Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

dadqa86
1. sep 2010

@snehovavlocka Noo tak to mas fajne......Si imuuunna voci chorobam mozes byt rada 🙂

lienka1304
1. sep 2010

@luciaa86 fuu tak to ti nezavidim... ale aj ja mavam strasne bolestivu menstruaciu... asi to uz zacina byt vo vzduchu, ze kazda ju ma bolestivu... no tak dufam, ze nejako postupom casu na to prestanem mysliet... dneska sa mi to celkom dari.. poupratovala som cely dom, taze ani nebolo kedy.. 🙂 myslim, ze za taky mesiac to uz nebudem nejako vnimat... 🙂

janka_a
1. sep 2010

ahojte🙂 aky ste mali den??..
ja mam paru dni do mrchy ale vobec sa necitim ako pred nou ..ma porazi ak bude opet chodit ako sa jej bude chciet...

luciaa86
1. sep 2010

@lienka1304 no neboj urcite nato uz casom nebudes takto velmi mysliet 🙂 a vy sa uz kolko snazite??? my sme akurat dosli od coskoro svokry 🙂 zasa nas tak nabalila 😀

janka_a
1. sep 2010

@luciaa86 kym mas taku dobru svokru tak mozes byt rada🙂

luciaa86
1. sep 2010

@janka_a jani no mam chvalabohu ...co som mala predtym priatela s ktorym mam aj dieta tak jeho matka bol ciosty horor 😠 poviem pravdu NENAVIDIM JU DOTERAZ lebo vedela uplne pokazit aj chut niekomu zit na tomto svete...sak ked som sa rozisla s byvalim tak som jej vsetko povedala co ma za tie roky tazilo na srdci ...a ze ju vzivote nikdy nechcem vidiet...aj ked sa nou uz nezaoberam ale ked si nanu spomeniem vzdy ma to vie este vytocit riadne aka bola svina najvacsia na svete...ale tato moja uz coskoro oficialne svokra je upplne super uzasna 🙂 lepsiu si uz ani ozaj neviem predstavit...ja ju beriem ako moju druhu mamku 🙂

janka_a
1. sep 2010

@luciaa86 🙂 take svokry su najlepsie🙂 zivot je ovela lahsi ked ti ma kto pomoct poradit🙂

luciaa86
1. sep 2010

@janka_a ano presne tak 🙂

snehovavlocka
1. sep 2010

@dadqa86 voci chorobam mozno,ale vzdy ma clovek nejake slabiny

dadqa86
1. sep 2010

@snehovavlocka Sak jasne ze vzdy ma nejake slabiny 🙂

riana12
2. sep 2010

ahojte 🙂 snazila som sa docitat to tu od uorka vecera, sice toho nie je vela, ale u mna obsolutne 0 bodov 😝 😅

lienka1304
2. sep 2010

@luciaa86 no tak my sa nachadzame len v tom prvotom osiali prveho mesiaca... minuly mesiac bola teoreticka priprava 🙂 a tento sme uz do toho isli na plno... 😅 no a dneska som si robila tehu test a vidim tam taku slabulililinkatu ciarku... tak uvidime po dvoch dnoch, ze aka bude... ale uz teraz sa neviem dockat... ja mam vybornu buducu svokru... ona mi je ako druha mama... stara sa o mna, vela sa rozpravame, len velmi casto ku nej nechodime, kedze aj cez vikendy mame niekedy ine povinnosti... 😒 ale so synom sa stretava pravidelne, lebo ju vozi do prace.. taze nemoze ani slovka povedat zleho... 🙂

luciaa86
2. sep 2010

@lienka1304 jej tak to ti teda gratulujem...ked tam vidis ciarku aj ked slabulinku podla mna si urcite tehotna 🙂 a uz ti to aj meska????

janka_a
2. sep 2010

ahojte... dnes ste nejako potichsie 😔 ja dnes prvy den v skole- ako hroza otras rozvrh mam 🙄 na porazenei tak akurat..

zuzu4444
2. sep 2010

ahojte 🙂 tak ako sa mate baby? vcera ste si volno uzili? ja by som radsej aj v robote bola, sak to bolo o nicom pocasie

janka_a
2. sep 2010

@zuzu4444 aj volno nieekdy treba mat aspon take papuckove doma pred televizorom..ved veru v takomto pocasi sa robit nic ine asi neda☹

riana12
2. sep 2010

@janka_a s kazdym rozvrhom sa da popasovat 😉 aj ja si pamatam, ze sme mavali blbe rozvrhy... a dalo sa to... par tyzdnov a zabehnes sa 😉

@zuzu4444 no aj malo bolo 😅

luciaa86
2. sep 2010

@janka_a no veru treba aj taky dnik 😀 my mame teraz pravidelne kazdy vecer papuckovy pred telkou s cajikom v takomto hnusnom pocasi

janka_a
2. sep 2010

@riana12 ja mam rozvrh uplne hrozny ved utorky taham od nultej hodiny po 9 😒

janka_a
2. sep 2010

takto to cca vyzera nejako je to trosku zoskarednene kedze tam boli nejake zmeny ale..nic moc

janka_a
2. sep 2010

@luciaa86 take dni su podla mna najlepsie apspon raz zacas si treba dopriat sladke nic nerobenie🙂

zuzu4444
2. sep 2010

nooo ja som sa dost nudila teda vcera cely den

lienka1304
2. sep 2010

@luciaa86 to zatial sa nechcem tesit predcasne,,. ja ju tam vidim, ale uvidim, ci ju tam uvidi aj priatel... lebo mam pocit uz, ze som si ju tam vysnivala... 😅 no a s tym meskanim.. este nemeska... este mame tyzden do terminu... tak uvidime... budem skusat testy.. az sa bojim si urobit dalsi, ci sa tam objavi silnejsia.. ☹

lienka1304
2. sep 2010

@janka_a to mi trosicku pripomina moj maturitny rozvrh... tiez som z neho bola hotova... ale teraz na vyske je to trosku horsie... ja mam skolu dva tyzdne a potom tri tyzdne volno.. a takto trikrat a nieje to bohvieco od rana do vecera byt v skole a ked prides domov, tak sa este starat... uzi si ho... ked nejdes na vysku, tak je to tvoj posledny rozvrh... 🙂

zuzu4444
2. sep 2010

@lienka1304 daj foto kukneme na to, a kolky DPO si?

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 je to moj posledny rovrh aspon na urcity cas🙂 po strednej chcem najst nejaku pracu a potom mozno o rok o dva na vysku- ale externe... uvidim este🙂..

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 ukaz nam testik skus ho nejak sfotit a uvidime ci tam je ta druha ciarka🙂

lienka1304
2. sep 2010

@zuzu4444 dneska je to 8 DPO... mala som 10-ovy test... skusala som potom este jeden, ale uz nic neukazalo... treba ranny moc... ☹
@janka_a skusala som ho fotit, ale je taka slabunka, ze ju nevidno.... uvidim po dvoch dnoch.... ked trochu stmavne a zvyrani sa, tak vam ju urcite ukazem... 🙂 len dufam, ze nerobim plany poplach...

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 drzim palceky nech ciarka silnie🙂 uvidis o par dni🙂

lienka1304
2. sep 2010

@janka_a dakujem... 🙂 inak myslis, ze si po gymku najdes nejaku robotu? ja mam tiez gymko, ale neodvazila by som sa neist hned ist na vysku...