Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mirip
25. jún 2010

ahojte dievčatá fíha aj tu to opať fičí, len nové babenky pribudly akurát nelynku poznám 😀 😉

a_n_d_u_l_i
25. jún 2010

@nelynka : většinou nemaj vepředu tolik látky a navíc to ani nejde, ptž funguje gravitace 😉 bych měla prsa až "po kolena"

nelynka
25. jún 2010

@mirip ahoj vitaj, dlho si tu nebola.. ako sa mate? mala poslucha?

@a_n_d_u_l_i tak uz pak nevim pomoci..jen chodi a zkouset..nebo si jednoduse kup tankini a mas vyreseno 😉

a_n_d_u_l_i
25. jún 2010

@nelynka: nechci vypadat jako nespokojenec, ale to mi taky nesedí ................... asi bude léto nahoře bez 😀

mirip
25. jún 2010

ahoj nely no pomaly, malá má pomaly osem a pol mesiaca zub ani jeden zato reční a pobehuje kol dokola okolo po obvode postielky aj xkrát za deň aj ked nohy sú ešte slabé a sa podlamujú nevzdáva sa a ruky udržia 😀
a ty? v pase nič ani tt ani snž. pauza?

nelynka
25. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tak hold nic jineho ti nezustava.. vzdyt mas co ukazovat 😀 😀 😀 😀

@mirip pauza uz je hodne dlho, hooooooooooodne dlho..ine problemy, vlastne stale tie iste, nezmenilo sa to..len zhorsilo

a_n_d_u_l_i
25. jún 2010

@nelynka: a počkej až budu těhotná, mám to po mamce a ta říkala, že měla osmičky a pořád jí teklo mlíko 😀

nelynka
25. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tak já na to čekat nebudu ale takovy prsa nikdy nikomu nezavidim, je to spiš trest jako štestí... 😕

a_n_d_u_l_i
25. jún 2010

@nelynka: je pravda, že mě to štve, ale nějak sem si zvykla na to, že mi nic nesedí a bolej mě záda................ kdo ví, třeba se to ani nestane

nelynka
25. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tak co ti jinýho zbývá než s zvyknout? 😀 😀
a co se nestane? jako mimino mysliš? a proč si to myslíš?

a_n_d_u_l_i
25. jún 2010

@nelynka: ještě by to šlo odstranit, ale dobrovolně bych do sebe asi řezat nenechala 🤐
já ti nevím, teďka se budu nechávat naočkovat proti té rakovině děložního čípku a za půl roku na to pozvolna vlítnem, nebudeme to ale hrotit......
Jsem teď v takové odvykací fázi, žádné cigarety, alkohol, nezdravý jídlo a mám z toho nějak pocuchaný nervy, ale lepší začít teď než později 😀

nelynka
25. jún 2010

@a_n_d_u_l_i ale prosim te, boze tohle uplen miluju..odvikacka.. ty cigara budiz ale obcas si vypit (ne opijet se) proc ne??
a nezdravi jidlo? kdo to kdy slisel?? to bych se nikdy nevzdala niceho co mam rada a ja vzdycky rikam, telo si samo rekne kdyz neco chce tim na co mas chut..

a_n_d_u_l_i
25. jún 2010

@nelynka: když už nic tak mi to alespoň ukáže jak mám silnou vůli........ chci mít aspoň ten pocit, že jsem udělal co můžu

nelynka
25. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tak pak držím prsty i u nohou...no fajčení je svinstvo, to tě plně podporuju..ale odnaučíš se to rychle, pokud nehulíš 20cigaret a více denně..a pití, je pravda že já jsem kdysi denně musela vypíta spoń panáka a tedkom je na mě silná už i griotka 🙂)

a_n_d_u_l_i
25. jún 2010

@nelynka: já jak sem si pročítala různé články o těhotenství a přípravě na těhotenství tak jsem přišla na to, že docela dost piju a kouřím, lahvinka vína večer a k tomu tak cca. 15 cigaret za den, vím že to moho být i horší, ale teď týden odolováma a docela to jde, jen mám pořád špatnou náladu a ta doufám brzo přejde 😉 ..................................... tak to já panáky nějak nemusím, z panáků leda tak vodku, nějaké sladké a nebo bylinky nemusím

nelynka
25. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tak to pak fakt hodne chlastáš 😀 😀 já bych vypila 2dcl vína a už se nehnu 😀 😀 😀

a_n_d_u_l_i
25. jún 2010

@nelynka: to já pila tak průběžně během celého večera 😀 ............................ takže to ani moc s člověkem nehne

nelynka
25. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tak semnou by to hnulo, ja uz nejsem zvykla.. a ani si zvyknout nechci, nejsem zstance alkoholu..

a_n_d_u_l_i
25. jún 2010

@nelynka: to je dobře.......... a co děláš takhle v pátek večer?

nelynka
25. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tak kdyz nejsem v praci tak vegetim..jak vidis, sedim pred pc a nouram tady..
sa po netu..
pojedu se vykoupat a pak do postele s knizkou nejakou nebo filmem..
ale jede Z pekla stetsi tak koukam jednym ockem 😀

a_n_d_u_l_i
25. jún 2010

@nelynka: mě tu jede Princezna ze mlejna, ale musím už jít, tak se měj pěkně a krásný víkend

nelynka
25. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tobě taky.. tak papa

pendolino
26. jún 2010

@anduli držím palce.nie som zastanca diét ale aj ja už 2 týždne abstinujem od vsetkeho čo sa dá.cigaretky(15 denne),sladké.pit som nepila.plus na to 4 litre vody denne a veľa zeleninky a poviem ti,cítim sa super aj zvonku aj zvnútra.teraz už síce aj nejaké to sladké,ale s mierou.tak držím palčeky.a k tým plavkám.ja mám vrch 70EE,a zvykla som si na to, že plavky a podprsenky kupujem len v obchodoch so spodným spadlom a tam majú vždy.a ked nemajú tak objednajú.a aj spodok sedí podľa obvodu.sice tam vždy nechám minimálne 20€,ale sú kvalitné.hádam som pomohla.

a_n_d_u_l_i
26. jún 2010

@pendolino: tak to se mi ještě nepovedlo, podrpsenky kupuju v triumphu, ale kdykoliv zajdu do nějakého jiného obchodu a zeptám se rovnou na číslo, tak nemaj na mě ani podprsenku ☹ asi chodím špatně ☹ ☹ ☹ ☹

zuzu4444
26. jún 2010

ahojte babule 🙂

riana12
26. jún 2010

@zuzu4444 ahoj, ako vikedujes?

zuzu4444
26. jún 2010

@riana12 ahoooojcek, celkom fajn, a ty?

riana12
26. jún 2010

@zuzu4444 ja sa nudiiiiim 😝

zuzu4444
26. jún 2010

@riana12 uz aj ja sa nudim 😎

riana12
26. jún 2010

@zuzu4444 uz nech je nedela 😎