Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
28. feb 2009

inak ahojky misi 🙂

cukrik580
28. feb 2009

cafko babenkyyyyyyyyyy...chalani idu zase popijat ako minuly tyzden,tak bude rusno

prettybaby
1. mar 2009

dobre ranko, len pozdravit som dosla a zapriat krasnu nedelu .-)

krasulka
1. mar 2009

Dobre ranko kocky, my mame hroznu noc za sebou, mala vobec nespala, stale na ciciku bola, nakoniec zaspala v mojej posteli na ciciku, tak som sa len bala aj pohnut aby som ju neprilahla...nech si pospi..potom sa zas zobudila, take kukadla 😕 😕 😕 na mna hladeli a mne klipkali oci 😀 😀 😀 😀

prettybaby
1. mar 2009

krasulka 🙂

krasulka
1. mar 2009

pretty ako sa mas? mna tu ide slahnut v tej nemocnici,mala ma stale zltacku...na nervy to je tu ☹

evitkamalicka
1. mar 2009

Ahojky kocky,
co noveho? my mame dnes 5 mesiacikov, ale to leti

krasulka
1. mar 2009

no teda evit, tak to teda ano! Akeho valibuka uz mas domka 🙂 🙂 🙂

prettybaby
1. mar 2009

ahoj evitka🙂 gratulujem🙂 dostala si mailik odomna v piatok?
krasulik, dnes super🙂

prettybaby
1. mar 2009

krasulik a kedy vas asi pustia?

evitkamalicka
1. mar 2009

prettynka hej dostala, len som este nejako nemala cas reagovat, vsak cez tyzden este popiseme co a ako

krasulik no valibuk to veru je, ma 7300g

prettybaby
1. mar 2009

jasne moja, napiseme 🙂

krasulka
1. mar 2009

pretty vobec neviem, mala ma stale vysoku tu hladinu bilirubinu to je ta ztackova hodnota, kazdy den jej beru krv, ma to byt 200 a pod 200 a vcera to mala 280, rano jej zas brali krv tak cakam na vysledky zas ci to trosku kleslo..

evit cooo? to sa uz asi narobis ked ho pestujes vsak?

evitkamalicka
1. mar 2009

no nic idem ranajkovat kym zazrak spinka, potom este nakuknem

evitkamalicka
1. mar 2009

krasulik no veru uz sa neda dlho ho nosit, lebo je to uz vaha

prettybaby
1. mar 2009

krasulik a michal ako?

krasulka
1. mar 2009

pretty michal dnes odlieta..radsej na to ani nemysliet ☹ ☹ ale mi tu nechava konecne kusok seba 😵 😵 co sa da mojkat 🙂 Inak vcera mi vyberali stichy, ty kokos som myslela ze ju odkopnem tu doktorku 😀 😀 😀

danielitka26
1. mar 2009

ahojte baby prajem vám krásnu nedelu 🙂

krasulka až slzy mi vybehli ked som si ťa prečítala :(( máš to ťažké moja..moc ťa obdivujem 😉

krasulka
1. mar 2009

ahoj dani, nejak to musime zvladnut, hlavne nech uz je mala v poriadku, nech uz sme doma, tu je to fakt o hubu..

nelynka
1. mar 2009

ahojte...

krasul, len aby ste sa rychlo dostali domokov..ja neznasam nemocnice, tak viem ako sa citis..
by som tak umrela od hladu, neznasam tu nemocnicnu stravu, je mi z toho na grc, len vidim ako to nosia v tych kovovych miskach tu, fuuuuuj!! 😠

ale malicka je kraasna..

dneska rano sa kamoske narodil chlapcek, Tomasko, 49cm, 2750g 😀 😀 😀

krasulka
1. mar 2009

nely ahojky, no presne a stale tu varia bravcovinu..fuj uz ani citit..ale nosia mi nasi jedlo a Michal nosieva dobroty..len teraz uz ide prec tak asi idem chudnut 😀 😀 😀 😀

nely, tak to ma kamoska za sebou, presne viem ako sa jej ulavilo..a pekne miery mal, take akurat 😉

danielitka26
1. mar 2009

veru krasul nech už ste domka ...

držte sa, malá je vlasatý anjelik . 😵 😵 😵 😵 ..kamrátka má tiež takú vlasaňu ale blonku práve dnes krstia ....narodila sa 7.1.2009 ked budem mať trošku času dám si ju do albumu

teraz odchádzam dovariť obedík zatial papa dievčatá

danielitka26
1. mar 2009

Dicinka sem teraz ani nenazrie sa poctivo venuje drahému 😉 😉 😉 😉

nelynka
1. mar 2009

krasul to ti nezavidim, fuj, ja neviem ako to zvladnem tam po porode...tu ale nastastie ked je vsetko Ok tak nechavaju len 2-3dni...tak haadam nejako zvladne, 😠

veru, joj tak som sa tesila..ked poslala rano sms...ason som muzika zobudila namiesto o pol piatej o pol siedmej do rpace..zaspal bo cumel do pol druhej do telky 😠 😠

cukrik580
1. mar 2009

ahoj babenky...co idete varit?lebo ja este stale nefiem...drahy je po vaaaaaaaaaaznej opici, tak ja si asi spravim lasagne, lebo to on nelubi...ale aj tak neviem ze s cim...xixi...

krasul uz aby ste boli doma...ti verim, ze je to tam o hubu...a drahy sa ti teraz kedy vrati...?

nelynka
1. mar 2009

ahoj cukrik, ja tiez neviem co uvarim...este mozno vymyslim, mam tam nejake mesko v mrazaku..

jak to ze ti vasi chlapi po takych opiciach sa vracaju domov? a vy ste kde boli babule??
moj mal aj narodky a len si na jazyk pustil pripitok..vsetko som za neho musela pit ja 😀 😀 😀

cukrik580
1. mar 2009

no mam aj ja masko...ale neviem...asi kuknem daco na nete...moj sa nevracal domov...bol cely cas doma... 😀 aj vracal doma... 😀 trosku to prehnali...ale sak kricat nebudem ani nic...mu je sraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne zle, tak to ma za trest...este ho kuchyna caka na upratanie...ani sa toho nedotknem...tak cakam, kedy sa zoabudi..xixi 😝

nelynka
1. mar 2009

haha jak ze doma??? to sa nejako bars doma rozbieha 😀

cukrik580
1. mar 2009

no mal tu kamaratov a pili a pili a pili a chceli ist na diskoteku...jeden to vzdal asi okolo polnoci a siel domov...majko moj pred druhov, tak nakoniec do mesta sli dvaja...aj to neviem, ci nesli domov...pili dva litre vodky a styri litre dzusu a este jedno straaaaaaaaaaaaasne sladke sampanske...z toho som si aj jja dala a jedno pivko...sme s maxinom len cumakovali na nich

danielitka26
1. mar 2009

krasul tá fotka s tatíkovou retiazkou je 100bodová 😀 😀 😀 je tam úžasná

a chúďatko aké je žltučké ...dúfam že jej to skoro prejde 😔 😉