Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

ituka37
3. nov 2010

@micha.bello ja som z toho dilino, tieto vypočty su nejake divne 😀 to ja by som bola v kolkatom? čiže 4 tyžden + 1 den budes zajtra a potom 4+2 tt atď.. ?

dadqa86
3. nov 2010

@snehovavlocka No ja som bola sa tiez s mamou prejst vonku trosku varili sme..a teraz oddychujem nejako ma taha do spania 😒 si budem musiet oddyhnut trosku...Zajtra sa chcem ist prejst do mesta doobeda chcem ist pokukat ake maju vo Zvolene kociky neda mi to pokoj 😅 😝

micha.bello
3. nov 2010

@ituka37: Ano, přesně tak, pak budu příští úterý 4+6tt a hned den nato 5+0.

ituka37
3. nov 2010

@micha.bello aha, no už som to pochopila, čiže keď ja som mala dostaˇř minulý pondelok tak by som bola o tyžden dlhšie tehotná ako ty 😀 ak by som teda bola 🙂

snehovavlocka
3. nov 2010

@dadqa86 🙂 kocik....my sme kupili v presove-ak este nie je zruseny,tak tam je bazar kocikov (vyzerali ok a dobre ceny),ale mali tam aj cisto nove- nie sice modny hit,ale ja nie som zastancom 30 000sk za kocik😖 ani keby bol pozlateny (ale to uz je kazdeho osobna vec). A inak su celkom schopne aj na hlavnej pri Mikulasovi v detskej predajni Motylik,alebo tak nejako sa vola.

dadqa86
4. nov 2010

@snehovavlocka No my sme boli dnes kuknut vo Zvolene a jeden bol dobry hlboky a troj kombinacia to je aj sedacka do auta je tam a stal 280 ci 290 eur,ale vsetci skoro hovoria ze v Polsku maju dobre a lacne kociky pojdeme kuknut este v Presove chcem ist kuknut je lepsie si vyhliadnut dopredu ako na poslednu chvilku 😅 a co mas nove?

snehovavlocka
5. nov 2010

@dadqa86 ty si teraz u mamy?tak preto si tu tak malo.....😀😀😀
A celkovo je tu akosi malo ludi....ahojte vsetci😉

dadqa86
7. nov 2010

@snehovavlocka No uz sme doma aj s manzelom dnes sme dosli do Presova domov...Tak som sem nakukla ze ti odpisem nedalo sa mi ti odpisat nasi maju strasne slabi internet a ledva som si pozrela g-mail...na porazenie... 😀 ako sa mas?

snehovavlocka
8. nov 2010

@dadqa86 😀😀😀 ved ak mame net netreba,tak sa necuduj,ze je pomaly....ale ja ho tiez nemam bleskovy😉 ozaj,mi napadlo,ze mozno sme nejaka vzdialena rodina.asi si spravim rodokmen a poslem ti ho na porovnanie😨😉

dadqa86
8. nov 2010

@snehovavlocka Vzdialena rodina? 😨 no to by som odpadla asi 😀 fakt....no posli mi potom ten rodokmen bude sranda 😉 😉

zuzu4444
8. nov 2010

nejako mrtvo tu je

snehovavlocka
8. nov 2010

@dadqa86 tajne som dufala,ze ked sa tak ´ nudis´ ,ze spravis svoj 😉

dadqa86
8. nov 2010

@snehovavlocka No ja som dnes bola vonku a priznam sa ti ze neviem kde to mam spravit a ako sa to robi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

snehovavlocka
8. nov 2010

@dadqa86 ale to ja by som nerobila taky profesionalny😨 Len by som sa mamy spytala na rodinu z detvy a zo zvolena a napisala by som kto, s kym, ake deti,a tie s kym ake deti.....a moznl by si tam spoznala nejaku svoju pratetu alebo sesternicu😀😀😀

dadqa86
8. nov 2010

@snehovavlocka 😀 😀 😀 😀 mas to dobre vymislene haha

snehovavlocka
8. nov 2010

@dadqa86 😀😀 tak co?

dadqa86
8. nov 2010

@snehovavlocka Hmmm ja nefiem.... 😀 😀 😀

snehovavlocka
8. nov 2010

@dadqa86si sesternica z 10.kolena a mame to poriesene😉

dadqa86
8. nov 2010

@snehovavlocka 😉 Ok uuplne stebou suuhlasim sesternica moja 😝 🙂

snehovavlocka
8. nov 2010

@dadqa86 o chvilu nas tu zrusia a povedia,ze dialog dvoch ludi mame mat na IP a tu to ma byt verejna diskusia😀😀 alebo nam premenuju temu na „U dvoch sesternic” 😉

snehovavlocka
8. nov 2010

@ituka37 @micha.bello @zuzu4444 + ostatne: nechcete sa pridat? Co nove?

dadqa86
8. nov 2010

@snehovavlocka 😀 haha noo to by som chcela vidiet,ale na druhej strasne by to bol GOL keby nam premenovali diskusiu na U dvoch sesternic 😀 😉 haha

snehovavlocka
8. nov 2010

@dadqa86 to asi nespravia....ale mozme taku zalozit😉

dadqa86
8. nov 2010

@snehovavlocka No mohli by sme taku zalozit 🙂

misss
8. nov 2010
pajjaa
8. nov 2010

Ahojky holkymje tu nekdo prosim kdo by me pomohl s grafem fertility? ja jsem v koncich ☹

snehovavlocka
9. nov 2010

@misss dlho si sa tu neukazala....😉 ako sa mas?😀

snehovavlocka
9. nov 2010

@dadqa86 otazkou je,pre koho by bola? Napadlo mi,ze pre ludi,co sa tu na mk spoznali,ze su nejaka rodina....ale taki tu asi nie su😅

micha.bello
9. nov 2010

@snehovavlocka: ahojky, já tu jsem ale zatím žádné novinky nemám, k dr. jsem objednaná toho 24. listopadu, ještě 15 dnů čekání. Krom toho, že mi bývá přes den - většinou hned ráno po probuzení - špatně nic nového. 🙂 Je fajn mít alespoň nějaké příznaky než žádné. 🙂 Ale čekání je šílené. Zítra budu přesně 5tt+0d. Začneme ve čtvrtek 6. týden. :o)