Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

janka_a
3. júl 2010

@riana12 my v poslednom case myslime na buducnost az velmi 😔 pre pracu a povinnosti sme dokopy spolu poriadne neboli asi tak 3tyzdne..ale teraz je vikend konecne mam volno aj ja aj on tak snad si to uzijeme🙂

@zuzu4444 ja som tu ale az teraz 😉

janka_a
3. júl 2010

a prajem vam vsetkym prijemny vikend🙂 kedze ja sa tu cez vikend nedostanem..

riana12
3. júl 2010

@janka_a no treba si kazdy vecer, ked mate to volno, aj ked pracovne, spolu sadnut/lahnut a vychutnavat si jeden druheho 🙂

idem teraz mladeho aj brasku vytiahnut do obchodu, braskovi potrebujem nieco v potravinach kupit a ja nie a nie sa postavit a ist... dneska som dostala MS, takze je pre mna umenie tu nejak normalne fungovat... uz by sme mali davno nakupene, ale aj prezliekanie z pyzama do normalneho oblecenia my trvalo asi polhodinu 😅

janka_a
3. júl 2010

@riana12 ja lietam z jednej brigady do druhej vecer pridem zalahnem a spim 😒 a ked mam nahodne volno alebo naladu tak je v praci on.. akosi sme velmi zacali mysleit na buducnost a zabudli sme na pritomnost..

prajem prijemne nakupovanie🙂..

riana12
3. júl 2010

@janka_a urcite je to len kratkodoby stav, uvidis, zlepsi sa to 🙂
nakup urobeny, len par drobnosti sme kupili...

riana12
4. júl 2010

babulky, uz sa asi zblaznim... 😖 doobeda sla uz zo mna tmavocervena krv, tesila som sa, ze je to tu, ale zase mam sucho od poludnia... 😢 iba ma podbrusko na MS boli 😢

nelynka
4. júl 2010

ahojte

@riana12 toto neni dobre co ty mas,mas furt tie myomi?

@janka_a bud rada,ze idete prerabat,ja by som hned menila..mna to hrozne bavi..ja uz sa neviem dockat ked sa pustime do toho nasho na slovensku 🙂

@janka_a

riana12
4. júl 2010

@nelynka mala som zatial 2x potvrdenu cystu na vajecniku (jeden tesne pred poslednou MS), nie myom 😅
v utorok som dobrala ATB na streptokoka... dokimu som aj teraz v piatok dala vediet, ze len spinim a tak, nuz mam este pockat do stvrtka a potom mi da pravdepodobne vyvolavacku a este sa na mna pozrie...

nelynka
5. júl 2010

@riana12 a myom a cysta neni to iste nahodou??

riana12
5. júl 2010

@nelynka to su dve odlisne veci...

nelynka
5. júl 2010

hm a aky je v tom rozdiel potom?

janka_a
5. júl 2010

ahojte🙂
tak a je po predlzenom vikende a nastupuje dovolenka 😵 konecne bol jeden podareny uvolneny vikend.. len ten blby dazd ho pokazil 😒 uz len cakam kedy budem chora z kupania v studenej vode..

mimochodom s priatelom sme boli s jeho sefom v krcme.. a dal nam taky dost dobry napadik.. ze nam kupi bytik a kazdomesacne mu to bezurocne bude strhavat z platu.. neviem ale celkom podl amna dobry napad..
a tak sme pozerali.. a nasli sme jeden bytik.. zatial len na nete.. co povietE?
http://www.topreality.sk/predam-2izbtehlovy-byt...

janka_a
5. júl 2010

inac este som chcela.. neviete nahoden niektora co s opuchnutymi nohami? 😒 nechapem.. ale ja som odmalicka bola "horucomilna".. jednoducho som milovala dni kedy bolo horuco.. a teraz toto leto posledne tyzdne staci trochu dusnejsie a mne je zle, ledabolo sa udrzim na nohach ☹ a tak do seba lejem litre vody a nohy mam den odo dna viac a viac opuchnute ☹

nelynka
6. júl 2010

@janka_a a nie je to trochu trafene, ze sef vam kupi byt?? len tak? heh 😀 😀 😀 😀 😀
a hlavne asi ten sef nepremysla, ved co ked date vypoved? alebo vas vyhodi on? to ako vam vezme byt alebo ako?
alebo mu budete dlzit peniaze a v byte byvat? no neviem je to na hlavu podla mna 🙂
hlavne 900 000sk neni az tak malo..v dnesnej dobe..

s opuchnutymi nohami nemam problemy, ale kolegini sa to robi, ale my mame zase stojavu pracu, 12-13h na nohach, takze to je z toho...ale aj ma uz 50 rokov 😀 😀 😀 😀

tu je este aj dneska predlzeny vikend, my mame aj dnes nejaky sviatok, len mne to je prd platne lebo aj tak mam volno v robote... ale zase robim len stredu a stvrtok teraz takze sa tesimna vikendik, zase niekam vypadneme..

konecne v noci poprsalo, hned sa da lepsie dychat a lepsi vzduch je vonku..

riana12
6. júl 2010

@nelynka myom je nezhubny nador svaloviny... a cysta je napriklad neprasknuty folikul...

riana12
6. júl 2010

@janka_a skus nejake odvodnujuce caje pit... a popatrat, ci existuje aj nejaka mineralka, ktora proti zavodneniu a opuchom posobi...
co sa toho bytu tyka, tak ked uz by ste na to pristali, treba byt velmi opatrny, ako bude taka zmluva medzi zamestnavateom a tvojim muzom postavena... hlavne, co v pripade, ak by mal tvoj muz prist o pracu alebo by skrachoval zamestnavatel... aby sa nestalo, ze zo dna na den pridete o hlavu nad strechou a aj o peniaze...

riana12
6. júl 2010

pardoooon 😀 strechu nad hlavou som myslela 😅

nelynka
6. júl 2010

@riana12 tak konecne mam v tom jasno...co je co.. furt sa mi to plietlo.. 😀

riana12
6. júl 2010

@nelynka no tak je dobre v tom pripade 🙂

nelynka
6. júl 2010

@riana12 ako ti to ubieha v praci dneska?

riana12
6. júl 2010

@nelynka no celkom sa to da 🙂 este nieco cez 2 hodky a ide sa domov 😀 a ty ako? uzivas si volno? 🙂

janka_a
6. júl 2010

priatelov sef byva asi takych 15 domov od neho.. cize tam problem nie je.. ved ho videl od malicka vyrastat a z jeho otcom boli spoluziaci.. on len preto aby sme to mali bez urokove..

@riana12

@nelynka

janka_a
6. júl 2010

@riana12 pijem aj odvodnujuce caje a nic 😖 nohy opuchnute..

nelynka
6. júl 2010

@riana12 hej uzviam, nuda. prsi..nic ma nebavi uz ani ten internet kua..

@janka_a aj tak mi to pride trochu na hlavu.. ja uz na dobre veci neverim, preto mi to pride divne ze len tak vam niekto chce dat 900 000.. a ako to bude mat osetreje? sef bude majitel a potom ho prepise na vas? tomu by som ja neverila, nech je to aj moj otec s mamou, ja uz som si take veci zazila a neverim tomu a pokial nebudete mat zmluvu poriadne osetrenu nic nebrat, inak pekne naletite..
ved kolkokrat uz tu take bolo ze super radost a za par rokov skoncili bez strechy nad hlavou a urobila im to vlastna rodina..

riana12
6. júl 2010

@nelynka tu je to tak 50:50... dneska stihlo tak silno sprchnut uz 2x, na ten druhy aj pohrmelo, ale vzdy sa chvilu po dazdi rozjasnilo... este nech to vydrzi, kym pridem domov a nech sa potom robi co chce...

doma dneska prebehnem vysavacom po dome a uvidim, ci nezalahnem do postele... cez vikend som toho moc nenaspala, teraz som az moc unavena...

nelynka
6. júl 2010

@riana12 ty chodis od toho mladeho taka vystavena furt xixix 😀 😀 😀

riana12
6. júl 2010

@nelynka no to nie kvoli mlademu resp. to ze sme u nich 😀 my byvame teraz spolu aj cez tyzden kvoli jeho praci... ale nejaky blby vikend bol, nikdy som nemohla vecer zaspat, az neskoro v noci a potom som vzhladom na hodinu odkvecnutia dost skoro vstavala...

nelynka
6. júl 2010

@riana12 jaaaj taaaaak, blbe tlaky as

riana12
6. júl 2010

@nelynka nie tak tlaky... len sme sa o niecom vzdy bavili a ja som po takych debatach bola taka rozhodena, ze som nemohla hned len tak zaspat...

nelynka
6. júl 2010

@riana12 aha