Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 ako dlho sa snazite?..

lienka1304
2. sep 2010

@janka_a no ani ja uz od toho nemam daleko.. akurat som si dorobila nechty a musim ist este zmyt hlavu.. zajtra sa idem fotit na index.. tak nech aspon v nom nejako vyzeram.. 😀
to s mojou maminou.. no najtazsie bude jej to povedat.. na to budem potrebovat maximum odvahy... ale podla mna sa tiez uz potom zacne tesit.. len urcite si nezabudne neodpustit poznamku o tom, ako si prave nicim zivot.. ale ked by uvidela male, tak by na vsetko zabudla a bola zamilovana na prvy pohlad... 🙂 ved aj teraz mojim kamaratkam nakupuje vecicky pre miminka a sa nad nimi rozplyva.. len jej to povedat a myslim, ze bude dobre...

lienka1304
2. sep 2010

@janka_a no ved to, ze sme zacali len tento mesiac.. minuly mesiac bola "teoreticka" priprava... 😀 preto sa aj bojim, ci si to nenahovaram... ☹

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 mne sa tiez treba zajtra fotit...ale nejako to neriesim.. i tak vecsinou beham v teplakoch a strapata.. tak nech to vyzera tak aka som v reale😀..
ako myslis tu teoreticku pripravu?? 😕
a nesmut ved cas ukaze ako to bude...

lienka1304
2. sep 2010

@janka_a no tak ta teoreticka priprava... ze sme zistovali financne moznosti, kolko by sme mali, na co vsetko by nam bolo treba a tak.. dalej sme zistovali ako by to bolo u mna v skole.. lebo si budem musiet rozlozit rocnik, kedze ako tehotna na niektore predmety chodit nebudem moct... no a potom od kamosiek, ze ake je to starat sa o mimco.. a tieto info (mimina) ma z dvoch pohladov, lebo jedna kamoska mala malu s kolikami a druha ma chalanisko, ktory ked ho polozi tak spi... 🙂 taze to bola nasa teoreticka priprava... 🙂

riana12
2. sep 2010

@janka_a no to, co si fotecky videla, tak to je bud dialkou alebo retusom 😅 a cim som starsia, tym sa mi plet horsi malickymi jazvickami po vyrazkach/akne... teda su to skor male fliaciky a kym to vybledne... trva to 😝

lienka1304
2. sep 2010

baby prajem dobru noc.. idem do tej vane a potom suuup ku priatelovi do postielke.. dobru noc vam prajem este raz a zajtra nech vam zbehne raz dva... 🙂

janka_a
2. sep 2010

@lienka1304 aspon mate jasnejsiu predstavu co a ako vas caka🙂

@riana12 aha 😒 ja mam tiez problemy s akne a zbavit sa toho je umenie... podla mna to ziadny make up poriadne nezakryje 😔

riana12
2. sep 2010

@janka_a no a mam doma 2 saty, take kratk strieborne, dlhe cierne a este mi dneska napadlo, ze skusim vyuzit korzet, co som mala k stuzkovej, len by k tomu pasovala mozno nejaka ina sukna... musim este porozmyslat 🙂 nove asi kupovat nebudem...

janka_a
2. sep 2010

@riana12 ved ked mas doma saticky tak sa neoplati ti kupovat nove🙂 vyuzi tie ktore mas...

riana12
2. sep 2010

@janka_a no rozmyslam, ze bud strieborne alebo ten korzet... len ho musim zaniest do cistiarne 😅

janka_a
2. sep 2010

@riana12 tak zaniest ho do cistiarne snad nebude problem 😅

riana12
2. sep 2010

@janka_a no ja chcem preto len s lahkym krytim, aby som zjednotila farbu... nechcem mat nic maskoidne... iba aby to prirodzene vyzeralo... nevadi, ak mi bude vidno fliaciky/jazvicky... ak bude nieco viac vidno, dotuknem korektorom 🙂
len nech vyzeram o kustik lepsie ako normalne v bezny den 🙂

janka_a
2. sep 2010

@riana12 v jednoduchosti a prirodzenosti je krasa 🙂

riana12
2. sep 2010

@janka_a odniest nie, len aby flieciky vysli... ono totiz je krasny bielucky, take vysivane kvietky, ale ma lemy a dierky na viazanie v takej bordovo vinovej farbe a nejakym zahadnym sposobom to pusta do cervena a farbi aj tu peknu bielu latku...

janka_a
2. sep 2010

@riana12 tak to budes musiet najst asi poriadne kvalitnu cistiaren.. ale ked to pusta aj tebe doma tak to bude pustat asi aj v cistiarni..

riana12
2. sep 2010

@janka_a veru... preto zhanam to, co zhanam 🙂

janka_a
2. sep 2010

😔 ja sa pomaly asi uberam spat a premyslat opat raz nad vsetkym,.. tie 3-4 dni do mrchy ma asi dorazia 😔

riana12
2. sep 2010

@janka_a ja som to doma neprala... a raz som to uz v cistiarni mala a vyslo to krasne.. lenze teraz je to troska viac chytee... a vlastne ani neviem, v akom stave to teraz je... nemala som ho na sebe 2 roky...

janka_a
2. sep 2010

@riana12 ved uvidis ked to vyberies das vycistit..a mozno nakoniec kupis aj nove saticky..

riana12
2. sep 2010

@janka_a no len si pekne bez oddychnut 😉 ja este budem hore... mam nejake resty, takze dnes to bude na ukor spanku... este ze je zajtra uz piatok... asi vecer odkapem velmi skoro 😔

riana12
2. sep 2010

@janka_a no radsej by som investovala do doplnkov a svadobneho daru... ale sak este sa uvidi, ako skoncim 😅 😀

janka_a
2. sep 2010

@riana12 idem oddychovat kym sa da😀 lebo ked pride skola tak sa asi zblaznim😖..
a aky svadobny dar by si chcela kupit?

janka_a
2. sep 2010

ja akurat pozeram ze dnes som cca 25DC a priznaky na mrchu ziadne.. ☹

riana12
2. sep 2010

@janka_a no nad svadobnym darom este s priatelom porozmyslame 🙂 neviem,... dneska som len tak pre sitotu kupila taku peknu obalocku na peniazky... kolkokrat je to omnho praktickejsie ako nejaky hmotny dar...

a ake dlhe mavas cykly?

janka_a
2. sep 2010

@riana12 peniazky sa zidu stale podla mna su to tie najistejsie dary..

a cykly som mavala stale tak 26-28DC.. potom mi zacala chodit nepravidelne a teraz som sa tak nadejala ze po tom lutenyle debilnom (sprepacenim) uz pride normalne ale ako vnimam tak asi nie 😔

janka_a
2. sep 2010

tak ja sa porucam 😔 dobruu

nelynka
2. sep 2010

cafte zeny, co tu nove kym som tu ne bola? Zehla som len poslednu stranu, vidim, ze zase dakto stresuje koli dietatu a riuska sa chysta na nejaky basavel, lebo zhana saty..
Ja inak nic konecne mam volny viked aj ked mm a este zajtra nocnu..ale to nevadi, daco si vymyslim..co planujete cez vikend??

riana12
2. sep 2010

@nelynka ahoj, dlhsie sme sa tu nestretli takto pokope 🙂 no o mesiac aj nieco sa chystame s mladym na svadbu... tak som dneska nad par vecami tak intenzivnejsie premyslalal... ale to len tak prforma 😀

zuzu4444
3. sep 2010

@nelynka ja idem na cely vikend k priatelovi, sa tesim 🙂