Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
20. sep 2010

ahojte, tak ja som uz dom zo sk, vyborne bolo, ani by som nesla spet keby som nemusela.. Cestou spet sme sa zastavili vbrne pri manzelovej sesternci, co sa jej narodili teraz dvojicky, aj som si malu povarovala, taka je krasna..druhu som nevidela lebo je este malicka a je na jipke..ale pojdeme mozno buduci mesiac, uz by mohli byt obe doma..tak mam radost..🙂

solinkarka
20. sep 2010

Cawte baby..ako sa mate?? ja ze ta mrcha uz nedojde a ona nakoniec dosla ☹

riana12
20. sep 2010

@nelynka ahoj, no super, ze si mala taky krasny vikendik 🙂

ja som dneska v skole... do siedmej vecer 😝 vecer, vlastne uz v noci pridem k mlademu prespat a rano do roboty 😝 tento tyzden mam o hubu, lebo furt pendlovat skola-robota, stale rozmyslam, ako si to usporiadat, ktory den prespat na intraku, kedy u mladeho, kedy uz doma... ale mam v tom omacku, ze hnus 😝 🙄

@solinkarka hlavu hore, vyjde to neskor... ved mas este cas... aj ked si ai viem zhruba predstavit, ze si z nezdaru smutna...

solinkarka
20. sep 2010

@riana12 keby to aspon nebolo tak slubne..mala som len tri dni a to iba spinenie tak som myslela źe sa konecne podarilo a ona od vcera zosilnela :(

zuzu4444
20. sep 2010

caute to je ale krasne pocasie ze? aj by to tak mohlo ostat uz, a co porabate? 🙂

riana12
20. sep 2010

@solinkarka no teraz uz s tym velmi nenarobis, len vhupsnut do dalsieho kola... a asi sa na to tolko neupinat a hned nerobit zavery, ci sa podarilo ci nie... 😒
@zuzu4444 no teraz je fajn, rano tu bola strasna hmla a zime, brrr 😝

solinkarka
20. sep 2010

@riana12 no len keby to bolo take jednoduche najme ked si ho obaja tak velmi zelame. sicce sa nesnazime este vela a viem ze niektore sa snazia aj cele roky, ale mne sa to uz zda vecnost aj ked su to len 4 mesiace

riana12
20. sep 2010

@solinkarka musite vytrvat, inak sa to neda... ak sa budes ty alebo priatel hned od zaciatku na to upinat, bude trpiet psyckia velmi vela 😔

solinkarka
20. sep 2010

to hej este pockam par dni a hrrr sa do dalsieho kola 🙂

zuzu4444
20. sep 2010

veru psychika spravi svoje, som toho prikladom
@riana12 boze rano je zima ako neviem co.....brrrrrr

riana12
20. sep 2010

@zuzu4444 no tuna v skole bolo otrasne... 😝 juj, teraz obedujem 😀

zuzu4444
20. sep 2010

@riana12 tak dobru chut prajem

riana12
20. sep 2010

@zuzu4444 dakujem 🙂 a ty inak ako?

zuzu4444
20. sep 2010

@riana12 naaa co ti poviem, cez vikend som bola na dalsom jarmoku a tak, dnes v robote a stale dokola sa to iste opakuje a cakam na ovulku kedy sa jej tento mesiac uraci prist, ci neskoro ako chodieva alebo tak skoro ako minule

riana12
20. sep 2010

@zuzu4444 takze taky stereotyp... no ja som to tu uz pisala, ze sa nenudim 😝
no ja som tiez zvedava, kedy bude ovu... som 9DC a dneska je velmi vyrazny egg 😕 no uvidime... kebyze je dneska/zajtra ovu, aj by to bolo fajn... prijala by som, lebo potom to znamena aj skorsi termin MS a to by bolo uplne najsamlepsie 😅

zuzu4444
20. sep 2010

@riana12 ja som 12 DC , myslela som ze ovu uz bola aj podla hlieniku, ktory mi uz ustal noo a dnes som merala a ovu teda este nebola

riana12
20. sep 2010

@zuzu4444 no moze byt dneska alebo velmi skoro... tak este nezufaj... 😉

zuzu4444
20. sep 2010

@riana12 aj ked uz hlienik nemam? mala som piatok sobota a uz od vcera nic, a este radsej nech do sstvrtka ovu vydrzi, nech nechodi

snehovavlocka
20. sep 2010

tak sa citim ako vymenena....boli sme na vikend ponavstevovat kopu znamych 😀 konecne mam pocit oddychnutosti. A vy co nove?

lienka1304
20. sep 2010

ahojte kocky... jak sa mate? my sa MAME dobre... 🙂

snehovavlocka
20. sep 2010

@lienka1304 ahoj.🙂 nemyslim,ze je skoro ist k lekarovi.kamoska uz v 7tt lezala v nemocnici,lebo zacala krvacat a uz mala preukaz.(to ta nechcem strasit)

lienka1304
20. sep 2010

@snehovavlocka nestrasis ma... 🙂 v pohode... buduca svagrina je tiez tehotna, sme obe majovky a ona tiez lezala uz v nemocnici, lebo krvacala a cele to tehu ma doteraz strasne.. nie jej dobre, vela veci nemoze jest... musim vyklopat (knock, knock, knock) ja jem zatial vsetko zaraodom... sice aj 6X denne, ale nemam anni chute, nie je mi zle.. len kustik prsia bolia viac ako som zvyknuta.. 🙂 a ani ma podbrusko uz neboli.. jakeby som ani nebola... dufam, ze sa to znemeni...
a s tym dokym... no dneska som tam bola a ma tak absolutne vytocili, ze som myslela, ze ma urve... cakala som hodinu v cakarni a sestricka po hodine vysla, ze mame ist domov tie, ktore este nestihla vybavit, lebo doky nestiha.. tava jedna.. pojdem si hladat ineho...

riana12
21. sep 2010

@zuzu4444 no ovulka moze aj po plodnom hlieniku prist... nemusi nutne v den jeho najvacsieho vyskytu a pod...

riana12
21. sep 2010

@lienka1304 no v 5. tt ked tak na krv, lebo na UTZ nemusi byt nic vidno, lebo embryjko je este malicke a kym drobcek podrastie, tak to trva chvilku... ono kvoli UTZ je dobre ist tak v 6.-7.tt, na potvrdenie srdiecka...

no inac ten pistup dokiho nie moc super... 😒

zuzu4444
21. sep 2010

@riana12 nooo sak sa uvidi 🙂

riana12
21. sep 2010

@zuzu4444 ved jasne uvidis 🙂 mne sa parkrat stalo, ze som mala ovulku az ked mi zacal lepkavy alebo kremovy vytok...

nelynka
22. sep 2010

cafte zeny,tak ako? 🙂

riana12
22. sep 2010

@nelynka ahoj, no ty sa pochval, kedze si tu dlhsie nebola 🙂

snehovavlocka
22. sep 2010

ahojte.ako sa mate?

riana12
22. sep 2010

@snehovavlocka ahoj, celkom pohoda a ty ako? 🙂