Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

riana12
24. sep 2010

@zuzu4444 no vsak ja inac tiez po starom...
len som rozlietana... prespim jednu, dve, tri noci doma, potom chvilu u priatela, medzi to som bud v skole alebo v robote alebo ako vcera som aj robotu stihla aj skolu rano z domu, vecer u priatela 😀 tolko km, com som tento tyzden precestovala a nachodila... hruuuuza 😝 a mozno si to zo srandy aj zratam 😀

riana12
24. sep 2010

@zuzu4444 no mrkla som a ak ti pojde teplota odteraz hore, tak ovulku si mala vcera... mas tam dneska vyrazny skok a uz je to nad uroven vsetkych predchadzajucich teplot...

zuzu4444
24. sep 2010

@riana12 zrataj tie km necj je sranda nooo aj som si myslela ze bola vcera, konecne si sa jej uracilo prist a ty si ako na tom?

riana12
24. sep 2010

@zuzu4444 no vecer si sadnem k netu a pospocitam ci prejazdene km... a som zvedava, ake ciselko mi vyjde 😀
no ja som dneska 13DC a uz aj 3DPO 😅 ale som z toho vytesena, lebo ma predtym dost trapil predpokladany termin MS a takto mi to odpadne... 🙂

zuzu4444
24. sep 2010

@riana12 fiiiiha nejakao skoro ovu ci nie? aspon nebudes mat na svadbe MS

riana12
24. sep 2010

@zuzu4444 no ja som uz mala parkrat takto ovulku, takze v pohode 🙂 veru, aspon na tej svadbe nebudem mat MS a ked aj hej, uz bude koncit, takze uz to bude fajn 🙂

zuzu4444
24. sep 2010

@riana12 tak aspon svadba bude ok

riana12
24. sep 2010

@zuzu4444 veru, aspon si budem moct uzit atmosku 🙂 a ty ako? fakt nic nove?

zuzu4444
24. sep 2010

@riana12 juuuj ja si spominam ako som ja bola tiez pred pol rokom na svadbe, ked sa zenil mojho bratranec, bolo super hned by som si to zopakovala a nie naozaj nic nove.

riana12
24. sep 2010

@zuzu4444 no ja som bola cca pred 2 rokmi na svadbe, to sa byvaleho proatela kolega zenil, ale vtedy som mala pol hostiny nejaku depku a len som sedela a nic nechcela robit... a potom ten zvysok rychle zbehol...

snehovavlocka
24. sep 2010

@dadqa86 tak to uz hej😀 tesim sa na kazdu novinku😉 ked ta tu teraz tak malo vidno-chodis do temy spolocny termin? Neboj,nebudem ta prenasledovat😉 jedine keby sme aj my cakali,ale nevieme o tom😀😀

misamarker
24. sep 2010

ahoj holky, taky se du podelit. Uz 2 tydny sem nedostala MS. Test sem si este nedelala, zatim nepozoruju zadny priznaky. Sice me trosku poboliva v podbrisku, obcas me pri chuzi boli kycle a trosku sem pribrala, taky sem nenazrana 😀 , ale nechci plasit zbytecne. Mimi neplanujem, ale kdyby prislo nebudem se branit. Tak uvidim. Pristi tejden koupim testik a uvidim 🙂 🙂

snehovavlocka
24. sep 2010

@misamarker 😉 na vahe sa ale tak skoro velmi nepribera...ale prajem ti to mimco😀 a take meskanie mavas bezne?

misamarker
24. sep 2010

@snehovavlocka : dekuju 🙂 prave ze nemivam. Citim se v pohode, ale trosku me to zneklidnuje. Uvidim co rekne testik=)) Moc bych si mimco prala 🙂

snehovavlocka
24. sep 2010

@misamarker to ti verim 😀😉 najst si 2 ciarky je uplne super pocit

misamarker
24. sep 2010

@snehovavlocka musi to byt nadhera. jednou uz byl plany poplach, strasne me to mrzelo, ze to nevyslo. Ale porad doufam, ze to proste vyjit musi 😠 😀

snehovavlocka
24. sep 2010

@misamarker mne sa este plany poplach nestal.ale tiez som tie vysledky vzdy brala s vedomim,ze sa mozno tesim zbytocne.ale ja som si byvala vysledkami takmer ista🙂

dandiela
26. sep 2010

Ahoj, ráda bych se přidala mezi vás. Ještě nejsem snažilka a snad se začneme s manželem snažit po Vánocích. Tak abych se vám představila, je mi 21let a nemám žádné problémy s nepravidelnou Ms, jen z dost bolestivou ☹ ale to je tím ,že neberu antiko. Jinak beru prášky na štítnou žlázu , protože mám nedostatečnou funkci a ještě k tomu chronický zánět.... snad to nebude problém v otěhotnění. Budu ráda, když mě vezmete mezi sebe, i když nejsem plnohodnotná snažilka. Jo a jmenuju se Daniela 🙂

dadqa86
26. sep 2010

@snehovavlocka Noo chodim aj tam,ale teraz cez vykend som nemala cas lebo sme boli aj s muzom u svokrinej mami v Kosiciach mozes ma sledovat 😀 😀 😀 😀

dadqa86
26. sep 2010

@dandiela Ahoj Danka..Mnoo ja sa tiez volam Dana 😀 tak aspom tu niesom jedine a vytaj medzi nami 🙂

dandiela
26. sep 2010

@dadqa86 Jé Danka , tak mě už dlouho nikdo neoslovil 🙂 Děkuji za přivítání, ty jsi snažilka? jak dlouho?

snehovavlocka
27. sep 2010

@dandiela 🙂 tak vitaj
@dadqa no neviem si predstavit,ze by som za tebou lozila este do dalsej temy 😀 niekto by ma mohol zalovat😉 ste boli u svokrinej mamy?najprv som myslela,ze si sa pomylila,az potom mi doslo,koho si tym myslela.nadejnu prababku😀 vlastne ved teraz je prababkou.ste boli oznamovat radostnu novinu? 😉😀

dadqa86
27. sep 2010

@dandiela No ja som sa snazila vyse roka do roka chybal necely mesiac,ale sa nam to podarilo konecne po 2-potratoch...Vidis nikto ta neoslovil aspom ze som bola prva 😝
@snehovavlocka No ano boli sme ju kuknut vies co radostnu novynu uz vedela skor uz sme tam boli pred tim...takze sme jej to povedali.... 🙂 ale malo chodim do inych tem..lebo mi tam nikto neodpisuje 😒

snehovavlocka
27. sep 2010

@dadqa86 to poznam...niekedy to chce len vtieravost a trpezlivost,niekedy len kaslat na to :( ale zavisi aj od zvolenej temy 🙂

helenka333
27. sep 2010

Dandiela vitaj, ja tiež sa pridávam k tým snažilkám, všade kde sú snažilky, ja som písala práve že sa pokúšame už mesiac aj mi mrcha mešká ale test je negatívny, tak ešte počkáme. Ale viem, že už by som dlhšie nečakala a že som urobila asi to zle, že som si tiež plánovala že od septembra sa budeme snažiť. A teraz mám také depky, že čo ked sa o tom budeme dlho musieť pokúšať možno aj pár rokov? keby som sa mohla ešte raz rozhodnúť, tak by sme natom začali skôr "robiť" mám 24 čiže stará niesom, ale už dlho mám to obdobie že by som bábo velmi velmi chcela.
Tak držím palce, aby si aj Vám v budúcnosti s manželom darilo. 🙂

zuzu4444
27. sep 2010

ahojte, vitam nove snazilky medzi nama

helenka333
27. sep 2010

@zuzu4444 ĎAKUJEM krásne!!!

riana12
27. sep 2010

@dandiela
@helenka333

vitajte u nas 😉
danielka, ja som tiez tuna nesnazilka, u mna je to snazenie otazne... ja az o par rokov... takze sa nestresuj, ze nie si plnohodnotna 😉

@zuzu4444 ahojky, co noveho? 🙂

zuzu4444
27. sep 2010

@riana12 ahojcek, nove? zasa nic ako obvykle, sobotu som bola sa pokukat v trnave po obchodnoch a nedela uprsana, som spala pri telke

a uz konecne som pochopila ten grafik 🙂 bolo aj na case 😀

riana12
27. sep 2010

@zuzu4444 no tak to si mala aj celkom pohodovy vikendik 🙂
ja som cez vikend klasicky u priatela, pol dna som bola uplne sama, takze som si dala rannu sprchu, na obed som sla do obchodu a ked mlady dosiel z prace, akurat som tesne predtym dorobila obed, tak mal hned teple na stole... 😵
ta vcerajsia prsavica, skoda jej, mala som chut na nejaku prechadzku ist, ale nakoniec sme len na pizzu isli...
juj, dneska by som si dala zas 😅 😝

fajn, ze uz grafik chapes 😉