Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

lienka1304
30. aug 2010

ahojte... je normalne, ked ma uz 5-ty den po ovu boli vajecnik... este sa mi tto nestalo, ze by ma tak vkuse bolel.. a niekedy mam aj taky pocit, akoby mi uz kramy zacinali... zazili ste to?

dadqa86
30. aug 2010

@lienka1304 Ahoj....Ja som to zazila najcastejsie ma boli pravy vajecnik niekedy ma boli tesne pred kramamy alebo po nich niekedy ma tak boli ze nemozem mat ani pomer.....Mne doktor povedal ze mam zapal tak mi dal cipky.... 😒 tak neviem moznoze tebe sa blizia kramy a preto ta pobolieva 😒

dadqa86
30. aug 2010

A inak som zalozila novu temu tak ak budete mat chut a cas mozte popisat tema sa vola Kamosky z Kosic a Presova 😉

lienka1304
30. aug 2010

@dadqa86 no kramy dostavam presne na 28DC, niekedy plus jeden den.. ale po ovu ma prestal boliet... doktor mi robil aj vnutorny ultrazvuk a nenasiel ani cysty ani nic.. povedal, ze si to nemam vsimat... nemoze to byt uz tym, ze som otehotnela? snazime sa, len este je mi skoro si robit si test... ☹

dadqa86
30. aug 2010

@lienka1304 Noo moze to byt aj tim tehotenstvom tak este chvilu pockaj a sprav si test potom a ja ti bude drzat palce aby bol pozitiv 😵 😉 lebo ked mas vsetko v poriadku tak to moze byt tehu 🙂

nelynka
30. aug 2010

@dadqa86 no kazdy mame nejake problemy, niekto zdravotne, niekto psychicke, niekto rodinne a niekto financne.. a niekto vsetky naraz 😀 😀
mne to zistili ked som mala 10 rokov, cistou nahodou, ked som tyzden chodila do skoly s tym ze som zvracala rano a bolo mi zle a nic som nejedla..az raz v piatok som nedosla ani pred dom poriadne a vratila som sa s tym ze ideme k doktorke..a uz som si polezala tyzden v nemocnici..
a kym som bola na sk tak som chodila kazdeho pol roka na kontorlu na nefrologiu ale ked som prisla do cr tak ma doktorka este zdrbala ze co ju s tym otravujem ze to je normalne ze to ma kopec ludi..a ze to mam asi vrodene, ale pritom to nikto od nas z rodiny nemal..
az tento rok to zsitili aj strykovi..takze asi to je fakt vrodene..

nelynka
30. aug 2010

@lienka1304 je to normalne, telo zeny sa meni a hlavne ked sa zacne snazit o dieta, tak sa vsetko obracia na hlavu a to co bolo zauzivane sa meni naopak..
ja kym som neskusala snazilkovani tak som mala pravidelne kramy na 30dc, teraz mi to lieta hore dole, raz mam 25dc raz mam 35dc, raz ma po ovulke boli, raz to vobec necitim...takze vyckaj casu ako hus klasu

dadqa86
30. aug 2010

@nelynka Boooze lenze to je strasna bolest ja som myslela ze umrem... 😒 uz by som to nechcela zazit....som ledva dosla na zastavku tam som sa krutila na zastavke ako slahnuta dookola potom som sa krcila ludia na mna pozerali ako keby som bola postihnuta a este kym sa dotrepal autobus 😠 otras...aj to mi v nemocnici pichli injekciu do svalu a uvolnilo mi to hned ma aj cievkovali to som skoro infarlk dostala mi to robili prvy krat a mlada ucnica sa nevedela trafit mi tam vrrtala ako slepi do zastrcky 😠 😀 noo uzas som bola rada ked som prisla domou a lahala si 🙂

riana12
30. aug 2010

ahojte 🙂

dadqa86
30. aug 2010

@riana12 Ahojky 🙂

nelynka
30. aug 2010

@dadqa86 tak ja som mala len slabucke krce ale vracala som a bolomi na omdlenie, mna nastatsie kolika nechytila..ale ten pobyt v nemocnici bol strasny!

@riana12 ahoooook 😀

dadqa86
30. aug 2010

@nelynka Noo to ti verim ze bol strasny mna ani v nemocnici nechceli nechat co som kricala od bolesti 😀 ale som rada ze ma to uz preslo 🙂

riana12
30. aug 2010

ja zatial teda klop-klop na drevo, ze som zatial nemala nejake zavaznejsie zdravotne problemy... iba ma niekolko mesiacov boli permanentne v podbrusku, doki mi par veci nasiel, ktore som bud preliecila alebo to preslo same... ale to podbrusko boli stale, niekedy mierne, niekedy dost silno, skoro ako na MS... doki mi uz odkazal, ze to mam z vycerpania... nech si vybavim aspon 2 tyzdne volno a prestane to 🙄

riana12
30. aug 2010

@nelynka howk 😀

dadqa86
30. aug 2010

ahoook howk 😀 😀 mate dobre zdravenie 😀 😝

riana12
30. aug 2010

@dadqa86 nelynka asi preklepla, ale tak reku, nech je sranda, odpisem howk 😀 ako indiani 😀

dadqa86
30. aug 2010

@riana12 Noo presne aj ma to napadlo ze ako indiani 😀 😀 😀 😀 ale tak nevadi stava sa

zuzu4444
30. aug 2010

@nelynka to poznam co su zdravotne problemy z oblickami, pred 2 rokmi som mala v pravej oblicke kamene mocove a taka bolet ze az

nelynka
30. aug 2010

@riana12 aj mna obcas pobolieva ked mam stres alebo ma nieco poriadne serie, presne ako pobolieva ked ide ms..

@dadqa86 ta ja mam dost z tych doktorov a momentalne aj z uradnicok, by som ich setky do jedneho preplieskala, hlavne na dopravnom inspektorate bo to su take kravi tam ze az"!

dadqa86
30. aug 2010

@nelynka Nooo to ja neviem,ale ocividne ta nasrali a co sa stalo? 😕

nelynka
30. aug 2010

isiel manzel odhlasit auto co sme predali.. siel prvykrat a poslali ho do prdele ze potrebuje splnoocnenie od majitela.. tak sme volali kamaratovi a ten to hned posielal..
siel druhykrat, to bol po nocnej, tak ze to len skusi, tak siel poobede, a prisiel o 10 minut neskorsie ako bol limit pre vyber listkov s cislom, takze zase zbytocne..
tak siel dneska hned rano o 5h odchadzal z domu aby bol medzi prvymi..mal cislo 3.. o siedmej zacali uradovat papiere mu hned vzali ale samozrejme nesli im pc..takze tie nabehli o 11h, kedy si ho zavolali a povedali mu, ze ma smolu, ze musi ist auto prehlasit na novy prechodny pobyt a tak ho moze odhlasit az, takze zbytocna cesta do prahy a teraz musi utekat do kolina, bohvie ci ho vobec vezmu este heh

dadqa86
30. aug 2010

😨 no mna by porazilo od nervou asi....ja by som im tam narobila joooj mna vie toto neskutocne vytocit aj na irade prace ked cakam tak skor vezmu ciganky co len pridu otvoria dvere a ty tam stojis aj 3-hodiny a nic.....Ja im tam vzdy narobim bordel 😠

riana12
30. aug 2010

@nelynka no ja to mam stale, vkuse tie bolesti... aj ked som uplne vklude... samozrejme, zhorsuje sa mi to, ked sa hnevam...

no musi vas dobre porazat, ze furt ti muz chodi takto zbytocne hore dole... 😠

dadqa86
30. aug 2010

na urade som sa pomylila 😀 😀

nelynka
30. aug 2010

@dadqa86 ta skoda ze tam ne som ja bo by som jej povdala svoje..

@riana12 hej poraza, a hlavne, zbytocne vyhodene peniaze do vzduchu na benzin..

dadqa86
30. aug 2010

@nelynka Na nich treba nazjapat inak si budu brblat svoje...Oni su strasne nevystate 😠

riana12
30. aug 2010

@nelynka veru, iba co benzin prejazdi a nervov si narobi... ale to je tak na vsetkych uradoch... a kym tam bude taky system, aky je, tak si clovek nepomoze 😒

eveleninka
30. aug 2010

ahoj holky je mi 24 let a s přítelem se snažíme už 2 měsíce o miminko ale nějak to nejde..tyto stránky mi doporučila má nejlepší kamarádka která je taky navštěvuje a bude mít miminko už ted v říjnu tak jí tak už docela závidím...jak dlouho se snažíte vy??

zuzu4444
30. aug 2010

@eveleninka vytaj medzi nama
babule co porabate v takomto uprsanom studenom pocasi? tiez sa vam nic nechce ako mne? ja musim ist do mesta nieco povybavovat na urad tak sa mi nechce ze az

eveleninka
30. aug 2010

zuzu4444 :já sedím doma u počítače popijím čaj a na nohách mám teplé fusky jelikož mám pořád studené nožky 🙂 🙂