Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
1. mar 2009

fuuuuj....hehe...no...neviem, ja by som sa asi mojho takeho nedockala 😀 😀
ten ani na svadbe si nechcel dat 😀

cukrik580
1. mar 2009

on nepije voooobec, asi tak dvakrat za rok...a tento rok uz asi 7...aaaaaaa...zatial, kym nie je babo, nech si len da...ked si mysli , ze mu to pomoze....a kym nepije kazdy den, tak mi je to jedno...nech si da...sak jemu bude zle...ja som si svoje odpila na strednej...ach jo,,,kde su tie casy...teraz uz mi ani nechuti...to len obcas s kamoskou si dame fernetik jeden , dva...alebo v lete pivko so spritom a tak...to len tak pre chut...vcera som na oslave vypila dva fernety a to boli asi 0,3 to ani pol decak nebol...jeden ako pripitok a jeden ako kapurkovy 😀 😀 😝 😀

nelynka
1. mar 2009

nooo...ja by som mojmu mohla nukat nechce, a ja som len rada, ja neznesiem ked chlap pije a este ked pije tak ze sa ozre a je mu zle, tfuj! by som ho kopla na dvor k psovi do budy spat 😀 😀 😀 😀
ja som si odpila svoje na vyske, a stacilo mi toho pol roka...pre mna je uz aj fernet silny co som ho dakedy pila jak vodu 😀
ale pivko v lete si dam, jedno...dva..a viac mi uz enchuti

cukrik580
1. mar 2009

no aj ja tak nejak...podobne...no moj drahy to pri mne prvykrat takto prehnal...sa este nestalo..oni si trosku daju na zahriatie a idu peso do mesta...takze to vyprcha...pokecaju...no vcera ale nevydalo...kazdykrat kupuju viac a viac pijatiky...neviem naco im to je...sak pockaj, buduci tyzden to asi zatrhnem...

nelynka
1. mar 2009

heeh, ja som mala takeho byvaleho a ku koncu vztahu som ho poriadne ani nevidela, lebo stale len kamarati a ozran party...domov sa vracal vzdy rano ozraty ak prasa...neznasala som to! neznasam alkohol pri chlapovi..ako nepoviem, hej, ken ma narodky, alebo svadba, alebo mimco sa narodi, budiz ale nie ze to bude prehanat..pripit si ale nie sa ozrat..ja neviem, asi som jak stara tetka, ale ja to rposte nemozem 🙄

cukrik580
1. mar 2009

ale hej...ja to beriem...sak aj mna to sralo troska...ale potom som si spomenula, ze ako mu je teraz zle, tak nech trpi 😀 😀 😀 zatial nemam problem...ale ked mi to bude vadit, tak ja si svoje poviem.. 😅 😅 😅

cipsinka
1. mar 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

Rozoberate tu alkohol???No,tak my vidime alkohol mozno 4krat do roka aj to na narodeniny,silvester a popripade este nejaka oslavicka,ale inak eeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

cukrik580
1. mar 2009

no...sak aj ja...a dufam, ze uz coskoro ani to nie...to len draheho puberta zacala plieskat, teraz na stare kolena...teraz mu je zle...xixi

nelynka
1. mar 2009

tak dufam ze mojho nezacne este len hehe, ale tak dufam ze nie...

cukrik580
1. mar 2009

hadam nie

nelynka
1. mar 2009

ten by mal hned po chlebe 😀 😀 😀 😀

cukrik580
1. mar 2009

to by si ho nechala hladneho??? 😲 😲 😲 😲

cipsinka
1. mar 2009

aj ja sa obavam,ze teraz vobec nepije a ked bude mat 30 a rodinku,ze vtedy zacne 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,ale on mi tvrdi,ze nie 😅 😅 😅 😅

nelynka
1. mar 2009

cukrik vpohode..ked si nezasluzis nejes 😎

cipsi ked nepije teraz nebude pit vobec..ja sa u mojho toho bojim najmenej, ich otec ked bol mali chlastal jak duha, tak sa toho brania aby nedopadli ako on..

cukrik580
1. mar 2009

tak to mas dobre neli...aspon mas istotu...teda tu nemas nikdy, ale aspon trochu

nelynka
1. mar 2009

sak toto, ze tu nemas nikdy ale tak aspon nieco..aj sama mu nukam a nechce a vzdy ked mu kamarat pyta ked sme von tak kukne namna ci moze 😀 😀 😀

cukrik580
1. mar 2009

zlaty...ta poslucha...to je zaklad...dobre si si vychovalaaaa.. 😀

nelynka
1. mar 2009

no aspon v niecom poslucha, sak co mu ine ostava 😀 😀 😀 😀

cipsinka
1. mar 2009

nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
1. mar 2009

cipsi ta co uz no...xi 😀 😀
zaklad ma 🙂
sak vcera sme nic nekupili bo uz nebola akcoska a on dneska pise maila ze pojdeme inde pozriet hehe, silou mocou chce komodu pod gramce 😀

cukrik580
1. mar 2009

len mu daj...no henten moj este stale drichme...ach jo...ja uz mam aj navarene...som robila zeleninkovu slizikovu polievocku, skladane zemiaky a pre mna lazane..mnam...som z kazdeho uz okostovala...jaka som ja sikovna... 😵 😵 😝 😎 😎 😉

nelynka
1. mar 2009

veruu..ja som nestihla este ani popratat hehe..ale uz sa na tom pracuje 🙂 uz som zaramovala obrazok tak uz somr ada, len ho dakde zakvacit 🙂

cukrik580
1. mar 2009

no...ja chcem tiez komodu kupit...ale este to pocka...taku vacsiu by som chcela, ale to az ked budem tehu...babatkovi na vecicky potom...

nelynka
1. mar 2009

tak my hlavne pod gramce potrebujeme, nech sa uz rozlozia nech si mozme zahrat bo tams toja chudatka od vianoc v krabici...

cukrik580
1. mar 2009

do kelu...esteze hovoris...musim ist dat aj ja prat, nech mu to uschne do zajtra lebo ma obesi.. 😝

nelynka
1. mar 2009

veru, ja idem dat koberce prat potom..ale neponahla to, mam cas 😀 😀 😀

nelynka
1. mar 2009

a babetko uz ma svoj nabytok, alebo sa mu kupi nove...🙂) uvidime...ale asi mu poziciame nase stare komody a skrinu..alebo tie supneme do predsiene potom a jemu sa pokupi ked to bude katualne

cukrik580
1. mar 2009

jaj tak...tak to je ina vec potom...mala by sonm vymysliet daco s tymto nasim bytikom...este sme tu pol roka iba a uz sa mi nepaci ako to tu mame poukladane...asi daco povyhadzujem a premiestnim naabytok...asi...len kedy bude cas...xi 😀 😀 😀

cukrik580
1. mar 2009

no ja ani nemam cas...rozmyslam, ze co je dolezitejsie...ja uz mam do prace oprate, ja som macher...chudak majko.ô..asi pojde nahy... 😎 😎 😎

nelynka
1. mar 2009

cukrik my sme v domceku od 1.12.2008 a uz idem premalovavat obyvacku a spalnu hehe 🙂)))
chcem cervenu stenu do obyvacky a kamennu stenu oproti za obyvaciu stenu a do spalne dame tapetku ciernu kvietkavu potom..