Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zuzu4444
21. okt 2010

baby kolko sa snazite?

ituka37
21. okt 2010

@solinkarka hej som Iveta Bučeková 😀 vyhladaj si ma a dam si ta do priatelov 😀

ituka37
21. okt 2010

@zuzu4444 my 13 mesiacov 🙂

solinkarka
21. okt 2010

@ituka37 uz som si ta dala do priatelov

ituka37
21. okt 2010

@solinkarka oki
idem to kuk

zuzu4444
21. okt 2010

@ituka37 presne tak ako my a uz zacinam byt z toho nervozna dost

ituka37
21. okt 2010

@zuzu4444 takže tiež tak dlho? a berieš clostil alebo niečo? čo ti povedal doktor?

zuzu4444
21. okt 2010

@ituka37 nie neberiem nic , mala som kvasinky, som sa liecila na ne. som myslela ze je to tym, no stale sa nedari, na druhy tyzden idem k dokimu tak uvidim.

ituka37
21. okt 2010

@zuzu4444 ja som mavala kvasinky tiež ale to nie je tym, ved 13mesiacov? ee, moj muž bol už aj na spermiograme, ja na výteroch a folikulometrií...a teraz začnem brať clostilbegyt na dozrievanie vajíčok..dúfam, že zaberie

zuzu4444
21. okt 2010

@ituka37 noo sak uvidim co mi povie doki na druhy tyzden, mam pocit ze ma nejaku cystu bo ma stale pobolieva pravy vajecnik aj pri sexiku, tak uvidim.

zuzu4444
21. okt 2010

@ituka37 drzim palce nech sa cim skor zadari, ale aspon som rada, ze som neni sama, ktorym sa uz cez rok nedari

ituka37
21. okt 2010

@zuzu4444 toho sa veru neboj, sama nie si, dam si ťa ja do priateľov a budem ťa sledovať ako si na tom 😀 nech tam za chvíľu vidím že čaká babo namiesto snaží sa 😀 prajem čoskoro // 😉 a daj vedieť, že čo ti povedal doky, mňa teraz sestrička objednala až 10.11. ale ak nedostanem mrchu do konca bud tyždna tak nebudem čakať či chce či nie, pojdem ku nemu aj bez objednania, keď ovšem nebudem tehu, ak budem tak to do vtedy vydržím 😀

ituka37
21. okt 2010

Ahojte, no rozhodla som si že si dám vypracovať ovulačný test od doktora Jonáša, dala som si ho vypočítať od októbra 2010 a dala som si ho poslať na dobierku, zatial čo poznám baby tak im to podla jeho výpočtov vyšlo a sú tehulky a maminy. Inak je to www.chlapecdievca.sk

skriatek
21. okt 2010

@ituka37 no presne, dve moje kolegyne su tiez tehotne a jednej je uz aj pekne brusko vidiet a ked si predstavim, ze niekedy baba otehotnie, ani nevie ako ☹ ... ja mam na to do konca roka este tri pokusy 🙂 a jeden sa kona tuto nedelu(uvidim, ci ju dostanem alebo nie), uz zacinam byt nervozna 😀.

snehovavlocka
21. okt 2010

cawte....co robite?

dadqa86
21. okt 2010

@snehovavlocka Ahoj...nudim sa aspom ja a ty?

snehovavlocka
22. okt 2010

@dadqa86 hrdinsky som myslela,ze ako dlho budem hore, ale unavena som padla do postele.....no a o ranny budicek sa mi postarali drobci 😀 'tak tedy vzhůru do nového dne!' 🙂🙂😀

zuzu4444
22. okt 2010

@ituka37 aj ja tebe drzim palce aby si coskoro nasla // ciarky, mozno nakoniec budeme tehulkovat spolu 😅

martinka285
22. okt 2010

Ahojte s kym mozem popisat o snazilkovani? Som tu novacik tak este neviem ako to tu chodi 🙂

zuzu4444
22. okt 2010

@martinka285 vitaj medzi nama 🙂

martinka285
22. okt 2010

@zuzu4444 Dakujem. My sa snazime o dietatko 8 mesiacov, ale zatial sa nam nedari. Je mi smutno, ale dufam, ze budem coskoro mamina, Snazim sa brat to pozitivne ale niekedy je to dost tazke. Mala som nepravidelny cyklus, brala som duphaston aj clostilbegyt na upravu, teraz som ich vysadila tak dufam, ze ms bude uz ok. Mam za sebou vsetky gyn. vysetrenia, tie su ok, chystame sa do ferticentu na konzultaciu tak uvidim. Chcem uz drzat v naruci nase babatko, neviem si vobec predstavit, ze by som bola neplodna, aj ked manzel mi je velkou oporou. A ty co? Tiez si snazilka?

martinka285
22. okt 2010

@zuzu4444 ani sa ti necudujem, podone stavy zazivam aj ja ale treba verit ze sa nam to podari, drzim palceky 🙂

zuzu4444
22. okt 2010

my sa snazime 13 mesiacov, na druhy tyzden idem na kompletnu prehliadku tak sa uvidi, tiez sa snazim to brat pozitivne, ale sa to neda, vzdy sa ma len priatel snazi ukludnit, ze raz sa to podari

dadqa86
22. okt 2010

@snehovavlocka No tak ja som sa zase zobudila len teraz 😀 a uz aj papam puding 😀 😀 😀 😀 mi je trosku zle...a ako si sa vyspala?

martinka285
22. okt 2010

@zuzu4444 Hej, dolezite je byt v klude, ale to sa inym povie lahko, ten kto to nezazil nepochopi to. Ked to na mna dolahne tak sa potrebujem vyplakat a potom je chvilu v pohode. Odkial si?

dadqa86
22. okt 2010

@martinka285 Ahoj...Ja tiez casto plakavam a to som pri prvych 2-tehotenstvach nemala vobec....Teraz som strasne citliva...

martinka285
22. okt 2010

@dadqa86 Ale tebe sa uz aspom podarilo otehotniet a urcite to je uzasny pocit a radost. Dufam, ze aj ja to raz zazijem. Kolko ste sa snazili?

dadqa86
22. okt 2010

@martinka285 No podarilo po roku rok sme sa snazili....Len od Pondelka zacinam 11-tyzden a bojim sa co mi povedia na ultrazvuku pretoze prvy potrat som mala v 7-tyzdni a druhy v 11-tyzdni 😢 bojim sa ako pes ze co mi povedia....

gerdanova
22. okt 2010

@ituka37
vidim, že si chces dať spraviť výpočet od dr.Jonáša.
tak v tom prípade sa obráť priamo na neho. S tou stránkou, ´ˇco tu spomínaš nemá nič spoločné.
Ja mám podľa jeho kalendára už dve detičky a to sme sa snažili 2roky bez úspechu.
a už mám doma ďalší výpočet, keďže sa nám opať nejak nedarí. 😒

martinka285
22. okt 2010

@dadqa86 takze este to asi nie je take zle, ked sa snazime 8 mesiacov. Neboj, bude to dobre, treba verit a drzim palce na rukach a nohach 🙂 nech Ti to dobre dopadne. Brala si aj nejake vitaminy na podporu otehotnenia? Ja som uzivala Femibion, teraz pijem alchemilkovy caj na upravu cyklu.