Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
24. jan 2010

zenuse...ja sa pomalick lucim, ideme do postielky, rano vstavam..tak papik v stredu

bjoucik.15
24. jan 2010

nely: tak ahoj, užij si to v práci.. 🙂

sisi: my se nesnažíme nějak tvrdě, my to necháváme na přírodě.Teď je přednější práce..... Jinak jednoduše - když se milujem tak se snažíme 🙂

bjoucik.15
24. jan 2010

No taky se loučím a jdu na kutě. Tak se mějte pěkně a zítra čekám jak to sisi a pendolino dopadne 🙂

pendolino
25. jan 2010

Ahoj sisi,akorat idem do mesta a do lekarne kupit test..tak daj hned vediet ked testneš...
Bjoucik ty nápodobne,hned sa ozvi ako si dopadla ma pohovore..

bjoucik.15
25. jan 2010

Ahojky holky,

pendolino: a už jsi testla???
Na pohovoru jsem nedopadla nijak 😒 Dají mi vědět ve středu, bojuju s jednou holkou, tak doufám že vyberou mě :-P Jinak když by mě to vyšlo tak příští týden hned v pondělí bych jela do Brna na celý týden na školení 😢 Mě se tam nechceee..... Brno vůbec neznám, se tam ztratím 🙂

sisi8881
25. jan 2010

ahojte baby...tak ja vam oznamujem, ze dnes po 10 dnoch meskania som dostala MS, takze nic, uz nemusim ani testovat ☹ ....noo budeme sa snazit dalej, hadam sa to niekedy podari

bjoucik.15
25. jan 2010

sisi: jéé, to je škoda... určitě se to někdy podaří... co nejdřív 😉

sisi8881
25. jan 2010

bjoucik nevadi ved sa az tak dlho nesnazime a tiez to skor nechavame na prirodu, kedy sa podari vtedy bude

pendolino
25. jan 2010

Tak kočenky teraz som dotestovala,ale je tam len taký sotva viditeľný duch buch,tak počkám ešte pár dní,a ak nepríde ms tak testnem znova.ono keď som to tak pocitala,je to este len 27DC,tak nádej tu este je..
Sisi,tak to mi je naozaj luto,uz to bolo také nádejné..ono to raz príde.verim tomu!!
Bjoucik..tak drzim palce!a to by si tam bola niekde na hoteli ci ako?ja bych veru rada tak niekam vypadla na tyzden.budes mat taky "relaxačný" pobyt🙂.drzím palceky!

mirip
25. jan 2010

pendolino ved daj test do albumu 😉

bjoucik ako dopadol pohovor?

bjoucik.15
25. jan 2010

sisi: tak to máte jako my 🙂

pendolino: jj na hotelu... vše zaplacené. Ale kdyby mi to vyšlo tak už mám zamluvený notebook takže ve spojení budu 🙂 spíš se ale bojim cizího prostředí a nových lidí, nejsem zrovna typ který se hned umí bavit ☹ No uvidíme...
Jo a držím pěstičky ať duchové sílí a sílí... 🙂

mirip: no já ještě neznám ortel.. uvidíme ve středu.. na druhé kolo vzali mě a ještě jednu holku tak se rozhodují mezi námi... a když to vyjde tak příští pondělí odjíždím do brna na 5 dní...

sisi8881
25. jan 2010

pendolino...drzim palce nech ti to vyjde, je to nadejne, kedze si mala na testiku slaby duch, aspon nieco

pendolino
25. jan 2010

Sisi vdaka,bodaj by priroda bola aspon raz stedra..
Mirip nemam pc,net mam len v tel.,zle foti,takze nic by tam nebolo videt..
Kocenky ak nahodou zmlknem tak ma odpojili,lebo som zabudla zaplatit fakturu,potom dam vsetko vedet ked ma zapoja...

pendolino
25. jan 2010

Bjoucik to poznam,ale neboj,oťukáš sa,a potom bude fajne..len aby ti to vyšlo!

mimusa4
26. jan 2010

ahojte..
zdravím staré známe a vítam nové dievčatá.. 😉

evitkamalicka
26. jan 2010

mimus servus....ako sa mate?

mimusa4
26. jan 2010

ahoj evit..dooobre, síce slintáme o106, a tlačíme ruky do pusy, keby mal zuby tak neviem či by si aj prsty neodkusol 😅 a ty ako? zvládaš v pohodičke?

evitkamalicka
26. jan 2010

ja v pohode zatial

pendolino
26. jan 2010

Evitka,mimuš,ahojte,nenaplujete na mna?

mimusa4
26. jan 2010

pendolino aké veľké množstvo chceš? tfuj tfuj tfuj

pendolino
26. jan 2010

Dakujem mimus,tak staci,nechaj si aj pre ostatne..mate kraasne deturence..cakali ste na ne dlho?

bjoucik.15
26. jan 2010

Ahojky holky...

tak radostná zpráva.... v pondělí jedu do Brna.... 🙂 takže teď sháním papíry a všemožný doklady které budou potřeba při podpisu smlouvy...

a jak se máte??

evitkamalicka
26. jan 2010

aj ja plujem
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pendolino Adamko na prvy sup a teraz druhe na druhy sup

pendolino
26. jan 2010

Bjoucik gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!teraz si to len uzivaj,a pamataj na to,ze si bola najlepsia!!!
Evitka dakujem,to aby som sa okolo teba motala kazdy den!xi

mimusa4
26. jan 2010

bjoucik gratulujem, tešíš? a mělnik je na juž. č.? to je dedinka? (vesnice)
pendolino nám to trvalo ale je to tu..možno ešte jedno stiheneme 😅

mimusa4
26. jan 2010

evit..daj recept na 1šup 😀

evitkamalicka
26. jan 2010

bjoucik parada, gratulujem

bjoucik.15
26. jan 2010

děkuji všem... no těším docela jo, doma mě to už nebavilo. Jen se bojim jet sama do Brna... ☹

Mělník je u Prahy je to takové královské městečko (cca 10tis. obyvatel) založil Karel IV 🙂a spíš na sever ne na jih 🙂 Je tady soutok Labe s Vltavou takovou raritou...

mimusa4
26. jan 2010

a je ešte nejaký Melník v cz? ja len zato lebo som v nejakom melníku prestupovala z busa na bus do prahy to som bola vtedy vo vimperku...a akosi som mala blbé spoje ...ale to bude asi to.. 😉

sisi8881
26. jan 2010

Ahojte
bjoucik...gratulujeeeem!
pendolino...drzim palceky aby ti to uz tentokrat vyslo, kedy skusis pretestovat?