Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

dicinka1
3. apr 2009

čitali ste krpčeka v aprilovkach?sa z nej popišam 😀 😀 😀 😀 😀 podarena je 😉

len ma mrzi ze ju tam tak trapia... ☹ 😠 😠 😠

misha666
3. apr 2009

ahojteeeeeeeeeeee.... tak uz sme doma...mala je nadherna akurat s anapapala za chvilu sa ideme kupkat teraz spinka... ja sa mam dobre ... a az take hrozne to nebolo...dalo sa to prezit.... 😀

dicinka1
3. apr 2009

misha....caukooooooooooooooooooooo....konecne si doma..hod fotky malej do albumu..ta jedna fotka co si dala aprilovkam je nadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...juj taky maly bobik 😵 😵 😵 😵 sa velmi tesim,ze je uz na svete 😵 😉

opis nam ten porod..ja som velmi zvedava..kedze ma to onedlho caka 😀

dicinka1
3. apr 2009

a zmen si pas...mas tam 42 tt 😀 😀 😀 😵 😵 😵

misha666
3. apr 2009

no dici tak hodim zazitok... rano 29.3 o 8mej som pocitila taku bolest jak mi presla po chrbte,,, a potom sa opakovala kazdych 10 min ale nestupnovala sa nejak tak sme isli do nemocky... dosli sme tam o 11tej doky ma vysetril povedal ze su tam slabe kontrakcie ale ze sa este vobec neotvaram a krcok mam 1,5cm ze mozńo sa vratim o 2hodiny mozno vecer mozno zajtra mozno o dva dni....tak som isla domov urobila som chlebicky ale kontrakcie neprestavali a stupnovali sa po troske.... a o 8mej vecer uz som musela bolest predychavat, tak hovorim ze ideme do nemocky... tak sme isli dokyna ma vysetrila a uz som bola na 2cm otvorena tak ma uz hospitalizovali bolo asi 21hod... bolesti sa stupnovali a uz boli dost silne ale ako som neskor zistila to nebolo nic... o 2hej rano ma znova doktorka vysetrila a uz som bola otvorena na 5cm sa ma pyta ci chcem tu epiduralku...tha hovorim ze hej...tak mi ju dali...prvu davku som dostala o tretej rano posobila do 4tej potom som dostala dalsiu o 4tej posobila do piatej...bolesti sa stlmili...ale o 5tej mi doktorka hovori ze mi uz dalsiu nedaju aby som vedela kedy tlacit tak o 5tej rana som mala kazdy 3 min brutalne silne kontrakcie asi hodinu som stala nad postelou vzdychala som od bolesti... a potom okolo 6tej som uz strasne trpela len som este nemohla tlacit lebo ze vraj malej hlavicka este neklesla celkom dole...ale uz potom ma dali lahnut a zavolali dokynu...3krat som potlacila a mala bola na svete... 🙂 dali mi potom dalsiu davku epiduralky... aby som necitila sitie... ale trosku som ho citila,no dalo sa to prezit okolo 20stehov mam ☹ este som lezala na 2hodiny na sale a potom ma previezli na izbu o 10tej som uz vstala vycurala sa...to bola neskutocna ulava, osprchovala som sa a bolo fajn...vecer som si uz aj sadla hoci rana bolela trosku...ale uz som v pohode uz to skoro vobec neboli... 🙂

nelynka
3. apr 2009

mishulik ja z malej nemozem, strasne kraaasnucka je 😀

dicinka1
3. apr 2009

misha...musim uznat,ze si sikulka..a mas byt na seba hrda,ze si to takto zvladla...ze si sa neskriabala po stene 😀

ja by som chcela bez epiduralky rodit,dufam,ze to zvladnem... 😉 len sa hrozne bojim topho sitia..ked tebe dali epidural a citila si to sitie,tak ja budem citit co preboha? ☹ ☹ ☹ ☹ normalne uz teraz sokujem 😅

EMMKA je naozaj krasna 😉 a ty na tej fotke si vysmiata jak leco..jak keby sa nic nedialo 😀 😀 😀

misha666
3. apr 2009

uz sme po kupkani...aj napapkana uz je...idem sa venovat muzikovi trosku...potom sa este stavim 🙂

dicinka1
3. apr 2009

ok..uzivajte si spolocne chvilky 😵 😵 😵 😵 juj ako vam teraz zavidiiiiiiiiim..mate doma malu popu a ste vsetci spolu... 😵 😵 😵

mimusa4
4. apr 2009

ahojte, no mischi, poviem ti, že si to zmákla na 1*, kiež by som aj ja tak potom vravela 😅 , len sa pekne kupkajte a papajte, malá je zlatučká bambula...veľa zdravíčka prajeme 😵

idem ešte kuk čo s krpcekom 😀

mimusa4
4. apr 2009

krpcek srandista 😀 😀 😀 len nech to už má za sebou 😉

krasulka
4. apr 2009

Ahojte babule, krpcekovi nezavidim tu nemocnicu fuuj, chudatko toto je najhorsie tam takto cakat a cez vikend sa s clovekom nic nerobi.

nelynka
4. apr 2009

krasul preco nemas fotku?

berni
4. apr 2009

caute!
idem volit 😎

a ozaj krasul preco nemas fotku?

cau nelus, mimus....

krasulka
4. apr 2009

aaale, sa mi celkom lubi tato husta hriva 😀 😀 😀

berni, aj za mna ja som nestihla 😉 a uz ani nestihnm ked som sama doma s malou

cukruska1920
4. apr 2009

ahojte partacky

krasulka
4. apr 2009

no ahojky cukrusik 😉

nelynka
4. apr 2009

ahoj bernus 😀

krasulik aj manzel ti vyzera rovnako ako ty hehe 😎

ahoj cukrik..

zenusky my grilujeme, idem manzelikovi asistovat..tak papa

berni
4. apr 2009

no uz som späť... 🙂

krasulik no to som mohla aj za teba, mohla si skor povedat ja by som zaxkovala obidvoch a by som tam napisala ze to za krasulku ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelus fiiiiiiiiiiiha paradicka no vy sa ale mate... 😵 😵 😵 😵 aj u vas je tak teplucko?

inak holky perfektne je vonku 😵 😵 😵 😵

dicinka1
4. apr 2009

cukrus..snazilkujeme_? 😕 😵 😵 😵 😵

krasulka
5. apr 2009

Dobre ranko a peknu nedelu vsetkym prajem 🙂

dicinka1
5. apr 2009

aj ja prajem krasnu slnecnu nedelu....a bre ranko 😀

krpy este nic 😕 snad sa dlho nebude trapit ☹

krpcek
5. apr 2009

ahojte. nechce sa mi to znova rozpisovat, tak kuknite k aprilovkam.

uz mam vsetkeho plne zuby - z nemocnice pojdem rovno na psychiatriu. 😢 😢

krasuliak
autor
5. apr 2009

krpceeeek a ty si este celaaaaaaaaa??? chuda ☹

krasuliak
autor
5. apr 2009

no niekoho mi to pripomina 😅 cakanie cez vikend 😠 nezavidim ale ver ze sa to oplati!! 😉

krpcek
5. apr 2009

krasuliak ja viem, ale je to strasne na nervy. 😢 😢 ja uz mam taku depku . . .

krasuliak
autor
5. apr 2009

viem o com hovoris! 😒 dnes to este vydrz a do rana alebo zajtra mas malu na svete a potom zabudnes na predporodne stavy 😉 🙂

mirip
5. apr 2009

ahojte čo je tu nového?

krpcek stále pohromade...... 😒 hm, to ti verím že je to na nervy

krpcek
5. apr 2009

krasuliak by som potrebovala toho tvojho optimizmu trosku.

ak bude mala na svete v stredu, budem cela happy. 😢

krasuliak
autor
5. apr 2009

a kde mas mangela? toto by mal byt jeho parketa! 😠