Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zlato115
14. apr 2009

hej, hej, s tou rodinou 😀 😀 😀

cipsinka
14. apr 2009

zlato nebudeme jej dvihat telefon 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 ,ved ona este aj teraz nam vola,ze ci mal moj Matulo rano ciapku(to este vtedy ked bolo chladnejsie)a,ze ci nosim pancuchy aby som neprechladla odspodu 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 ,ona je velmi starostliva a to ja moc nemusim 😅 😅 😅 😅

cipsinka
14. apr 2009

zlato no trosku som to poplietla ale vysomarili sme sa z toho 😀 😀 😀 😀 😀 a jasne urcite ked budeme byvat uz natrvalo na Orave,ze nebudeme v Irsku jasne,ze sa budeme s nimi castejsie stretavat,ved sesternica co byva nedaleko sa uz 5 rokov snazia o mimi a nic,teraz konecne otehotnela a v dec.potratila 😔 😔 😔 😔 😔 ,tak dufam,ze sa nam to podari spolu a budeme si davat rady 😵 😵 😵 😵

zlato115
14. apr 2009

cipsi, tak to ani ja až tak nemusím, to trochu prehána... 😅
jasné vysomárili, ved sa dohovoríme 😀 😀 😀 no to hej, len nech sa vám to podarí, držím palce 😉

cipsinka
14. apr 2009

zlato ano to ma normalne zabila s tym telefonatom,ale nastastie sa to uz viackrat neopakovalo,alebo ked sme tam a mama zacne nieco Matovi dirigovat on ju hned uzemni 😅 😅 😅 😅

zlato115
14. apr 2009

no ale asi sa to inak nedá, ked ho má stále za malinkého, nesamostatného chlapca, je to strašné, dúfam, že my také nebudeme 😉

cipsinka
14. apr 2009

no hadam take ozaj nebudem,ale tak zaaas to az tak strasne neprehane,niekedy sa nam aj tyzden a pol neozve 😕 😕 😕 a ked hej tak volame 10 sekund a uz no dobre pa,ale ked volame my to by vykecaaaaaaaaaaavala 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅 .No,Mato je najmladsi tak to mozno preto,ale ona vola aj jeho bratovi,ale tej jej teda pekne od srdca povie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Matulo je taky mierumilovnejsi tomu sa aj postazuje,co sa o jeho bratovi povedat neda 😀 😀 😀 😀

zlato115
14. apr 2009

no tak to je veselo u vás 😀 dobre moja idem ja už domeno, maj sa pekne a pekný večer prajem, papa 🙂

cipsinka
14. apr 2009

zlato aaaale nie taka normalna rodinka nicim vynimocna 😉 😉 😵 😵 😵 😵 pa aj tebe pekny vecer

krasuliak
autor
14. apr 2009

cauu cipsi kolko vam dosla ESB? mne 209 kua ☹ a som setril si myslim 😅 ale uz je lcnejsia od aprila uvidime next month

cipsinka
14. apr 2009

cau krasuliak,nam prisla 98ecok,ale my mame maly bytik 😉 😉 😉

dicinka1
14. apr 2009

co to vy tu preberate?aj ja cem vediet 😕 😝 😀 😀 😀

pipimiska
14. apr 2009

aj ja kcem vediet 🙂

dicinka,ako sa mame po sviatkoch??

dicinka1
14. apr 2009

pipimiska..avoooj..faaaaajn..len manzelik dnes odisiel do BA ☹ a zase som ostala sama(s bruškom)robim poriadky..este aj teraz..lebo cez den som aj spala..musim si trosku schrupnut kazdy dnik poobede..tehotenstvo ma akosi vycerpava 😉

pipimiska
14. apr 2009

nehovor...ze vycerpana? 😉 ..aj ja kcem byt vycerpana 😝 😀 😀
manzlel tam asi pracuje ze??ako casto je prec? 😕

dicinka1
14. apr 2009

manzel tam pracuje,ano..tak na 14 dni chodi..cca..podla toho kolko maju ton vyviazane.. ☹ a 5 dni je doma... ☹

babo akoby zo mna bralo energiu ,alebo co 😠 😉

pipimiska
14. apr 2009

dicinka,velky den D sa blizi,uz vydrzis 🙂
..preco nejdete zit do blavy,ked tam ma pracu..ste nerozmyslali nad tym?..drzi vas tu nieco??ak sa smiem pytat 😅

dicinka1
14. apr 2009

pipimiska..on robi manualne..na stavbe..a nemalo by vyznam sa tam stahovat...pretoze roboty maju teraz pomenej..ale stale je...a byty tam su nehorazne drahe...a do podnajmu ist byvat nechcem...lebo by to nebolo moje...a v blave nemam nikoho...od rodiny by sme boli...od priatelov..atd.. ☹
manzel tam pracuje necely rok..a za ten cas 2 krat boli doma skoro mesiac...korunky treba..hlavne teraz..a pri nasich splatkach ☹

pipimiska
14. apr 2009

jasne,chapem dovod preco to riesite tak,len ked si pomyslim,ze by sme tak museli mi,bolo by mi smutno..
ale potom by som si pomyslela,ved je to len nacas,nebude tak navzdy 😉

krpcek
15. apr 2009

ahojte, tak vcera sme prisli domov, ale nic som nestihla.

dakujeme za gratulacie. 🙂

musim ist zobudit malu, tak sa ozvem neskor poobede. pa

dicinka1
15. apr 2009

krpcek vitaj doma...teda vitajte 😀 😵 😵 😵 😵

zlato115
15. apr 2009

krpček, ahoooj, to je super, že ste domenka spolu 😉

dicinka1
15. apr 2009

krpcek...hod nejaky fotky..nech vidime malu SABINKU 😵 😵 😵 😵 ju nejako skryvas 😉

nelynka
15. apr 2009

ahokte

krpculik hod fotkyyyy..ja som uz tiez poriadne zvedavaaaa 😉

krpcek
15. apr 2009

baby zatial len jedna, lebo muz si zobral fotak do roboty. neskor dam dalsie.

dicinka1
15. apr 2009

krpcek jaka je zlata..take krasne licka ma 😵

zlato115
15. apr 2009

krpcek, ešte raz gratulujem jenádherná, prajem vela zdravia a nech pekne rastie... 🙂

nelynka
15. apr 2009

krpcek ta je uuplne naaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cipsinka
15. apr 2009

jeeej akurat som prisla ku PC a pozeram,ze mame foteckuuu,joooooooj je naaaadhernaaaaa a tie liiicka,juuuuuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zlato115
15. apr 2009

ahojky cipsi, no veru malinký krpček je na zjedenie, je nádherná 😵 😵 😵