Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

ituka37
17. okt 2010

nelynka...no ja si tu bolesť pŕs nesledujem koly tehotenstvu ale koly tomu ci mi pride MS presne pretože sme sa to snažili upraviť s doktorom, ale veď to je v podstate jedno a to kolký dc alebo kedy mám plodné dni, to absolutne netuším a nesledujem, to by ma nebavilo 😀 no víkend pre mna vlasntne začína zajtra 😉 ...dnes som až do 21:00 v robote lebo robím krátky dlhý týždeň, tak sa teším, že je nedela lebo do roboty idem iba v stredu a vo štvrtok :D jupííí

nelynka
17. okt 2010

ituka ved ja ti to neberiem, len mi pride divne sledovat bolest prs a vediet ze dnes zacnu bolet tak za tyzden dostanem..ved raz mas hormony vyssie tak mozu bolet skorej a raz nizsie takmozu bolet den pred mrchou kludne...
Ja tiez robim kratky dlhy tyzden ale opacne ako ty, ja zajtra zacinam dlhy a este vikend oslavy obchdneho centra ta aspon ze budu zase ludia nakupovat snad..nech su peniazky aspon za to 🙂

ituka37
17. okt 2010

nelynka ..v pohode, no mam to tak už niekoľko rokov s tymi prsiami, ale ako hovoríš, hormony su svine. Možno ma odteraz nebudú bolievať pred mrchu ... vobec by mi to nevadilo 😀
No ja som rada, že mam koniec dlheho tyzdna, ale teraz budem mať 3 vikendy volne lebo ten další dlhý si beriem sobotu a nedelu dovolenku lebo svokra má 50-ku tak ideme oslavovať 😀

nelynka
17. okt 2010

@ituka37 juu tak ja do konca roka dovcu uz nemam.. je zakaz pred vianocami brat lebo velke ksefty su a isli by sme aj proti sebe keby sme si ju vzali hehe, by boli mensie premie 🙂
ale tak dajako uz dokonam do konca roka...

ituka37
17. okt 2010

no ja si pred vianocami tiež brat nebudem :D to je jasnačka 😀 zoberiem si až po vianociach dva dni, 29.12 a 30.12 a budem týždeň doma :D a potom až budúci rok :D ale človek ani tak nepotrebuje tú dovolenku keď robí krátky dlhý týždeň, hlavne to nenormálne rýchlo uteká a ja niekedy ani nestíham registrovať že aký je vobec deň... :D

nelynka
17. okt 2010

@ituka37 to mi hovor, ja kolko krat musim premyslat co je za den...
my ani brat nemozme, je to zakazane z vedenia..
ja ju buduci rok uz nebudem potrebovat...dufam.. dufam ze od januara uz budem moct ist domov..
a ked nie tak snad od februara

ituka37
17. okt 2010

@nelynka ako domov? si niekde mimo domova, či ako 😀 musiš mi to nejako podrobne vysvetlit hihi 😀

nelynka
17. okt 2010

@ituka37 hej hej, my sme uz par rokov v cechach, tu pracujeme a uz nas vela okolnosti taha domov a uz sa chceme v januari alebo vo februari vatit spet na slovensko...

ituka37
17. okt 2010

@nelynka aha, tak to verím, veď doma je doma 😀 keď tak pozerám na tvoj profil nemáš tam napísané či sa snažíš otehotnieť ani nič 😀 sa snžíte alebo už máte nejaké babo?

nelynka
17. okt 2010

@ituka37 nie nesnazime ani dieta nemame, preto tam nic nemam 😀
snaha bola kedysi ale bohuzial aj od tej sa upustilo.. ale to je na straasne dlhe rozpravanie..

ituka37
17. okt 2010

@nelynka mmm, a chcete mať deti?

nelynka
17. okt 2010

@ituka37 hej len hold niekto si asi mysli ze deti nosi bocian.. 😀

ituka37
17. okt 2010

@nelynka 😀 haha, teda to nie je nič moc, prečo to neriešite? či predpokladam, že sa aj snažiš ale bez odozvy nie?

nelynka
17. okt 2010

@ituka37 to je zlozite strasne u nas vies.. trva to uz dlho a ja uz na to nejako ani nemam sil to riesit.. pisnem ti taku strucnu IP aby si bola aspon trosku v obraze 😉

ituka37
17. okt 2010

@nelynka no tak to nie je dobre, by ma zaujimal celý príbeh že prečo ... ak niekedy budeš chcieť tak mi to možeš napísat do správy, to je súkromnejšie 😀

nelynka
17. okt 2010

@ituka37 no ved som ti napisala internu postu...

ituka37
17. okt 2010

@nelynka ano ano už som ti odpisala 😀 len tu boli prvý zákazníci za dnešný deň 😀

nelynka
17. okt 2010

@ituka37 no bomba a co predavas??

ituka37
17. okt 2010

@nelynka hodinky STORM 😀 ale teda dnes zatial iba 1 ks 😢 málo,málo . a ty ?

nelynka
17. okt 2010

@ituka37 jeeee.... to je bomba.. ja nepredavam jdnu znacku ale tak vseobecne, noze, panvice, hrnce.....a take kravoviny do kuchyne.. drahe zahranicne znacky,

snehovavlocka
17. okt 2010

ju,baby...vy ste sa rozpisali......

snehovavlocka
17. okt 2010

@ituka37 tiez pokukujem po nejakych,ale tie tvoje su asi za peknu sumu,co?

ituka37
17. okt 2010

@nelynka super, dojdem si nakúpiť keď si kúpime byt 😀

ituka37
17. okt 2010

@snehovavlocka tak rozne, ale pod 100€ máme asi len 2 ks ostatné sú nad 😀

snehovavlocka
17. okt 2010

@ituka37 😀😀😀 no,pekne....asi si rozbijem nejake to prasiatko.nemas jedno navyse😉

ituka37
17. okt 2010

@snehovavlocka 😀 ee, nemám 😀

snehovavlocka
17. okt 2010

@ituka37 tak si necham zajst chut...radsej kuknem niekde u tintonga a mam to o 0€ lacnejsie 😀😀

ituka37
17. okt 2010

@snehovavlocka dobre hovoríš, a možeš is ich kúpiť viac 😀

nelynka
18. okt 2010

ituka to ja tam uz asik nebudem iba ak by si to stihla do konca roka 🙂
A pochybujem, ze by si vyhodila tolke peniaze ked v nemecku to mas lacnejsie o polovicu 🙂

Snehovavlocka, ono niekedy drahsie veci nie su na skodu..ako hovori kolegina :nie sme tak bohatyaby sme si kupovali levne veci... 🙂

riana12
18. okt 2010

ahojte 🙂