Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
1. aug 2009

kukuk..
no akurát som si pozerala naše staré príspevky, aké boli pekné...koľko nás tu bolo a mali sme radosť zo všetkého..sem tam depka prišla, ale potom odišla..

cipsi kiež by si mala pravdu o veľkom prúde.. 🙂

pepppe1
1. aug 2009

ahojte babenky 😉 pekny dnik vam prajem

cipsinka
1. aug 2009

uffff uz sme domka,dovolenka vybrata a aj zapltena a o 26 dni mozme letieeeeeeeeeeeet 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Behali sme este po nakupoch no hotova sodova gomora a,ze ludia nemaju peniaze nemali sme kade chodit ale nakupili sme teda statocne,vsetko co sme potrebovali 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

krasulka
1. aug 2009

Cafte zienky moje tak ako?

cipsy a kam to idete? jooj ja dufam ze my sa na rok dostaneme na dovcu niekam k moru az nas krasuliak pozve 😀 😀 😀 😀 Inak baby dnes nehorane teplo je a dusno ja ledva dycham fuj. Nas tato dnes napustal nanovo bazen a mali ste vidiet malu co dokazovala ako sa tesila hihi, sranda ako miluje vodu. 🙂

Ja by som chcela ist na nakupy ke dpride Michal vsade uz teraz zacinaju vypredaje tak to sa oplatia aj botasky kupovat aj plno handier bude zlacnenych takze nech ijuuu vyypredaje.

cipsy, Ikeu mam rad aaj jam hlavn ekvoli tym vonavym prkotinam a mam z tade take lampy nocne nastenne tak elienky ale su zelene tak im hovorime zaby 😀

Aky ste mali den? Ja osm mala aj navstevu, kamoska ma za 3 tyzdne termin, uz riadne brusisko mala 😵 😵 😵 Inak kukam Desperada, mala uz spi mala toho tiez dost dnes hlavne to dusno 😒

krasulka
1. aug 2009

A co som tu sama? co vsetky zurujete?

cipsinka
2. aug 2009

dobre ranko,

ja som sa tu uz nedostala lebo sme zacali s drahym upratovat vsetky handry co sme nakupili 😀 😀 😀 😀 😀 a potom sme sli ku znamy,ze na pol hodinky a boli sme tam do pol jednej 😀 😀 😀 ale super bolo 😉 😉 😉 a ja tu este trosku pobudnem drahy este chrrrrrrr ja sa pojdem dat do poriadku a musime skocit este do mesta lebo vcera som si kupila dvojo rifli a musim ist jedny vymenit lebo su nechutne bedrove a vyzera to hrozne a to som si v obchode nevsimla tak bud mi vratia prasule a ak nie tak si ich vymenim za ine 😉 😉 😉 😉 .

Krasul na tvojom mieste by som pockala na nakupy kym prides sem do Dublinu,teraz su aj tu perfektne akcie ved vcera si matulo kupil asi 4 alebo 5 Puma triciek za super ceny 😉 😉 😉 😉 😉 😉 A aj rifle zo 65 ecok zlacnene na 27 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
2. aug 2009

nikde nikoho tak my vyrazame do mesta a potom autobusom do IKei 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
2. aug 2009

helouuuuu..kde ste ktooo?
včera nebolo kedy prísť bola som vonku a šli sme aj kus k vode ale až k večeru..mm si zaplával a ja som ho strážila na briežku..a o 22h som bola úplne mŕtva, to som už spala..
a dnes doma..vonku sa nedalo ísť straaašne teplo, luft nikde, no čo budem hovoriť, však viete aj samé 😝
zajtra poradňa, tak som rada, lebo mesiac som nevidela ako sa máme..
tak som kus popísala, možno niekto dôjde..počkám uvidím..

cipsinka
2. aug 2009

ahojteeeeeeeeee, 😉 😉 😉 😉

cipsinka
2. aug 2009

tak my chvala Panu Bohu taketo horucavy nemame asi by som umrela 😲 😲 😲 😲 😲 ked nemam nablizky more tak nenavidim taketo tropy ale na dovolenke to musi byt 😉 😉 😉 😉 .

Dnes dnik bol super boli sme v tej Ikei sme tam popozerali male vselicoooooooo a tooolko ludi,ze hruza sme sa riadne napraskali ja som uz ani nic odvtedy ani nic nejedla iba teraz som kolacik robila,kolegyna mi dala recept tak som sa hodinu trapila 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😀

krpcek
2. aug 2009

caute. 🙂

cipsinka
2. aug 2009

Ahoj Luci ako vikendujete??

mimusa4
2. aug 2009

ahoj cipsi aj krpcek 🙂
cipsi aj ja chcem koláčik 🙂
krpcek ako satánek? 😀

cipsinka
2. aug 2009

Boze ja som tak rada,ze mam zajtra volno po tomto vikende som riadne vycerpana 😅 😅 😅 😅

mimusa4
2. aug 2009

inak byť tak pri mori, hmmmm..to by bolo, a niekto ide za malú chvíľku

cipsinka
2. aug 2009

Mimus poslala by som Ti,drahy sa este teraz olizuje,bol fakt vyborny take ine cesto ako lekvarove satocky,ale nie listkove a fakt sa mi vydaril co som ani necakala 😅 😅 😅 😅

mimusa4
2. aug 2009

a čo si to robila že nevládzeš?

cipsinka
2. aug 2009

ak myslis nas tak ano za malinky chvilku uz ideme do raja 😵 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎

mimusa4
2. aug 2009

joj dala by som si hocjaký 😀

cipsinka
2. aug 2009

mimus cele dni na nohach vcera sme rano isli do mesta a lietali sme tam cely den a dnes detto 😉 😉 😉 😉 😝 😝 😝 😝 😝

mimusa4
2. aug 2009

hej hej, však ty si tu spievala, že o chviľ idete...sa tešíš čo? ani sa nečudujem..kam že to? egypt?

cipsinka
2. aug 2009

jo jo Egypt, Nubian Village 😵 😵 😵 😵 a mame v areali hned topogani tak drahemu viac netreba 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
2. aug 2009

ty zajtra na poradnu?? 😵 😵 😵 😵 😵 Tak potom daj vediet ako sa nam mate 😵 😵 😵

mimusa4
2. aug 2009

no mňa by ste na také nenahovorili, hoc môže to byť dzivé, ale ja neviem plávať ☹ ..len potápať 😀

cipsinka
2. aug 2009

ani ja nemam rada tie hluposti a drahy,ze musim a musim ist,ze to je sranda 😝 😝 😝 😝 😝 mozno pre neho ano ale pre mna isto nie 😖 😖 😖 😖 😖 😖

mimusa4
2. aug 2009

jo potom povim, že čo a ako, hoc tá dr. čo by som mala u nej rodiť povie viac..
a chcela by som vedieť plávať, ale mne to nejde, ani more ma nechce udržať a to nie som ani balvan 😒

cipsinka
2. aug 2009

A kde zmizla Luci?? 😕 😕 😕 😕 a ani Nely sa dnes neukazala 😕 😕 😕

mimusa4
2. aug 2009

nely som dnes nevidela, asi sa zabudla ešte na slniečku 😀
a krpcek hmmm. asi malá sa jej zobudila tak to vzdala s nami 😅

cipsinka
2. aug 2009

neviem,mna naucila plavat sesternica a to takym stylom,ze ako 9 rocnu ma slahla do dva a pol metrovej vody a bolo,nikdy nezabudnem na ten zazitok 🙄 🙄 🙄 🙄

mimusa4
2. aug 2009

ta díky za taký zážitok, asi by som vraždila v taký čas 😠 😠