Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zuzanockamt
2. aug 2010

@dadqa86 ked sa take nieco nahodou stane, tak hned sa robi docistenie a nie cakat, kym to same odide ... no neviem 😖

dadqa86
2. aug 2010

@zuzanockamt : Ja neviem prvy potrat som mala v 7tt a ten som mala samovolny som zacala v noci krvacat ☹ ,ale druhy som mala uz zamlknuty som ani nevedela ze nezije v 11tt ma dal prvy krat na sono a tam mi povedali ze srdiecko nezije ze preco ma neposlali skor ☹

nelynka
2. aug 2010

a mnoo je kde? 😀 😀

@dadqa86 je to celkom na hlavu, aj malicky kusok placenty moze sposobit strasne bolesti, moze ti zhnisat a kludne aj otravu krvi z toho dostat..
to by si spravny lekar nemal dovolit..
pytaj si spravu od gyndosa..ja si kazdu jednu okopirujem a az tak ju podavam dalej..
a skus mi zistit pls ten virus.. 😉

riana12
3. aug 2010

dobre ranko, babulky, ako sa mavate? 🙂

nelynka
3. aug 2010

@riana12 dobre ranko...
ja zase naprd vyspata, bo na totej posteli sa neda spat, tvrda jak skala, ta ma cele telo boli..
dneska na plane Michalovce a Zemplinska sirava trosku okuknut a pofotit, ked bude casu..
a hajde k mojim rodicom, tak si kusok aj od netu oddychnem 🙂)

riana12
3. aug 2010

@nelynka no mate dneska bohate plany 😉 tak si uzite vyletik a potom aj omrknem, dufam, nejake fotocky 😉 a co ta tu net net tyra, ze si chces od neho oddychnut? 😀 😅 ale vsak taky oddych nezaskodi nikdy 🙂

dadqa86
3. aug 2010

@nelynka : Mne to tiez neslo do hlavy ze somnou nic nerobili...Noo dam ti vediet sa spytam ked pojdem k doktorovi 🙂

nelynka
3. aug 2010

@riana12 netyra ale tak tam net neni, tak si kus oddychnem, bo potom ked je kus volno ta len za nim sedi..ale tam uz mam ine plany a ked zase dojdem do Ke ta len fotky budem nahadzovat 😀 😀 😀

@dadqa86 budem rada 😉

riana12
3. aug 2010

@nelynka no fajnovo 😀

dadqa86
3. aug 2010

@nelynka 😉 🙂

zuzu4444
3. aug 2010

@nelynka aj by sme sexikovali, ale sme spolu neboli, takze tento mesiac uz motyka nevystreli

riana12
3. aug 2010

@zuzu4444 ahoj 🙂 tak a mozeme zapocat dnesne rande 😀

zuzu4444
3. aug 2010

@riana12 ahoooj

riana12
3. aug 2010

@zuzu4444 no ako sa mavas dneska?

zuzu4444
3. aug 2010

@riana12 nooo sak dobre, u nas zacalo troska prsat a ovulka teda vcera bola urcite, lebo aj dnes bola BT uz zvysena inak ani nic a co ty? Uz si sa rozhodla s tym byvanim?

riana12
3. aug 2010

@zuzu4444 aj tuto troska v BA poprsalo... trocha sa mi z tej zmey pocasia mota hlava, ale to prejde 🙂
inac aj ja som uz po ovu, asi treti den 🙂 teda dufam, ze mi to teplota potvrdi... lebo chcem mat uz normalny cyklus...
trapi ma len bolest v podbrusku niekolko dni... som zvedava, co to zase bude, ak to neprejde do dalsej kontroly u dokiho...
no s tym akoze byvanim, lebo byvanie to nebude, ja to volam len prazdniny 😀, uvidim az troska neskor, ale urcite u priatela parkrat za mesiac zostanem aj cez tyzden 🙂

zuzu4444
3. aug 2010

a ta bolest podbruska nemoze byt spojena s tou ovulkou?

riana12
3. aug 2010

@zuzu4444 toto bude asi ineho charakteru... ked to zase bude streptokok, vystrie ma 😒

zuzu4444
3. aug 2010

@riana12 snad to nebude nic zle

riana12
3. aug 2010

@zuzu4444 neviem... snad nie... len musim nadtym dneska stale premyslat, lebo ma boli podbrusko od rana, ze to citim aj v pravom bedre... tam niekde... aj vcera som nieco podobne mala... preventivne som zacala aj s vit. C, co ak nahodou mechur, ale to by som mala aj problemy pri cikani a to nemam... za den vypijem min. 2,5l vody, dzusov, malinovky... 😒

zuzu4444
3. aug 2010

@riana12 ved uvidis ako sa to bude vyvyjat dalej a ked neprejde pojdes k dokimu

riana12
3. aug 2010

@zuzu4444 vsak jasne, doki to isti... len ked clovek je nervozny a hned chce vsetko vediet a nemoze ☹ 😀

zuzu4444
3. aug 2010

@riana12 to poznam aj ja som taka

riana12
3. aug 2010

@zuzu4444 no a uz si skusala to FF? 😀 😀

zuzu4444
3. aug 2010

@riana12 nie akasi som z toho debil, nova pozvanka mi neprisla od teba a do tej starej co si ma chcela zaregistrovat som sa zaregistroavala ale nemam paru ako uz ani neviem ake heslo som dala

riana12
3. aug 2010

@zuzu4444 no a vcera ti neprisiel mail s novym heslom? 😒

zuzu4444
3. aug 2010

@riana12 nie neprisiel mi

riana12
3. aug 2010

@zuzu4444 tak skus stranku www.mynfp.de
je to aj v anglictine 🙂

zuzu4444
3. aug 2010

neskusis ma tam zaregistrovat?

riana12
3. aug 2010

@zuzu4444 na to mynfp?