Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

misamarker
30. sep 2010

y@riana12 tak zase nic, nechapu co se deje ☹ zase jenom jedna / . koupila sem si mamatest nejakej novej s citlivosti 10 tak treba byl jenom spatnej test. zkusim zitra znovu. uz je dost pozde aby byla videt i druha carka 😠

zuzu4444
30. sep 2010

@misamarker myslim ze mama test by uz ukazal //

misamarker
30. sep 2010

@zuzu4444 asi mas pravdu, ale nechapu co se semnou deje. skoro 4 tydny uz mi meska MS a mam ted porad pocit na zvraceni a potom mi test ukaze jenom/ 😠

zuzu4444
30. sep 2010

@misamarker mala by si zajst k dokimu to je najistejsie

riana12
30. sep 2010

@misamarker no nemusela si mat vobec ovulku alebo sa ti posunula... preto ti MS meska... mozes skusit este dalsi test, ale momentalne si skor myslim, ze je to kvoli ovulke, nie tehotenstvu...

misamarker
30. sep 2010

to se snad nikdy nepovede, porad sou s tim nejaky problemy. to ta HA, potom co sem ji vysadila se deje porad neco takpviho 😒 🙂

zuzu4444
30. sep 2010

@misamarker treba trpezlivost

misamarker
30. sep 2010

ja vim 🙂 🙂 ale pokazdy kdyz vidim jenom jednu/ tak me to zamrzi 😠

misamarker
30. sep 2010

@zuzu4444 ja vim 🙂 🙂 ale pokazdy kdyz vidim jenom jednu/ tak me to zamrzi 😠

riana12
30. sep 2010

@misamarker a kedy si vysadila HAK?

zuzu4444
30. sep 2010

@misamarker ja to poznam, presne mam ten pocit

misamarker
30. sep 2010

p@riana12 asi tak pred pul rokem, predtim sem ji brala 3 roky. Myslis ze je eate brzi pro to telo? 🙂 🙂

luciaa86
30. sep 2010

ahojte baby ako sa mate? uz dlho som sa tu neukazala ani nebolo kedy..stahovanie a tak 😒 ale mam super spravu..konecne sa nam to podarilooo huraaaaa 🙂 predvcerom som si robila test a boli silne 2 ciarky 🙂

riana12
30. sep 2010

@misamarker no moze byt este telo trocha mimo... predsa len 3 roky su dost dlho a pol roka na opatovne nastartovanie moze byt este malo a obcas ti to moze takto zhaprovat... aj ked zacnes patrat, narazis na viacero nazorov, ze telo sa moze z HAK spamatavat aj rok, kym je uplne "vo forme"

riana12
30. sep 2010

@luciaa86 super 😵 😉

luciaa86
30. sep 2010

@riana12 dakujem 🙂

zuzu4444
30. sep 2010

@luciaa86 gratulujem 🙂

skriatek
30. sep 2010

ahojte, baby, som tu nova... mam 21, manzel 24 a uz skoro 9 mesiacov sa snazime o babo, od zaciatku beriem duphaston a treti mesiac uz aj clostylbegit, muz ide v utorok na spermiogram... stale si hovorim, ze nabuduce to uz vyjde, alebo ze sme este predsa nevycerpali vsetky moznosti a podobne, ale asi potrebujem viac psychickej podpory...

riana12
1. okt 2010

ahojte 🙂

@skriatek no 9 mesiacikov este nie je dlha doba... urcite to ale pre teba pripadne muzika nie je lahke, ked clovek po tom tolko tuzi a nie je mu zatial dopriate... a ty mas nejake problemy s cyklom, ze mas clostyl aj duphik?

e.lle
1. okt 2010

@misamarker ahoj, telo sa s HA nemusí vôbec spamätávať, neviem akú si používala HA, ale tieto nové majú takú nízku hladinu hormónov, že naozaj netreba. dokonca mám kamošku, čo vysadila a do 2mesiacov to bolo. právže je lepšie začať hneď a nie čakať a "očisťovať":.. tiež si myslím, že je to skôr to ovuláciou...

skriatek
1. okt 2010

@riana12 ano, hned po vysadeni antikoncepcie som dva mesiace nedostala menzes, ale tehotenske testy mi vzdy dopadli negativne, tak som sla na gyndu a tam mi sestricka pichla injekciu, potom som dostala menzes a ked mi skoncil, o tyzden som ho dostala znova, ale po tom druhom som na 15 den zacala uzivat duphaston a uz sa to upravilo, no mam taky pocit, ze som este stale nemala ovulaciu, takze si od buduceho cyklu zacinam meriat bazalnu teplotu

riana12
1. okt 2010

@skriatek no tak snad sa to upravi 🙂 inac, duphik by si mala uzivat az vtedy, ked ovulka prebehla, ak ho skoro nasadis, moze ovulku bloknut... vsak uvidis podla BT 😉

luciaa86
1. okt 2010

@zuzu4444 dakujem 🙂

skriatek
1. okt 2010

@riana12 dakujem, to som nevedela... ale gynekolog mi malokedy povie nieco viac, vzdy z neho musim vsetko tahat ako z chlpatej deky a samozrejme, ze ja nemozem vediet o vsetkych dolezitych veciach, jedine co si na internete pozistujem... asi ho budem musiet zmenit

riana12
1. okt 2010

@skriatek vsak zatial ho este nemen, zacni merat BT a ked bude jasne, ze ovulka prebehla prirodzene, tak az potom by si duphik nasadila... a ty mavas ake dlhe cykly?

snehovavlocka
1. okt 2010

ahojte....gratulijem dalsim tehulkam a novym clenom 🙂 ako sa mate?

ituka37
1. okt 2010

skriatek .... ahoj, no ja sa s manželom snažím už 13 mesiacov a nič, čo ti poradím je nečakať na to. Asi sa moc sústredíš práve na to aby si otehotnela, treba to pustiť z hlavy, nie je to ľahké, sama to dobre viem, ale teraz som ja momentálne na takej optimistickej vlne a nedúfam, ale verím, že sa nám to predsa len do konca roka podarí. K tomu meraniu BT ... je to zbytočnosť. Platí to tak v 1 zo 100 prípadov, ja som to robila tiež a bolo to zbytočné. Tvoj gynekológ, by mal určite už teraz poslať priateľa alebo manžela na spermogram ( aj moj bol 😅 ... a potom by mal začať zisťovať príčinu. My sme so zisťovaním začali v júly tohto roku to bolo 10 mesiacov nedarenia sa. Chodím na meranie folikulov teda vajíčok. Bola som na výteroch kde mi zistil nejaké bacili ktoré bránia v otehotnení dal mi antibiotika..Mužov spermogram je ok. Teraz v oktobri začnem brať tabletky na dozrievanie vajíčok. Vážne upozorni svojho gynekológa, že chceš ísř na meranie folikulov a na potrebné výtery a manžela nech pošle na spermogram. Budete múdrejší a určite sa to skor podarí.. A hlavne treba byť v pohode. Mňa ukludnili až vyšetrenia lebo som zistila prečo sa nám nedarí. Tak daj potom vedieť čo ste zistili... Držím palce 😀

usenko1
1. okt 2010

ďakujem len to je ten problém ze mame vsetko poriatku tolko vysetreny co mame za ssebov a vsetky viborne a aj tak sa nam nedary

ituka37
1. okt 2010

a skušali vam robiř aj take testy či nemáš alergiu na mužove spermie, viem že aj to sa može stať ale dá sa to liečiť...ale su potrebne testy aby to zistili 😉

nelynka
1. okt 2010

ahojte zeny.co nove?
Vitam nove stresmenky 🙂

My sme dneska mali kus behacky a teraz drahy kus zaspal, tak mam pokoj..
Uz ma nejak cez tyzden boli brucho na mrchu, tak bude mat tentokrat asi dobre grady 🙂
A predvcerom sa pridali aj kozy a poriadne, nafuknuta som jak balon, ledva sa gulam,aspon nezabudnem ake su atb svinstvo..