Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
16. júl 2009

neverím keby sa šlo k obvoďákovi a povedalo sa čo je vo veci žeby nenapísal doporučenku..

berni
16. júl 2009

holky musim koncit mam doma manzelika, prekvapil ma, nemam upratane vsade bordel tak som az zbledla ked dosiel 😀 😀 😀 😀 😀 ale v poho....

nelus drzim ti palceky aby sa to dajak zmenilo

holky som rada ze som s vami pokecala, urcite este pridem.... posielam vam cmuciky papapa

nelynka
16. júl 2009

mimi nenapisal...
uz som sa na toto pytala...

cipsinka
16. júl 2009

tak v kazdom vztahu su urcite nezhody ved vztah 100%tny neexistuje to je jasne,ze aj my mame sem tam nejaku vymenu nazorov ale vsetko vyriesime a ide sa dalej 😉 😉 😉 😉

mimusa4
16. júl 2009

čaw bern

nelynka
16. júl 2009

bernusik tak papa, pekny zvysok dna...

mimusa4
16. júl 2009

tak to je potom riadna hovadina ak dr. nedá

cipsinka
16. júl 2009

pa bernusik a ozvy sa aj ked len IP ale ozvy 😵 😵 😵 😵

cipsinka
16. júl 2009

no baby uz mam len 10 minuten do prestavky tak idem na WC a tvarit sa,ze pracujem cmuuuuk a vecer sa mozno zastaviiim 😉 😉 😉

mimusa4
16. júl 2009

tak máme asi rozchod, že potom večer? tak uvidíme 😉

nelynka
16. júl 2009

mimi pisem ti, musi to byt na zaklade neuspesnej liecby, taky je postup...cize stary uz je lieceny tak ked tam v septembri pojdeme tak si to mozem vyziadat..
ale aj tak vies..ja to mozem chciet ked on mi tam odmietne ist...a nie je maly chlapec ze ho chytim za ruku a idem

nelynka
16. júl 2009

tak idem aj ja, berem hafana a ideme k vode..tak vecer papa

mimusa4
16. júl 2009

pekný zbytok dňa, u nás krásne prší, luft je s nami...

mimusa4
16. júl 2009

Už je večeeeer 🙂 príde niekto? chviľ počkám.. 😕

nelynka
16. júl 2009

mimu uz tu asi nie si, ja som musela odbehnut stareho ostrihat nechat a rozmenit euraky do tesca 😀

krpcek
16. júl 2009

ahojte. 🙂 🙂 🙂

prisla som vas len pozdravit .. . vobec nemam na kona cas. . . mala si vymyslela, ze by sa jej pacilo sa cely den len nosit. 😠 no a tieto tepla . .vobec sa jej nechce spat . . len by sa nosila, potom je cela spotena, vsade ma potnicky . . .tak sa ju snazim co najmenej nosit, ale to zase reveeeee. .. .takze od rana do vecera kolotoc. uz nech zacne chodit, alebo nech ma uz 18-nast a nech si najde frajera, 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
16. júl 2009

ahoj krpculik, no pocitaj v dnesnej dobe ze uz tak v 12ke si zacne chlapov tahat domov 😀 😀 😀
a ked zacne behat to este len pockaj, to budes mat nahanacky 🙂
nejaky povrazok treba kupit a pripnut na malu xixi 😀 😀

cipsinka
16. júl 2009

krpcek potm Ti poslem voditko na deti to tu irky bezne tak nosia deti ako psiky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misha666
17. júl 2009

ahojte ...prisla som Vas len kuk, mame sa fajn mala je dobrucka (klop, klop) . vcera sme boli u svokry a ma taaaaaak nasrala, uz som jej milion krat povedala nech ju nenosi ze ja ju skoro vobec nenosim ze cchem aby sa pekne hrala sama a ona ju len nosila a nosila a opat som jej povedala nech ju nenosi a nosila ju aj tak, uz som myslela ze vybuchnem tam, vrelo vo mne asi mi isla aj para z usi a ona videla ze som nasrata a aj tak ju nosila, jak keby mi to robila naschval , tak som od nej zobrala malu a hovorim ze musime ist lebo este ideme na jednu navstevu a isli sme prec 😠 😠 dnes tam ideme zase lebo v sobotu tam ideme na svadbu a to vezmem aj lehatko a bude v lehatku 🙂 a nedovolim jej aby ju vybrala 😀

nelynka
17. júl 2009

mishi tak vies, babka si chce malu rozmaznavat, ale zase mala by respektovat tvoju vychovu...
ja tiez budem dieta nosit co najmenej, nech si na to nezvyka a ako krpcekina tiez by sa len nosila a chuda krpcek pride o chrbat za chvilku 🙂

mimusa4
17. júl 2009

ahoj mishi..no taká svokra vie robiť radosť 😒 .. takže láska medzi vami prekvitá, .. ľúbiš ju jak koza nož 😅
už bývate v ke?

nelynka
17. júl 2009

ahoj mimi

mimusa4
17. júl 2009

tak mojo dúfam, bude pekne v postielke, len nech si nezvykne na ruky a kočík, že ho budem tam čičíkať 😅

nelynka
17. júl 2009

mimi obcas ho budes musiet aj v kociku cicikat neboj..a najlepsie bude ked ho naucis do kocara, vycapis na zahradu a nech ho vetrik cicika 😀

mimusa4
17. júl 2009

no to znie pekne, len aby potom aj chcel spať v postielke, lebo kočík v byte neviem kam dám ak bude robiť cirkus, naj vie čo je načo 😀

nelynka
17. júl 2009

ale sak lezat jak lezat preboha 😀

teraz ma nasrala suseda stara, jezibaba jedna...
pride si so psiskom ku plotu, nase sa idu pretrhnut od brechania, starej sa samozrejme nepaci ze bresu na jej skarede psisko a hned zacne na nich vrieskat ze ticho ticho..a ja vysla na okno, jej hovorim prosim vas pani nelozte mi s tym psom pred plot, a laskavo nevrieskajte po mojich psoch ticho..ticho si vireskajte po tom vasom ked nevie kde sa podiet ked ide clovek okolo..dakujem a tresla oknom, stara nechapala 😀 😀 😀

mimusa4
17. júl 2009

no to bolo dobré, určite ešte aj dudrala 😀

nelynka
17. júl 2009

ako inak, jak stara tetka, dudrala cely cas, ale nech si dudre..co ona co ma lozit nam k plotu so psom? ja jej tam lozim alebo co??
nech ide kade lahsie...

nelynka
17. júl 2009

este ich ona rozdrazdi a potom po nich skrieka ze ticho ticho...a co ma preboha ine pes robit? spievat jej ody alebo co?

mimusa4
17. júl 2009

😀 😀
nebuď nervná, j..kaj na ňu