Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
20. apr 2009

vidis mimus ako si si ho zapamatala a my z toho robime takee halooooooooooooooooo,lenze vies my s Matulom takto rodinu vidime iba na takychto oslavach,to samoska neratam jeho brata,mamu a babku ale jeho tetky a taaak a to tak klebetnice aaaaaale ved to poznaaaas sa tvaria ako sa na nas tesia a hned budu ohovaracky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
20. apr 2009

mimus ty ides rovno k veci,ze penis alebo vagiina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa narehotala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
20. apr 2009

mimi hej viem viem 😀 😀 😀 😀
booze ze 17tt hehe 😀 😀 😀

cispi ja stale neviem o com je rec, o nejakom saku a svadbe ale co s tym sakom to neviem, prosim o vysvetlenie 🙄

mimusa4
20. apr 2009

ta čo si čakala, čo majú robiť v ich veku, to len samé kvaaak kvaak

dicinka1
20. apr 2009

nely,no ja mam taky isty problem..ja moju marodku ani nevidim...vsetko mi stahuju za hypo 😉 tak preto..a mi ju mame zo stavebnej ..a ta ma byt vyplatena 15-teho ☹

berni
20. apr 2009

aj ja sa tesim ze som vas tu stihla vsetky....

mimus a vieme uz co to bude ci mala susulka alebo susulik 😀

cipsus perfis fotka!!! a vyrehotana som preto lebo uz nevladzem 😀 😅

mimusa4
20. apr 2009

😀 😀

a berni kde si???? 😲 ts to je drzosť 😝

mimusa4
20. apr 2009

jáj tu si moje čokoládové 🙂

nelynka
20. apr 2009

tak my ju mame z banky, a mame tam nejake peniazky ale len asi 11 000 a nam tahaju 14 500 tak potrebujeme dolozit z mojej podpory, len dufam ze stihne prist inak bude los problemos, lebo okrem toho tento mesiac nevyplatime asi nic ine 😔

mimi ja si myslim ze susulka, vsetky tu maju dievcatka, budes mat aj ty 😀 😀 😀

cipsinka
20. apr 2009

nelus ide o to,ze moj drahy nebude mat na bratovej svadbe sako a ked sme to povedali jeho mame tak bolo haloooooooo 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,ale bude mat normalne pasikave gate,ciernu koselu,opasok a fialovu kravatu,cize bude smrncovnyy,len si nedava sako lebo nema a ani nechce lebo bude horuco,tak to je moja dilema dna,ze ci to je takyy ,,trapas,, 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ,ze ci iba my s drahym sme taki zaostalii 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
20. apr 2009

nely aj ja som dnes mrkla na jednu a že koľko má tt? bola som prekvapená, tak som potom mrkla na moje, že koľko 😅

nelynka
20. apr 2009

cipsi a idete priamo na svadbu alebo len gratulovat alebo ako?

cipsinka
20. apr 2009

bernus dik za foto 😉 😉 😉 😉

co budete mat vsetky dievcatka???a mne uz nevyjde ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
20. apr 2009

mimiiii len nech rastie, xixi, v lete ked prideme dame zase stretko na pivku setky ako predtym...nech nalapem nejake bacili zase 😉

nelynka
20. apr 2009

cipi aj tebe vyjde, setky co tu chodime budeme mat dievcatka, uvidis 😉

nelynka
20. apr 2009

aj pretusik bude mat dievcatko, sa stavim 😀

cipsinka
20. apr 2009

nely nie ideme normalne na svadbu,ved to je jeho brat 😀 😉 😉 😉

mimusa4
20. apr 2009

cipsi to je asi národný zvyk, a ako prišla zmena storočia, tak treba zmeniť aj toto, ak sa mohlo zmeniť z SK na €, tak čo by aj nie to že sako netreba 😉

cipsinka
20. apr 2009

mimus ale vela ludi mi hovorilo,ze nemalo sako a taaaaaaaaa mna by to ani nenapadlo nieco take riesit ci ano alebo nie sako ale to len svokra haluziii,ved Matulo je mlady tak co 😉 😉 😉 😉 😉

mimusa4
20. apr 2009

ten mesiac počkáme a uvidíme čo to bude, keď ja ani už neviem čo chcem 😕

nelynka
20. apr 2009

jaaaaaaj 😅 😅 citam medzi riadkami..
hm..no neviem no...hm..
ako my ideme tiez v lete kamaratovi na svadbu a teda moj drahy sako normalne bude mat a vyzera to tak ze koselu s dlhym rukavom, aspon na obrad, potom si sako moze dat vklude dole.. 😀 😀 😀

cipsinka
20. apr 2009

a ake mena sa Ti pacia mimi daj nejake do eteru a nepovedz,ze ich je vela aspon daco nam napis 😅 😅 😅 😅 😅

berni
20. apr 2009

ja som si musela precitat co ste tu popisali, lebo uz som sa opytala tu istu otazku, no strasne

mimusa4
20. apr 2009

hej a chudák bude mať fleky pod pazuchamy, bo v teplote treba mať aj tielko aj košelu aj vestu a aj sako, ta čo im šibe???

berni
20. apr 2009

cipsus kedze nebude zenich podla mna by mohol byt bez saka 😉

mimusa4
20. apr 2009

a čo si sa pýtala berni? ja nič nevidím, či to bolo kedy??

nelynka
20. apr 2009

mimi a naco tielko? to nemal moj ani na svadbe a vesta nie je podmienka, ako ani kravata...
teraz sa vydavala kamoska a jej drahy-zenich, mal oranzovu koselu a nemal ani kravatu ani vestu..ale ako uprimne, vyzeralo to otrasne bez kravaty, aspon tu mohol prekusnut aspon na obrade

cipsinka
20. apr 2009

a kde to sako zozeniem hmmmmmmmmm??Ked gate sme kupovali zvlast a v tom obchode saka nemali 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a ma cieren paskave gate a hadam mu k tomu nedam cisto cierne sako,ved bude ako z cirkusu 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
20. apr 2009

cipsi, vyfot a daj do albumu ake gate, skorej ti budeme vediet poradit, ale pokial nie je zenich, ani svedok ani nic podobne, myslim ze na jednom saku nezalezi

mimusa4
20. apr 2009

keď ja nemám žiadne menááááá ☹ ☹ ☹ stále nejaké iné myslím,nie je nič stále ☹