Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

riana12
23. aug 2010

@evitkamalicka tak to je super 😵

janka_a
23. aug 2010

@nelynka vela je toho na mna.. nic nestiham.. takze uz som pomotana uplne

nathali
23. aug 2010

ahoj baby
no naposledy jak som tu bola tak som musla hned utekat prec lebo sme isli k svokre robit okna takze super vikend troska pracovny ale vecer sme si to vynahradili na grilovacke 🙂
ria no novinky az tak toho teraz nemam uvidime za par tyzdnov lebo jak som dobrala clostil tak mi dali inekciu pregnylu a teraz cakame ci sa podarilo

riana12
23. aug 2010

@nathali no obcas je nutne aj cez vikend popracovat... 🤐

mna dneska nejak krize bolia... nadranom sa mi zle spalo...

nathali
23. aug 2010

@riana12 hej hej pracovat treba a hlavne ked chceme dostavat dom a tiez izby tie co sa robili bude nasa spalna a detska zvysok treba dorobit

riana12
23. aug 2010

@nathali a treba vam toho este vela dokoncovat?

zuzu4444
23. aug 2010

ahojte tak ako?

riana12
23. aug 2010

@zuzu4444 ahoj 🙂 no celkom sa to da a ty ako?

zuzu4444
23. aug 2010

@riana12 tiez sa da, sme mali u nas cez vikend jarmok a vseljake programy takze dobry vikend, uz zaznacujem BT do grafu 🙂

riana12
23. aug 2010

@zuzu4444 tak to ste mali super 🙂 aj si si nieco pre potesenie kupila?

ja si idem urobit kavu, taku dobru mlieckovu... sice som teraz otapena, ako mechom prastena a po kave to bude este horsie, ale neodolam 😅
vcera mi sla strasne na chut taka kava, ale nebolo mlieko a este som aj mala velikansku chut na zrmzku, len to som bola leniva ist von 😅
nanuk dneska bol, teraz dame kavu 😀

riana12
23. aug 2010

@zuzu4444 a ukaz grafik 😉 staci mi len do IP adreska... ja budem priebezne nakukat, som tvor zvedavy 😅 😅

zuzu4444
23. aug 2010

@riana12 nooo kupila az turecky med 🙂

jeeej ja kavu vobec nepijem, aj by sa mi veru zisla, lebo mavam dost nizky tlak, ja som tutuo noc nemohla spat, lebo je spln obcas to akosi na mna vplyva 🙂

ivettka74
23. aug 2010

Ahojte zienky, zaregistrovala som sa sem minuly tyzden, nakolko sa s priatelom snazime o babo....pred tyzdnom som si urobila tehot.test, ktory vysiel pozit. pricom ta jedna ciarka na nom bola skutocne velmi slabo viditelna...tak som si urobila o dva dni druhy test kde bola ta ciarka este o cosi slabsia, ale bola tam....no v ten den som zacala spinit a do vecera som dostala ms... :o(( mam pocit ze som bola tehu, kedze aj moje prsia mi dost narastli...kedze mam ms, nemozem ist este k Dr. ale hned ako mi skonci urcite pojdem....Len by som sa vas chcela opytat ci ste sa uz s niecim takym niekedy stretli, ci mohlo ist naozaj o potrat.....Velmi rada sa pridam do tohoto fora k vam "Snazilkam" aby sme sa mohli vzajomne povzbudzovat a davat rady...dakujem za kazdu jednu odpoved.. drzkajte sa

riana12
23. aug 2010

@zuzu4444 no ja mam kavu len ako maskrtku... a musi byt s mliekom pol na pol, inaciu nepijem 😀

no ja som dneska dolamana, nadranom mlady bol tak divne pokruteny a kedze sme spali len na posteli pre jedneho a ja som nemala ani energiu ho podrngat, aby sa napravil, tak si to odniesli moje krize a troska aj medzi lopatkami mam stuhnute 😅

mne sa asi 3-4 tyzdne dozadu stalo, ze jeden vecer som zevraj normalne vyhanala brasku z izby, pritom ja si to nepamatam... a dalsiu noc som zevraj mladeho uprostred noci zobudila a zhanala flasu s coca-colou, co som mala pri posteli odlozenu... na to si tiez nespominam 😅 musel na mna nejak mesiac posobit 🙄

inak, no nemusis kavu pit, mozes aj nejaku pepsi, kolu... a ak to nie, tak tusim taky kofeinovy caj je yerba mate... 🙂

riana12
23. aug 2010

@ivettka74 ahoj, no mohla si byt tehu, ale embryjko sa nedokazalo asi udrzat... 😔
ved pockaj do konca MS, skus testik alebo chod k dokimu na krv...
vela tehu hned na zaciatku skonci takto... 😔

zuzu4444
23. aug 2010

@riana12 jeeej to muselo byt zlate s tou flasou od coly aj to s tym braskom. 🙂
IP ti prisla?
@ivettka74 veru rina ama pravdu, ja som takto isto dopadlo pred dvomi mesiacmi, presne tvoj pripad

riana12
23. aug 2010

@zuzu4444 no a ja som sa ale ako "blbě" citila a mlady mal so mna ohromnu srandu 😀 s tym braskom by som to este prezrela, ale to nocne budenie, to je uz na mna moc 😀 😀
a IP prisla 😉

zuzu4444
23. aug 2010

@riana12 🙂

riana12
23. aug 2010

@zuzu4444 😀

zuzu4444
23. aug 2010

@riana12 co sa vyskieras?

riana12
23. aug 2010

@zuzu4444 len taaaaak 😀

zuzu4444
23. aug 2010

@riana12 jaaaaj tak aj ja aby som nebola pozadu 😀

riana12
23. aug 2010

@zuzu4444 no pridaj ale este zo 5 smajlickov vyskerenych... nech uz to stoji za to 😀 😀 😀

zuzu4444
23. aug 2010

@riana12 len a len pre teba vyskereny smajlickovia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀....... cela rodinka

riana12
23. aug 2010

@zuzu4444 veeeeelka vdaka 😀 😀 😀 😉

zuzu4444
23. aug 2010

@riana12 to bola cela rodinka vyskerenych smajlov

ivettka74
23. aug 2010

@riana12 ja viem rius, ze to casto takto konci, ale dost sa bojim ci nebudem mat teraz problem otehotniet znovu a aky dlhy cas musim cakat kym sa budeme moct o nieco pokusat... :o(( je mi to strasne luto, ja viem ze niesom prva a ani posledna, ale strasne by som sa potrebovala o tom s niekym porozpravat, podelit sa o to....akoze priatel je v tomto super, ale predsa zeny su zeny vsakze : 🙂

riana12
23. aug 2010

@ivettka74 pozri sa na to takto... kebyze sa nesnazis byt tehu alebo sa na to az tak neupinas a nesledovala by si sa a hlavne by si netestovala, ani by si velmi tyzdnove meskanie nepostrehla... ani by si nevedela, ze si bola tehu, aj ked na kratky cas a teda by si sa ani nezamyslala, ci este budes moct byt tehu, ci nebudes mat v buducnosti problemy...
skus to brat takto, snad ti to pomoze troska a nebudes sa az tak velmi trapit... lebo aj psychicku pohodu treba 😉

ivettka74
23. aug 2010

@zuzu4444 takze si mala rovnake priznaky??? to mi je luto...a od vtedy ste sa pokusali ??? co ti povedal Dr. ??

riana12
23. aug 2010

babulky, dneska vecer tu uz nikto? 😕

ja som teraz neodolala a naladovala sa zmrzkou - najprv jahodova dren a potom vanilkovo-kavova zmrzka 😀