Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

dadqa86
24. okt 2010

@snehovavlocka No na tej fotke som akurat volala s mamou tak som zamyslena 😀 😀 😀 to ma fotil moj manzel 😀

snehovavlocka
24. okt 2010

@dadqa86 😀 dava to zmysel

lucinocka
24. okt 2010

Ahojky 🙂 Pridam sa ku Vam do temy 🙂 Ako Vam to ide snazilky?🙂

skriatek
24. okt 2010

@ituka37 ahoj, no ja uz beriem clostil, ale iba jednu tabletku denne a aj svagrina mi hovorila, ze ked to uzivala, tak chodila pravidelne na sledovanie, ale ja sa k doktorovi chystam az tak o mesiac a pol, kvoli tej skusobnej, aj aj tak si ho asi zmenim, lebo je v inom meste. ja som mala dneska dostat a brucho ma boli uz asi dva tyzdne, neviem, ci ma aj predtym tak dlho bolievalo, a prsia ma zacali asi pred tyzdnom pobolievat a teraz som z toho taka domylena, ze neviem, kedy ma co boli, ale stale mam pocit, ze pride. a ak pride, manzel pojde aj so svojim spermiogramom k mojmu doktorovi pre lieky. a ten mi uz pred dvoma mesiacmi hovoril, ze ak clostil nezaberie, vymysli nieco nove.

skriatek
24. okt 2010

@lucinocka pomaly, pomaly... vraj musim byt trpezliva, ale ja nie som moc trpezlivy clovek 😀 , takze z toho obcas byvam na nervy 😀

dadqa86
24. okt 2010

@snehovavlocka No jasne ze dava 😀 a co porabas? ako sa inak mas?

ituka37
24. okt 2010

@skriatek a ako potom tvoj doktor vie či ti dozrievajú vajíčka ked nechodíš na merania?? no ved vydrž ešte tak do štvrtku a ak nedostaneš tak si urob znovu test. a aku značku testu si si robila? lebo aj od toho to záleží... ale vydrž a urob si koncom týždna další ak nedostaneš...a ako ten tvoj doktor zisti či ti clostil zabral ked nechodíš na tie kontroly, ? to nedava zmysel , ja by som sa u neho kôly tomu určite čo najskôr zastavila...alebo ho zmenila...lebo ti vôbec nemusí pomôct, a hlavne sa zvyšujú postupne dávky, tak by som sa u neho určite informovala 🙂

zuzu4444
24. okt 2010

ahojte baby a
@lucinocka vitaj medzi nama

dadqa86
24. okt 2010

@lucinocka Ahoj...
@zuzu4444 Ahojky ako sa mas ?

zuzu4444
24. okt 2010

@dadqa86 ahoj a sak dobre a ty?

dadqa86
24. okt 2010

@zuzu4444 MNoo ujde to,ale bolo aj lepsie.... co porabas?

snehovavlocka
24. okt 2010

@dadqa86 nestiham nad tym premyslat 😀😀😀 dcere idu zuby,takze ma hlava boli od jej placu 😖 (obcas ma taky polhodinovy naval bolesti,inak celkom dobre to znasa). A inak uz dobre,konecne sme vsetci akotak zdravi-po mesiaci. A ty mas muza doma?myslim,ci sa vracia denne domov alebo ci chodi nadlhsie(kludne posli ip😉)

dadqa86
24. okt 2010

@snehovavlocka No ja mam muza doma on robi od rana od 09:00hod do 17:00hod lenze v Kosiciach takze musi dochadzat,ale nieje to ziadna slava byt cele dni sama doma...ma ide porazit....Takze dcerke idu zubky no to vam nezavidim aj mna to caka 😝

snehovavlocka
24. okt 2010

@dadqa86 ....to je fakt,ale aspon vecer je doma.pockaj,ked bude mimi....😎 ale,zas nie vzdy je to rovnake😀

dadqa86
24. okt 2010

@snehovavlocka sak ano,ale ja sa tesim ked bude mimi pretoze sa nebudem doma aspom nudit a budem mat co robit....Takze nato sa tesim najviac asi 😀

snehovavlocka
24. okt 2010

@dadqa86 ked ma clovek deti, je ten zivot znacne iny....zrazu dava kopu veci zmysel😀😉 (nepytaj vysvetlenie😀)

dadqa86
24. okt 2010

@snehovavlocka Sak to uz sa neviem dockat 😀

skriatek
24. okt 2010

@ituka37 no ved zmenim ho tak ci tak a v skusobnej nechcem vynechat ani den, ale potom uz budem chodit na vysetrenia, kedy sa mi povie, len najhorsie je, ze on teraz nic o vysetreni nehovoril, lebo manzel tam bol a nic mu nepovedal, ani mne predtym este ked som unho bola a ja som sa ho pytala, ci netreba nejake vysetrenia spravit a on hovoril, ze sak preventivnu mi robil na zaciatku roka, ale to je nieco ine. zamyslala som sa tiez, ze ako moze vediet, ze vobec nejaka ovulacia u mna prebieha, a tak mi to niekedy pripadalo tak, ako keby chcel mat co najskor robotu vybavenu, aby mal volno. ten test sa volal baby secret alebo tak nejako, ale rada by som vedela, ci nie je nejaky lepsi, lebo to bol prvy, co mi v lekarni ponukali, hned som ho zobrala.... a uz sa mi raz stalo, ze mi skoro tyzden meskala, tak si radsej nechcem robit velke nadeje... len ja si ich uz robim 😒

cukrik580
24. okt 2010

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum... ahoj baby, ak je tu este niekto kto si ma pamata, tak ak chcete, tak kuk 😀

dadolina
24. okt 2010

cukrik a emka je tvoje mimi ? a gratulujem ku svadbe v krásny magický dátum

cukrik580
24. okt 2010

nie, nie, to je mojej sesternici dcerenka 🙂 dakujeme 😀

snehovavlocka
25. okt 2010

@dadqa86 nepochybujem 😀 len deti tak rychlo rastu a zmalych krasnych babatiek su razom riadni zbojnici 😎😀

dadqa86
25. okt 2010

@snehovavlocka Tak nato som zvedava 😀 mozno ze nebudem mat ani tolko casu sem nakuknut 😀

ituka37
25. okt 2010

@skriatek zatial,čo je podla mna najlepší je RapiClear aj kamošky ho majú odskúšaný aj sestra, dokonca aj ja ale teda mne vždy ukázal iba / ale aj tak bol presný 😀 ja mam dnes dostať MS, tak čakám, ale teda ešte pred letom som mala problémy s meškaním potom sa to upravilo tak snáď sa mi to znovu nevrátilo, že mi budú meškávať..

lucinocka
25. okt 2010

@skriatek tak to som presne taka ista..neznasam cakanie, keby boli testy 24 hod po, tak i tak by som ho robila skor :DD

lucinocka
25. okt 2010

rapiclear je dobry, a da sa jednoducho objednat aj cez net, nemusi clovek chodit do lekarne 🙂

skriatek
25. okt 2010

@ituka37 mne stale meska, co by mi nemalo, ak nie som tehotna, lebo naco potom beriem ten duphik? stale ma tiez bolia prsia, a brucho ma doteraz nebolelo, ale pred chvilou som mala uplny prival hroznej bolesti, ze som ani nohami nedokazala pohnut, tak som cela nesvoja... nemam rada neistotu

ituka37
25. okt 2010

@skriatek no podobne priznaky mala aj kamaratka a teraz je v piatom mesiaci, skus aj dnes test, najlepšie červený rapiclear, ten je dobrý 😀

skriatek
25. okt 2010

@ituka37 dakujem, vyskusam ten, ale asi az koncom tyzdna, lebo parkrat sa mi stalo, ze mi meskala, tak nechcem zbytocne minat

ituka37
25. okt 2010

@skriatek jasne, aj ja som toho názoru, mne mala prist dnes, kamaratka mi hovorila, že nech si v stredu urobim test, ale tak sa ho bojím, že si ho asi urobím až v sobotu alebo nedelu, pobolieva ma aj podbruško dnes aj min. tyžden asi dva krat, tak futr beham na zachod či niečo nahodou... a aj prsia ma začínajú boliet...