = přítel člověka a tam kde je člověj, je i pes.... Naše by na zahradě nevydržela...

nelynka
28. jan 2010

bjoucik ako si vychovas tak mas.. 😀 😀

bjoucik.15
28. jan 2010

jo to je pravda 🙂 ale my vychováváme tři.. přítel neřeší, táta rozmazluje no a na koho zbejvá to nejhorší?? No na mě.. pak jsem já ta zlá panička 😠

nelynka
28. jan 2010

moje, u nas obe dve vychovavam sama, manzel jim da nazrat zahraje si s nima, ale nema absolutne autoritu u nich..ale to je dobre, pes ma mit jedneho panicka a dost..
pes neni povinnost, pes je radost ...

bjoucik.15
28. jan 2010

jo to jo, ale ona poslouchá toho, kdo s ní jde ven... což je dobře když potřebuju aby mi jí naši pohlídali a jde s ní ven máma... ikdyž jí pěkně vláčí na vodítku za sebou... trochu komedie..

nelynka
28. jan 2010

no tak to je husty..
ale tak to ma byt..pana ma mit jednoho ale ostatne ma poslouchat..
hehe...
manzela poslouchaj akurat kdyz jim rekne "na" a vola na ne a "sedni" 😀

bjoucik.15
28. jan 2010

😀 tak to míšu poslechne ale ze mě má respekt...

sisi8881
28. jan 2010

ahojte...aj u nas je krasne nasnezene, ale ja by som uz brala radsej jar, alebo este lepsie leto 😉

bjoucik.15
28. jan 2010

jaro stačí.. léto je moc teplý.. já ráda nosím jen kalhoty a mikču... 😉

Holky loučím se s vámi a jdu na kutě.. tak zítra 🙂

sisi8881
29. jan 2010

babule...kde ste ?

bjoucik.15
29. jan 2010

Ahoj sisi 🙂 tady nikdo není??? já dnes byla na podpisu smlouvy v práci a doteď jsem hledala jak se dostanu v pondělí do Brna.. je to docela těžký... nakonec jedu student agency a doufám že to budu stíhat a že se někde v Brně neztratim 🙂

A jak je dnes???

bjoucik.15
30. jan 2010

hej hej holky... kde jsteeeeeeeee..... 😖 To jste všichni odpadli nebo co???!!

já už mám zbaleno do Brna a děsně se mi tam nechce.... ☹ Neni odsud někdo z Brna???

nelynka
31. jan 2010

ahojte zenuse, tak sa hlasim, som doma z prace, ale idem do hajan, rano pridem..snad sa tu niekto ukaze

sisi8881
1. feb 2010

ahojte baby....je to tu akesi mrtve? kde su vsetky?

bjoucik.15
3. feb 2010

Ahojky holčiny,
tak jsem přijela z Brna a bylo to tam fakt super. Na hotelu jsem byla jen já a 2 kluci a druhý den nám bylo taak špatně že už nebudu nikdy pít 😀
A taky jsem upsaná, za 2 dny popsat skoro půl bloku A4 je opravdu moc 😖
A co vy jak se daří?? Co práce?? Zítra jdu poprvé do své práce tak jsem zvědavá...

bjoucik.15
5. feb 2010

tak kde je kdo.... tohle je sakra mrtvý...

sisi8881
6. feb 2010

ahoj bjoucik......tak super ze si prisla taka spokojna 🙂 ......tu uz to je uplne mrtve ☹ , neviem kde su vsetky

bjoucik.15
7. feb 2010

ahoj sisi tak aspoň ty 🙂 jj jsem spokojená až mooc 😀 a v práci se mi (zatim) taky moc líbí,všichni tak jsou v poho... a co ty jak je??

sisi8881
7. feb 2010

bjoucik....uz sme ostali tusim len my dve 🙂 ...........tak to je super, ze sa ti v novej praci lubi......ja sa mam celkom fajn, nemam nic nove 😉

bjoucik.15
9. feb 2010

sisi tak to já mám novinek 😀 tak snad sem někdo taky přijde ☹

sisi8881
10. feb 2010

bjoucik.....povypravaj novinky......snad pride

bjoucik.15
11. feb 2010

no tak ta hlavní je žemám super práci, se super lidma, druhá je že mám nový účes 🙂 další jsou drobotinky....

nelynka
19. feb 2010

ahojte
no hanba, ked tu ja niesom tak sem nikto ani nepachne..
inak sory ze som tak narychle odisla bez rozlucky ale skapal mi PC, bol v oprave do vcera a dneska sa morim od rana s tahanim instalaciek do neho bo mi menili cely HDD takze som prisla uuuuuplne o vsetko..
takze radost nad radost

evitkamalicka
19. feb 2010

ahojky babizne 🙂

nelynka
21. feb 2010

halooo kde ste ktooo 😀

sisi8881
22. feb 2010

ahojte baby....kde ste vsetky?

mirip
22. feb 2010

ahoj ja tu chodím na ko na síce ale len velmi málo prispievam a to som bola v tejto téme strááááááááááááááášne dávno

evitkamalicka
3. mar 2010

halo zeny zijete?