Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zlato115
11. apr 2009

Ahojte, takže tu sa chodí pekne aj cez sviatky, ja tu vždy iba večer nakuknem, prečítam... máme tu rodičov, takže sa venujeme im, chodíme po Kladne a Prahe, takže nemám ani čas sem íst cez den... Tu je krásne počasie, taže sa flákame 😎... len pekne pridávajte fotečky velmi rada pozriem 😉 Takže vám prajem pekné sviatky 🙂

dicinka1
12. apr 2009

ajojte..prajem krasnu nedelu a dobru chuuuuuuuuuut 😉 😝 😵

nelynka
12. apr 2009

ahojte

mishulik len pekne papkajte aby ste rastli do krasy, malinka je zlatucka, uz sa tesim ked sa stretneme v KE a budem ju vidiet nazivo, uz idem pomalicky pripravovat draheho ze budeme mat stopku v banovciach pri Krasulke na chvilocku a v KE pojdem za tebou 😀 😀 😀 😀

mimus veru vegetila som, parada, krasne slniecko svieti aj dneska, uplne uzasen to je, akoby som bola u nas na slovensku, vsade stromy rozkvitnute, vtaciky, taka romantika.. 😀 😀 😀 😀

vecer sme boli za kamaratom, buduci tyzden ideme do CHomutova, tak sa uz taaaak tesim, jak sa zase vyblaznime a vytancujeme, straaaasne sa tesim 😀 😀 😀

dicinka, ty co, nevies spavat ze tu buntosisi uz o pol siestej? 😅

zlato len si to pekne uzivajte, Vcera sme sa pozastavovali, ze je uz Praha pekne vyhriata, vecer tam bola lahoda ist a prejst sa popri Vltave...

inak aj ja prajem kraaasnu Velk Noc..len sa velmi neprepakajte..Mne chybaju mamkine kolaciky ☹ ☹

berni
12. apr 2009

ahojte dievcence!

prajem vam krasnu pozehnanu Velku Noc 😵 😵 😵 😵

krpcek a tebe gratulujem k malinkej... urcite je krasna... tesim sa na fotky...

dicinka1
12. apr 2009

nely..nie,ja som bola svatit pasku..vy nechodite 😕

pipimiska
12. apr 2009

ahoj dicinka,ako sa ti dari?? 🙂

cukrik580
12. apr 2009

krpceeeeeeeek...gratulujeeem

jajajajaja
12. apr 2009

kocky toto co je som tu nebola aso pol roka a vidim ze babo tu je:D

nelynka
12. apr 2009

nie dici nechodime, to je co???? 🙄

evitkamalicka
12. apr 2009

ahoj kocky...pekne sviatky prajeme s Adamkom

berni
12. apr 2009

uz zajtra pondelok??? ☹
v utorok do roboty ... 😠 🙄 🙄 🙄 🙄

dicinka1
12. apr 2009

nely,to sa chodi s košikom rano pred kostol...a v tom košiku mas taky kolac,vola sa paska,mas tam hrudku robenu z vajec,maslo,sol...atd...a ked to knaz posvati tak sa rano z toho ranajkuje 😉

nelynka
13. apr 2009

dici ahaaa.to som este nevidela nikdy..
tu hrudku poznam, to robi manzel doma, syrek to vola 😀 😀

krasulka
13. apr 2009

Ahojte baby, ako ste prezili oblievacku?

Pozdravuje vas lovacka, je v nemocnici uz dva tyzdne ☹ ☹ ☹ a uz tam aj ostane az do porodu. Ma uz velmi skratene hrdlo a otvorena je ☹ tak jej to skusaju udrzat co najdlhsie a maly pojde von asi cisarskym. Drzte im palceky aby Filipko vydrzal vnutri apson do 34 tt, budem vas informovat ako sa drzia ☹ inak je nestastna z toho lebo ani telku tam nema na izbe ani nic,,,tak total nuda chudiatko ☹ ☹ Myslite na nich.

zlato115
13. apr 2009

Ahojte babule...

nely, aj my sme sa boli prechádzat v Prahe, je tam fakt príjemne... aj tu je fajn, celé Kladno rozohriate, a niekde aj rozkvitnuté 😎

Tak to ma mrzí z lov, ale určite všetko dobre dopadne... držím im palce a myslím na nich 😵

cipsinka
14. apr 2009

ahojky,

jooj chudatko Lov,ale hadam sa drobcek polepsi a nebude chciet ist este von 😉

zlato115
14. apr 2009

Ahoj cipsi, tak ako si sviatkovala??? 🙂

dicinka1
14. apr 2009

ajojte... 😉

zlato115
14. apr 2009

ahoj dici, ako sa dnes máte slečny 🙂

dicinka1
14. apr 2009

zlato..fajn....manzel mi teraz odisiel do prace a neviem kedy sa vrati...mozno az na konci aprila..a zse sme ostali same ☹

a este k tomu..doma velky brajgel po sviatkoch ☹

zlato115
14. apr 2009

tak ten brajgel si nevšímaj, to upraceš ked budeš mat nato náladu, to ti neutečie... no a manžel, treba sa nanho tešit, ked sa vráti, viem čo to je zostávat sama, ale treba si naplánovat každý den a utečie to neboj 🙂 a my ti tu tieš pomožeme, nech to prejde rýchlejšie 😀

dicinka1
14. apr 2009

tak to dufam,teraz mi volala svokra..ze potom zajde..ta musim ist popratat..bo si pomysli 😉 😝

zlato115
14. apr 2009

no tak to trošku zrovnaj, nech si má kam sadnút... alebo nech ti pomože 😉

cipsinka
14. apr 2009

ahojky zlato,nooo ja som sviatkovala asi tak,ze rano som dostala poharom vody od draheho a potom sme sli do shopping centra a konecne som si kupila gate na tu svadbu,lebo uz ma porazalo,ze som take nevedela zohnat,ale uz sa tesim uz mam vsetko 😵 😵 😵 😵

cipsinka
14. apr 2009

a od vcera neznasam nakupy,lietali sme pat hodin a nakoniec v poslednom obchode som ich nasla 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 a ty ako si sviatkovala???

mimusa4
14. apr 2009

ahojte, tak ako?
vidím že cipsi má nohavky, tak už môžeš ísť veseliť 😀

cipsinka
14. apr 2009

cauky mimus 😉 😉 😉 ,no Ti poviem konecne som nieco zohnala lebo uz to bolo na nervy 😒 😒 😒 😒 .Joooj ty uz mas 16tt,to ked pridem z dovolenky uz hadam aj budete vediet,ze ci budete mat dievcatko alebo chlapceka 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
14. apr 2009

dnes sa nam mozno aj krpcek ozve 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
14. apr 2009

no ešte to je 15tt, to len toto tak počíta dopredu, ale to nič...len aby sa ukázalo, že čo to je, lebo keď bude mať nožky pri sebe tak nebudem vedieť 😅 ...a to kedy máte prísť z dovolenky?
ja tiež čakám kedy sa krpcek ukáže, už chcem všetko vedieť, vidieť 😀

zlato115
14. apr 2009

cipsi, tak to je super, takže už len tancovat a oslavovat 😉
ja som sviatkovala s rodičmi a svokrovcami, prišli za nami, takže pohodička, prechádzky a tak 🙂 vyšibali ma tak decentne aby sa nepovedalo 😉