Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

janicka88
23. dec 2009

Ahojky devcata

cipsinka
23. dec 2009

Krasne Vianoce v kruhu milovanych prajem 😵 😵 😵 😵

mimusa4
24. dec 2009

ahojte prajem všetkým Šťastné a veselé Vianoce, a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa darčekov a k tomu množstvo lásky 😀

krpcek
31. dec 2009

kocky veseleho silvestra a vsetko dobre v roku 2010!!!!! 😉 🙂

cipsinka
31. dec 2009

pripajam sa 😉

evitkamalicka
31. dec 2009

babulky aj my vam prajeme vsetko dobre do Noveho roku

dablikp
1. jan 2010

Ahojky,tak ráda se k vám přidávám.Je mi 21 a s manželem jsme se při poslední MS v říjnu rozhodli,že se pokusíme o miminko 🙂

krpcek
3. jan 2010

nepiste tolko, ved to nestiham citat. 😀

cipsinka
3. jan 2010

dobre krpcek uz sa skludnime 😉 😉 😉 😉 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝

dandelion
4. jan 2010

čauky děfčata, budu ráda mohu-li se přidat 🙂 😉 je mi jednadvacet a snažíme se s manžou druhý měsíc o první miminko.. 🙂 dneska jsem 23DC, takže už se to pomaličku blíží.. 🙂 a co vy, jak jste na tom? nějak se mi nechce těch 354 stránek dočítat :P :D

cipsinka
6. jan 2010

ahojte krasavice,

my tu v IRL mame sneznu katastrofu 😲 😲 😲 😲 😲 😲 .Z roboty nas pustili o dve hodiny skor kvoli snehu 😕 😕 😕 😅 😅 😅 ,po ceste domov poodstavovane pri ceste autobusy,auta a cestovala som nieco cez dve hodiny 😖 😖 😖 😖 😖 ,ale chvalabozku,ze som vobec docestovala zastavku pred mojou zastavkou zastavil a povedal,ze dalej nepokracuje,ze su zapchy a,ze sa stoji len na jednom mieste,ze maju vsetci vystupit 😕 😕 😕 😕 😕 ,chvala Panu BOhu,ze to bolo uz nedaleko mojho domu inak neviem co by som robila 😕 😕 😕 😕 A co bude zajtra absolutne netusim,ci vobec nieco pojde ci ako sa vobec dostanem do prace a z prace ani nehovorim 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .A este aby ste si nahodou nemysleli,ze irlancikovia poznaju zimne gumy to ani nahodou 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,takze to tak aj vyzera 🙄 🙄 🙄 🙄

evitkamalicka
6. jan 2010

ahojte....my sme sa dnes boli s malym prvy raz sankovat, som si myslela ze bude plakat bo on sa vsetkeho noveho boji, ale velmi sa mu pacilo

cipsinka
6. jan 2010

ahoj Evit to je super,ze sa mu pacilo muselo to byt super 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
6. jan 2010

tak sa tesil a smial nahlas

mimusa4
7. jan 2010

evit takže aj ja sa budem s mojím vytešovať? ešte si to neviem predstaviť ale teším sa..a ako sa ti darí s bábom v brušku?
cipsi ci pána, gumy nemajú? a potom sú zaskočení že čo to? 😀 a ako si došla dnes, napíš... 😉

juj a Pf 2010 dievčence 😀

evitkamalicka
7. jan 2010

mimus inac sa mam dobre, dnes som bola v poradni, babatko pekne podrastlo, foto v albume

mimusa4
7. jan 2010

a takto vyzerá mojo bábätko

https://www.youtube.com/watch?v=Zb5ypML_zWM
mimusa4
7. jan 2010

evit tehu je asi to najkrajšie, ako aj potom, len je to už o inom 😉

cipsinka
7. jan 2010

ahojky,

mimuska dakujem za opytanie,dnes to bola pohodicka kedze vela ludi bolo domka,tak boli prazdne autobu.len trosku meskali ale to je zanedbatelne 😉 😉 😉 😉 oproti vcerajsku 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 .

Mimuska maly je prekrasny a straaasne podrastol 😵 😵 😵 😵 .

Evit aj vy krasne rastiete 😵 😵 😵

mimusa4
7. jan 2010

cipsi už si tuuu ja že či nebudeš niekde v závejoch 😀 😀 ale dobro došli 😀

cipsinka
8. jan 2010

ahojky,

hlasim sa z prace 😉 😉 ,o hodku koncime 🙂 🙂 .

Mimus no nastastie som vcera prisla dost rychlo,takze zaveje sa nekonali,mozno na buduci tyzden 😨 😨 🤐 🤐

dicinka1
10. jan 2010

ahojte..tam všetkym v tejto teme želam vela zdravia,štastia....a aby ten rok 2010 bol lepsi nez ten predosli... 😵

a hlavne želamn fazulky do bruska 🙂

petulienka21
10. jan 2010

ahojte babky uz skor som vam pisala ze mi meska a ze brala som tabletky na vyvolanie a stale nic a predstavte si cakame babo,ja testom neverim robila som a mne ukazal ze nie som po 10 dnoch,ked mi meskala.

dicinka1
10. jan 2010

ajoj petulienka..mozno si otehotnela neskor..to zn. ze test ti to este nevedel ukazat..kjed si este nebola tehotna... 😉 a inac gratulujem 😵 😵 😵

prettybaby
11. jan 2010

vsetko dobre do noveho roku prajeme aj my s Raduškom🙂

misha666
13. jan 2010

😕 posuvam 😝

prettybaby
15. jan 2010

aj ja skusim.-)

evitkamalicka
15. jan 2010

haloooooo

duratlicka__2
15. jan 2010

Petulienka, blahozelam🙂 To je super🙂

cipsinka
15. jan 2010

ahojte 🙂,

ako sa mate??Kooonecne tu mame piatocek 😵 😵 😵 Zajtra sa bude len oddychovat 🙂